Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582825 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1020 -: Август 06, 2015, 08:51:44 pm »
Душичка :) По натал Нептун У1 в 9д в квадрат с Марс У2, У9
В солара е напълнил 12д,  с хубави планети, ще се измъкне от блатото- научил се е как да плува в мътна вода  :)

Откакто го познавам все в такива плува :) мерси много

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1021 -: Август 27, 2015, 03:06:08 pm »
Ето го и моя солар, не че не съм се зверила дълго в него, но едни други очи винаги виждат различно, а и непредубедено :) Ще се радвам на мнения  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1022 -: Август 27, 2015, 05:09:18 pm »
Ето го и моя солар, не че не съм се зверила дълго в него, но едни други очи винаги виждат различно, а и непредубедено :) Ще се радвам на мнения  :)
с този сол АСЦ скорпион в 8д и сол 8-ми близнаци в 3д ще продължиш усилено да търкаш буквите по клавиатурата на тема астрология  :) сол Сатурн в 1д- няма да е най-леката година, сол Уран в 5д- неочаквана любовна връзка, която няма да е сериозна и продължителна, най- вероятно тайна и предимно сексуална, понеже сол Венера в скорпион е в 12д. В кариерата ще имаш успех и благополучие- сол Юпитер в 10д, може да промениш посоката по отношение на кариера, обществени изяви;   здравословни проблеми ако има ще са от емоционално естество, а емоциите оказват влияние на щитовидната жлеза; ще си активна в групови дейности, като ще предпочиташ приятелствата на млади мъже, пред тези на жените; у дома и семейството може да възникнат интриги, най-вероятно от възрастни съседи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1023 -: Август 27, 2015, 05:20:18 pm »
До началото на новия ми солар има малко повече от месец, но ми е много неспокойно и затова избързвам.  Силно се надявам да е по-добър от сегашния...Дали има индикации за започване на нова връзка и работа?
Емоциите в текущия ти солар ще имат връх в края на септември, когато ЛЗ попадне на твоята Луна в 5д, имай го предвид, но ако си планирала дете и работите по въпроса лунацията показва добър завършек.
По изложената карта с предстоящия солар- годината ще е значима за теб, има индикации за промяна в кариера, на статус, за раждане, за сила и воля по отношение на изкарване на пари и материални придобивки, ще има и трудни моменти, най-вече от финансово естество, неочаквани промени в дом/семество, които ще са за добро.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1024 -: Август 27, 2015, 06:58:44 pm »
akruks :1rij: ти не си астролог - ти си шаман - как ги отгатна всичките тези неща  :-\  Остави ме без дъми  :clap: :08:
Над силата е само умението да я владеем!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1025 -: Август 27, 2015, 08:23:06 pm »
Макар, че е рано и мен ме сърби новият солар. Най ми е мътно какво ще стане с работата ми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1026 -: Август 27, 2015, 10:06:09 pm »
Макар, че е рано и мен ме сърби новият солар. Най ми е мътно какво ще стане с работата ми
А ти като пускаше хорари за работа даде ли обратна връзка, че си започнала да работиш?
За солара наистина си подранила, чакай да се изредят девите, после ние везните, след нас скорпитата и чак тогава ще почерпиш за рождения ден.  :29:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1027 -: Август 27, 2015, 10:17:23 pm »
А ти като пускаше хорари за работа даде ли обратна връзка, че си започнала да работиш?
За солара наистина си подранила, чакай да се изредят девите, после ние везните, след нас скорпитата и чак тогава ще почерпиш за рождения ден.  :29:
Акрукс един единствен въпрос зададох, когато ми предложиха работа по заместване....и ти ми даде съвет!!! Припомни си
Винаги давам обратна връзка!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1028 -: Септември 12, 2015, 12:38:05 am »
Здравейте искам да ви попитам дали нещо по-интересно  предстои защото нищо интересно не се случва около мен?
На 15г си, какви интересни неща искаш да ти се случват повече от обичайните за възрастта? Другата седмица тръгваш на училище- ето ти случка!

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1029 -: Септември 18, 2015, 10:01:34 am »
Имам си вече нов солар от днес :) Много, много искам вече да ми се случи нещо хубаво! Ще има ли любов за мен тази година или пак ще съм си сама  :38:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1030 -: Септември 18, 2015, 02:38:33 pm »
Моля някой да погледне 3тия ми дом в солара и какво е въздействието на СЛВ там..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1031 -: Септември 18, 2015, 04:10:50 pm »
Моля някой да погледне 3тия ми дом в солара и какво е въздействието на СЛВ там..
http://astrohit.com/lunar/solar_51.php

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1032 -: Септември 18, 2015, 04:26:41 pm »
Имам си вече нов солар от днес :) Много, много искам вече да ми се случи нещо хубаво! Ще има ли любов за мен тази година или пак ще съм си сама  :
Честито!
Сол 5д в 7д няма да те остави без любов, тази позиция дава връзка, която може да стигне до брак.
сол ДСЦ в 9д също показва брак (може да е с чужденец), сол Луна У7 в сол 10д за жените носи встъпване в дълго очакван брак или брак, чрез който ще получи по-високо положение в обществото и ще е обезпечена.
МС на АСЦ показва много важна година, в която ще достигнеш своя жизнена цел. Покровителство, пари, понякога ново направление на развитие, нова дейност, собствен бизнес.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1033 -: Септември 18, 2015, 04:33:15 pm »
Честито!
Сол 5д в 7д няма да те остави без любов, тази позиция дава връзка, която може да стигне до брак.
сол ДСЦ в 9д също показва брак (може да е с чужденец), сол Луна У7 в сол 10д за жените носи встъпване в дълго очакван брак или брак, чрез който ще получи по-високо положение в обществото и ще е обезпечена.
МС на АСЦ показва много важна година, в която ще достигнеш своя жизнена цел. Покровителство, пари, понякога ново направление на развитие, нова дейност, собствен бизнес.

Многоооо ти брагодаряяяяя  :-* Винаги ми действаш многооо положително! Бъди здрава, все така да радваш хората :)

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1034 -: Септември 18, 2015, 07:37:38 pm »
Akruks, мерси за линка! Искам да попитам за солара на баща ми. През тази година ще се раздели ли окончателно с майка ми и ще заживее ли с другата жена?