Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582308 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1035 -: Септември 18, 2015, 09:17:47 pm »
Моля някой да погледне 3тия ми дом в солара и какво е въздействието на СЛВ там..
Реших да погледна и в твоя солар, дали има отразена някаква проямяна у вас, но това не е настоящия ти солар, а този, който ще стартира на рождения ти ден догодина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1036 -: Септември 18, 2015, 09:24:14 pm »
Akruks, мерси за линка! Искам да попитам за солара на баща ми. През тази година ще се раздели ли окончателно с майка ми и ще заживее ли с другата жена?
Сол Иц в 11д - може да се премести при приятел/ка, домът му може да е надалеко, в чужбина, заради сол 9д в 4д , сол Марс У1 в сол 9д,  сол Юпитер У4 в сол 9д

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1037 -: Септември 18, 2015, 09:37:25 pm »
Реших да погледна и в твоя солар, дали има отразена някаква проямяна у вас, но това не е настоящия ти солар, а този, който ще стартира на рождения ти ден догодина.

Ето...
« Последна редакция: Септември 18, 2015, 09:45:44 pm от plutonian93 »

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1038 -: Септември 18, 2015, 09:39:12 pm »
Сол Иц в 11д - може да се премести при приятел/ка, домът му може да е надалеко, в чужбина, заради сол 9д в 4д , сол Марс У1 в сол 9д,  сол Юпитер У4 в сол 9д

Имаме съмнения,че тя е точно в чужбина,така че не го изкл. изобщо като вариант да имат обща квартира. Той работи в чужбина също, и могат да са по всяко време заедно...
« Последна редакция: Септември 18, 2015, 09:41:46 pm от plutonian93 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1039 -: Септември 18, 2015, 09:44:26 pm »
Ето...
Ами има - сол Иц в 8д и сол Марс в сол 4д са неблагоприятни показатели относно дома
сол АСЦ в 4д- през годината темите за дома и семейството ще са актуални за теб, сол Слънце У6 в сол 4д- ще полагаш грижи у вас, ще си загрижена за майка си.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1040 -: Септември 23, 2015, 08:33:10 am »
това е новия ми солар. притесняват ме 8ми и 12ти дом, че наскоро пак ми се отвориха големи проблеми със зъбите и не им се вижда края...к6 в хирон и в 8ми натален също не ми се струва добре  ::)
предстои ми смяна на жилище, но в същия град.
« Последна редакция: Септември 23, 2015, 08:37:55 am от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1041 -: Септември 23, 2015, 04:52:10 pm »
това е новия ми солар. притесняват ме 8ми и 12ти дом, че наскоро пак ми се отвориха големи проблеми със зъбите и не им се вижда края...к6 в хирон и в 8ми натален също не ми се струва добре  ::)
предстои ми смяна на жилище, но в същия град.
Честит Рожден Ден! Само хубави неща да ти се случват през годината!
Каквото и да се случи с Плутон в 1д ще имаш силата да го преодолееш.
сол 6д е в 8д, но в телец, зъбите са по козирог, освен това 6д описва работните задължения, ежедневието, домашните любимци, не само здравето, а Хирон в 8д си имаш по рождение, не  е нещо ново, докато сол Хирон е на К6 в сол 3д и квадратира нат Луна У10 в 9д, което не знам как се тълкува- в украинския сайт, където чета, няма за Хирон  :012: 
Весело изкарване на празника!  :13:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1042 -: Септември 24, 2015, 03:59:38 pm »
Това е новия ми солар.Много ще съм благодарна, ако кажете две думи за него.Интересно ми се струва съвпада на соларен ац сувпад с натален иц съответно соларен мц съвпад натален дц.Как го тълкувате ?За годината имам много планове но не знам дали ще успея да ги реализирам всички.Трабва да се захвана с нов проект .Ще се радвам, ако кажете как виждате нещата в любовната сфера.Има ли някаква вероятност , колкото и невъзможно да ми се вижда сега за премествана, смяна в друго жилище?
сол МС е в 12д, не е в съвпад с нат ДСЦ. Може би имаш предвид сол ДСЦ в 10д, в близост до МС- това за неомъжена жена може да е брак, а може просто да постигаш добри успехи в живота, в кариерата, благодарение на парньор/и.
сол АСЦ в 4д със сол Венера У1 в сол 1д- през годината ще са актуални за теб дом, семество, ще разкрасяваш себе си, ще подмениш гардероба си, ще боравиш с финансите на партньора, може да предприемеш козметична интервенция, свързана с външността.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1043 -: Септември 24, 2015, 05:40:01 pm »
Този Солар не е за тази година-Марс в Козирог!!! Пък Слънцето в Дева. Объркали сте годината.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1044 -: Септември 24, 2015, 09:06:45 pm »
Аз тотално вече съм off депресията ме е налегнала и няма пост или изречение , което да не бъркам .Май съм постнала солар за 2016 2017 .
Аз съм родена  през септември и не знам обаче, кой да гледам за 2016, предния, който постнах(2016-2017) или този , който споделям сега ?Той е за 2015 2016.
Моля да ме извините за объркването, благодаря на таис за поправката.
Изобщо не съм обърнала внимание, погледнах набързо конктретно това, за което питаше, а знаците и градусите на бавните планети не съм забелязала, че не са за тази година  :)
Разбира се, че трябва да гледаш солара, който е започнал на рождения ти ден тази година, предстоят почти 12 месеца по него да живееш  :) Соларните оси повтарят тези в натала, така че годината ще е значима с нещо, ще е запомняща се и дано да е с хубави събития.
сол Плутон в 6д и сол Нептун в 8д- възможно е да се вкараш във филми относно здравето и въображаеми опасности,неочаквани промени може да има в кариерата, жизнените цели

deny123

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1045 -: Септември 25, 2015, 10:58:43 am »
Мерси akruks за отговора още веднъж!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1046 -: Септември 25, 2015, 03:05:03 pm »
Имам въпрос , защо при толкова натоварен солар откъм 7-ми и 5-ти Соларни домове, нямам никаква връзка? На всичкото отгоре 5-ти Соларен е върху седми?  Вярно е , че Управителя на 5-ти соларен квадратира целия Стелиум в 7-ми соларен включително Венерата , но все пак ...
Нищо ама нищо тази година ...

Странно е ... не , че търся нещо , ама Солара би трябвало да показва нещо.

Поне според мен трябваше да се скарам с някое гадже , а то нищо ...
« Последна редакция: Септември 25, 2015, 03:28:34 pm от greg07 »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1047 -: Септември 25, 2015, 03:58:16 pm »
Грег, 7 соларен, но 10 натален. Венера е управител на сол Мц и сол у3. Друго й е било значението, не толкова любовно, а партньорско, което да е свързано с някакво израстване, подписване на договор, чрез близкото обкръжение. Марс е управител на сол 4 и 10 дом. А между соларните управители на 5 и 7 дом има каре.
Соларен Плутон в 5 сол дом. Ама той освен някоя драма и преобразяване, затъване в блатото на любовта - какво му очакваш? Трябвало е да се преобразиш, промениш по отношение на любовта. Чрез кризи.
Сол Дсц съвпад Мц натално.
Имаш още 4 месеца да си го ползваш този солар. Може пък да изскочи нещо.
Едва ли ще ти чукне на вратата. А ти казваш, че не търсиш. Няма нужда от толкова романтични очаквания - спусната г-ца Идеална пред вратата ти.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1048 -: Септември 25, 2015, 04:06:34 pm »
Не знам , като го видя този Солар ми е много партньорски ... а пък едно нищо. Ема , знаеш ли според мен какво значение има Плутон в 5-ти , след много години здравословни проблеми , започнах да се лекувам и познай ( да чукна на дърво ) започна да ми расте коса ( доста съм плешив ) доста грижи за въшния вид ...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1049 -: Септември 25, 2015, 04:17:19 pm »
Грег, ама то не случайно се казва СОЛАР.  :012:
Не знам кое ти е чудно, сол Слънце в 6 соларен.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.