Автор Тема: Пълнолуние 25.12.2015г.  (Прочетена 14314 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #30 -: Декември 27, 2015, 05:08:33 pm »
  Слънцето нали е У2 в 4д при теб, а Луната У1- харчиш пари (за подаръци, свързани с дома и семеството); ако не беше квадрат, ахармоничен аспект нямаше да харчиш, а да получаваш

да, това е ясно - мен ме е яд за другите похарчени пари ... дори ощетих децата за празниците, защото се наложи да харча по доктори и т.н.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #31 -: Декември 27, 2015, 05:16:11 pm »
да, това е ясно - мен ме е яд за другите похарчени пари ... дори ощетих децата за празниците, защото се наложи да харча по доктори и т.н.
Не се ядосвай за неща, които не зависят от теб- все едно аз да се ядосвам за парите, които потроших за зъболекар лятото- минало, заминало- парите ги няма, зъбите също, което е по-тъжното...

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #32 -: Декември 27, 2015, 05:19:24 pm »
Не се ядосвай за неща, които не зависят от теб- все едно аз да се ядосвам за парите, които потроших за зъболекар лятото- минало, заминало- парите ги няма, зъбите също, което е по-тъжното...

да, така е .... не се ли получиха сполучливо зъбите? Жалко ..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #33 -: Декември 27, 2015, 06:17:31 pm »
да, така е .... не се ли получиха сполучливо зъбите? Жалко ..
Хепи, на вид са хубави новите зъби, но не ми вършат работа по предназначение- да се храня така, както напреди с естествените зъби.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #34 -: Декември 27, 2015, 06:24:08 pm »
Хепи, на вид са хубави новите зъби, но не ми вършат работа по предназначение- да се храня така, както напреди с естествените зъби.

аз нямах предвид да са хубави, а да са ти удобни, да се храниш нормално .... това наистина е много специфична работа и много малко хоа могат да я направят. Спомням си, че майка си 5-6 пъти протези ... и все не се получаваха. Накрая вече се примири горката - последните горе-долу ѝ вършиха работа. И тук в София при специалисти съм я водила и пак не ѝ ги направиха свястно.

ще опиташ пак ... или пък, по ретро Мерк може да опиташ поправка ... ти си знаеш де

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #35 -: Декември 28, 2015, 12:16:01 pm »
аз нямах предвид да са хубави, а да са ти удобни, да се храниш нормално .... това наистина е много специфична работа и много малко хоа могат да я направят. Спомням си, че майка си 5-6 пъти протези ... и все не се получаваха. Накрая вече се примири горката - последните горе-долу ѝ вършиха работа. И тук в София при специалисти съм я водила и пак не ѝ ги направиха свястно.

ще опиташ пак ... или пък, по ретро Мерк може да опиташ поправка ... ти си знаеш де
Пропускаш една малка подробност- това, че при всеки са индивидуални даденостите, върху които се работи, например при мен се оказа на долната челюст много ниска костта, а мускулите които я свързват с бузите прекалено изразени и силни - каквато и протеза да ми направят, все ще се мести и ще се надига при определени движения. Ако се заимам с пари за импланти, ще се наложи да се наддава костта оперативно, тъй че не ми е виновна зъботехничката, която заедно с мъжа си са едни от най-добрите в бранша и на всичко отгоре с нейната дъщеря сме дружки, направи ми протезите почти без пари.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #36 -: Декември 30, 2015, 09:04:19 am »
В 12 дом, 3 гр обрис на квадратура към Слънце в 4 дом. Хич не искам да се проявява ... искам да ме прескочи този месец  ???

до този момент нищо особено .... в къщи съм си, но всеки ден съм някъде на гости, сълзи няма, здравето няма промяна ...
Но като правя сметки колко пари съм похарчила и колко още ще ми трябват (обикновено не правя), не съм много щастлива :)

Е, прояви се, м .... а му .... след като писах коментара - в неделя вечер имаше сълзи, в понеделник много тежък ден, вчера момчето ми имаше проблем и аз си се притеснявах, и още от неделя здравето пак се влоши.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #37 -: Декември 30, 2015, 03:45:15 pm »
По остта 11-5домове и бас държа, че този път проявите ще са отдадена - получена любов.
Образува само тригон с Луната-У12; дано успея да излекувам подсъзнанието си и преодолея вече тези болезнени емоции.

До тук - провал на планове и охлаждане на приятелства.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #38 -: Януари 03, 2016, 08:58:56 am »
При мен е в 1 дом, а Слънцето е в съвпад с Юпитер (У7) в 7 дом - подчертано е по оста на  взаимоотношенията :)  :)
На 31.12 следобяд, така се изпокарахме с мъжа ми заради различни виждания отбосно възпитанието на децата,че чак му казах, че ще подам молба за развод :lol_hitting:Привечер си изяснихме взаимоотношенията, простихме си лошите думи и посрещнахме празника доволни с приятели  :38: 

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #39 -: Януари 07, 2016, 11:42:12 pm »
Пълнолунието ми беше в първи дом. В почти точен съвпад с оста АЦ-ДЦ. Даде раздяла по мое желание. Чувствам се щастлива и волна като птичка, много ми олекна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 25.12.2015г.
« Отговор #40 -: Януари 08, 2016, 03:57:30 pm »
Пълнолунието ми беше в първи дом. В почти точен съвпад с оста АЦ-ДЦ. Даде раздяла по мое желание. Чувствам се щастлива и волна като птичка, много ми олекна.
На всяка една лунация се гледа Луната, което ще рече, че това Пълнолуние ти е в 7д. , съвпад с ДСЦ и опозиция на АСЦ