Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 51662 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #120 -: Януари 24, 2020, 03:06:24 pm »
Оф  започна се Сатурн нагази Слънцето ми , още от сега ми е тегаво и гадно,потиснато ми е не ми се говори с никой, всичко ме дразни,не ми се ходи никъде.Ще видим какво ще да е по-нататък.Ако тези дни не убив някой,значи няма да е скоро.
« Последна редакция: Януари 24, 2020, 03:10:23 pm от adelina »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #121 -: Март 17, 2020, 07:31:32 am »
Прави ли ви впечатление че всички транзитни планети са от едната страна на тр. нодална ос?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #122 -: Март 17, 2020, 08:48:17 pm »
Прави ли ви впечатление че всички транзитни планети са от едната страна на тр. нодална ос?
Това какво значи?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #123 -: Март 17, 2020, 10:15:44 pm »
Тр.планета към СЛВ носи криза, защото предстои нещо тепървада се изгради, развие, но не всеки иска да положи усилия, защото и не на всеки му се отдава естетствено да случва природата на Марс, Юпитер, Сатурн, Плутон. Но, пък, който се напъне има голяма вероятност да схване темата/схемата от колективните събития.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #124 -: Април 05, 2020, 12:19:56 am »
Темата ми стана изключително интересна, след като прочетох от Фейсбук страницата на Мария Василева, че съвпада на Юпитер с Плутон цитирам "Не случайно е наричан “милионерски аспект” - ще има и облагодетелствани от него - от бедни нови богати и обратното! Нужен ни е, обаче - нов морал!"
Но, ми е много интересно как този съвпад ще се отрази или как ще повлияе в домовете.
Питам лично за моята карта и за тази на мъжът ми.
Много ми е интересна неговата, тъй като той натално има Плунот в Скорпион във втори дом, а Юпитер (У3) в Лъв е в 10-ти дом, които са в квадрат.
Но този съпвад се случва в неговия 4-ти дом и прави тригон към Марса му в Телец в 8-ми дом и секстил към Плутона му в Скорпион.
Събитията, които се случиха т.е. той придоби нов дом (4-ти дом), благодарение на кредит (8-ми дом), което направи така, че се отдели от родителите си и най-вече майка му (10-ти дом, нея я преписвам там защото У10 е Рак)
Чудя се какво да очаквам от тези аспекти. Все си мисля, че може и да наследи още нещо.
Пускам картата му с транзитите, ако на някой му стане интересно и желае да коментира.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #125 -: Април 05, 2020, 12:39:28 am »
Темата ми стана изключително интересна, след като прочетох от Фейсбук страницата на Мария Василева, че съвпада на Юпитер с Плутон цитирам "Не случайно е наричан “милионерски аспект” - ще има и облагодетелствани от него - от бедни нови богати и обратното! Нужен ни е, обаче - нов морал!"
Но, ми е много интересно как този съвпад ще се отрази или как ще повлияе в домовете.
Питам лично за моята карта и за тази на мъжът ми.
Много ми е интересна неговата, тъй като той натално има Плунот в Скорпион във втори дом, а Юпитер (У3) в Лъв е в 10-ти дом, които са в квадрат.
Но този съпвад се случва в неговия 4-ти дом и прави тригон към Марса му в Телец в 8-ми дом и секстил към Плутона му в Скорпион.
Събитията, които се случиха т.е. той придоби нов дом (4-ти дом), благодарение на кредит (8-ми дом), което направи така, че се отдели от родителите си и най-вече майка му (10-ти дом, нея я преписвам там защото У10 е Рак)
Чудя се какво да очаквам от тези аспекти. Все си мисля, че може и да наследи още нещо.
Пускам картата му с транзитите, ако на някой му стане интересно и желае да коментира.

Натално е много силен на международно ниво PL/AR, пред хора, печалбата му идва от динамичен бизнес PL/AP, бизнеса от интуитивните му решения, а развитието от многото контакти и иновации. От Юпитер има характеристика да се издигне на добри обществени длъжности, постоянно си разширява духовния мироглед, както и многото контакти.

JU/AR = SU/AP            това е печалба от чужбина натално заложена, от там ще му идват парите

AP/CU=KR/PO/MC

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #126 -: Април 05, 2020, 08:29:10 am »
то и  мундо съвпада Юпитер-Сатурн го наричат-кралски  - корона,ама вирус
дано да ни освободи от него в деня на зимното слънцестоене  е срещата им в 1 гр. на Водолей
да открият ваксина,съвпада е в каре с уран

21.06 -лятното слънцестоене съвпада със Слънчево затъмнение
Серия Сарос 4  N Северна
Ограничение, подтискане, задържане, раздяла и илюзии са запазена марка за това семейство затъмнения. Събитията, които се случват като ,че ли блокират индивида. При това блокиране той е много склонен към грешна преценка на силите си или на ситуацията и е по-добре да изчака, докато затъмнението премине, преди да предприеме някакви реални действия. Това е една неблагоприятна серия Сарос.
   Пръстеновидното  затъмнение указва как световни събития засягат личността

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #127 -: Април 05, 2020, 08:41:26 am »
то и  мундо съвпада Юпитер-Сатурн го наричат-кралски  - корона,ама вирус
дано да ни освободи от него в деня на зимното слънцестоене  е срещата им в 1 гр. на Водолей
да открият ваксина,съвпада е в каре с уран

21.06 -лятното слънцестоене съвпада със Слънчево затъмнение
Серия Сарос 4  N Северна
Ограничение, подтискане, задържане, раздяла и илюзии са запазена марка за това семейство затъмнения. Събитията, които се случват като ,че ли блокират индивида. При това блокиране той е много склонен към грешна преценка на силите си или на ситуацията и е по-добре да изчака, докато затъмнението премине, преди да предприеме някакви реални действия. Това е една неблагоприятна серия Сарос.
   Пръстеновидното  затъмнение указва как световни събития засягат личността
Значинли, че ДОРИ в края на юни няма да има освобождаване и отпадане на ограниченията? То май като че ли наистина ще продължи вечно, дори и да няма основателна причина.  ???


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #129 -: Април 05, 2020, 10:15:48 pm »


Плутон и Сатурн са мафията и държавата. Ще има нов социален строй, който може да се налага посредством религията (Юпитер). Уран ще е в Телец. Мирише ми на национализация и комунизъм. Агейн.  ::)

Многоо точна прогноза.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #130 -: Април 05, 2020, 10:16:41 pm »
Мисля си, че на мунданно ниво ще донесе действия свързани със застаряването на населението в световен мащаб и справянето с този проблем.

Твърде вероятно и някакви научни открития с цел удължаването на живота или елиминиране на гените на остаряването.

Според някои ще донесе промени в банковите системи, с този биткойн - сигурно.

Много точна прогноза.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #131 -: Април 05, 2020, 10:34:06 pm »
The One е била права - така като гледам такъв комунизъм ни чака, че оня от преди 10-ти ноември ще ни се струва като рай.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #132 -: Април 05, 2020, 10:36:54 pm »
Тя работата отива и към феодализъм.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #133 -: Април 05, 2020, 10:43:05 pm »
Тя работата отива и към феодализъм.

Не знам, малко като в кораб сме, от ония дето са пътували към Новия свят. Идея са нямали дали и кога ще стигнат, и какъв ли Нов свят ще открият...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #134 -: Април 05, 2020, 10:43:32 pm »
Комунизъм е едно, а тоталитаризъм друго .Едното не изключва другото, но второто не означава първото. Авторитаризъм и диктатура са друга бира.Отделно мисля, че хората сега са превъзбудени умове и като отмине неволята, няма да има диктатури или подобни .