Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 51712 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #135 -: Април 05, 2020, 10:53:16 pm »
Мисля че конфигурациите на небето са чудесни за истински прогрес ,а не регрес. Не се случват сътресения ,за да бъдат върнати стари, отживели времето модели. Това е ново друго. Ново  начало с нови джедаи и и още живи стари курви в бардака  ;D  Айде стига бе, вие искате да ме върнете в каменната ера-няма да стане .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #136 -: Април 05, 2020, 10:58:42 pm »
Тя работата отива и към феодализъм.

Не знам, малко като в кораб сме, от ония дето са пътували към Новия свят. Идея са нямали дали и кога ще стигнат, и какъв ли Нов свят ще открият...

Много от прогнозиращите говорят за новия Ноев ковчег. :) Ами, има резон в това, което казваш- много нови цикли започнаха близо един до друг като време. Няма как хората да ги въведем всичките толкова бързо в живота си. Може би, тази изолация да помогне пък ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #137 -: Април 06, 2020, 03:05:45 am »
Тя работата отива и към феодализъм.
Много точно, фео-технодализъм(ако има такова понятие), всичко управлявано посредством технологии.
AP/CU=KR/PO/MC

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #138 -: Април 06, 2020, 08:21:01 am »
Тя работата отива и към феодализъм.

Не знам, малко като в кораб сме, от ония дето са пътували към Новия свят. Идея са нямали дали и кога ще стигнат, и какъв ли Нов свят ще открият...

Много от прогнозиращите говорят за новия Ноев ковчег. :) Ами, има резон в това, което казваш- много нови цикли започнаха близо един до друг като време. Няма как хората да ги въведем всичките толкова бързо в живота си. Може би, тази изолация да помогне пък ?!

Точно за Ноевия ковчег си мислех и аз (явно тр. нептун ме кара да хващам всичко що циркулира в ефира), даже четох историята в Стария завет да видя времевата рамка каква беше. 40 дена валяло, 5 месеца докато спадне водата и май една година докато излязат от ковчега.

Изолацията ще помогне, тия, които го правят (нямам предвид Бойко) са преценили, че това е нужно за промяна в мисленето и поведението.
Да не забравяме, че всичко започна в края на астрономическата година - 12-ти дом, изолацията. Който му е трудно да се обърне навътре, ще го принудят отвън.

Иначе съм съгласна с Бекито, мисля, че за хубаво се прави. Дано и ние видим малко от това, хубавото.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #140 -: Април 06, 2020, 10:49:31 am »
всичко започна с китайската нова година и ще приключи с христянската,
новият двадесет годишен цикъл -сатурн-юпитер водолей каре диспозитора си е нова епоха и тя е далеч от диктатури и тоталитаризъм,
уран е екстремист и революционер,в телец ще промени ценостната ни система,
показа,колко сме зависими от електричество,интернет ,социалните мрежи,новите технологии-информираност,това е сила
колкото и да ни показват стъкмистики по телевизията,винаги имаш и др.гледна точка,изводите правиш сам
време вододелно- преди и след пандемията,стига сме мрънкали и оплаквали,реалността е факт- свободата на придвижване,стадният принцип в др.държави донесе масова мор
съвпада от новият цикъл юпитер -плутон козирог-ще се повтори три пъти-на 5 април, 30 юни и 13 ноември  през 2020 и нищо няма да е същото
сатурн-плутон е най -дълготрайния цикъл,но диспозитора му трайно преминава във водолей края на годината
всяка криза е нова възможност,йероглива на китайски е с двете значения/проблем и възможност/,а оттам тръгна всичко
« Последна редакция: Април 06, 2020, 03:05:46 pm от strelicka »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #141 -: Април 06, 2020, 11:37:24 am »
Съгласна съм със Стреличка  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #142 -: Април 06, 2020, 03:58:01 pm »
Пандемия в перовд означава "40 дни "

Уран в Телец не е в позиция да прави радикални реформи, нито да е краен, каквато е природата му, освен ако не е нещо свързано с природа, земеделие, ето изкуството е вече онлайн.

Цикъл Сатурн-Плутон изгорял. Каналът, който е избрал да се въвежда новото е  през Меркурий, също изгорял.
Юпитер неефективен тази година -Луната го скри, точно, когато започна новия му цикъл .
От миналата година Юпитер и Сатурн вървят много близо един до друг , но не се виждат, както и в момента.

За да се прогнозира какво ще е качеството на предвижданите събития по новите цикли е нужно първо да се определи, кои планети доминират върху интересуващите ни важни места. За целта са нужни карти на всеки цикъл, които пък се комбинират с работещите към момента. Цикъл Сатурн-Плутон има едно въздействие, ако събитията засягат човешкия род и съвсем различно ако засяга атмосферните условия, примерно ? :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #143 -: Април 06, 2020, 04:14:02 pm »
Рени, цял живот ли си толкова умна!?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #144 -: Април 06, 2020, 04:28:36 pm »
Мисля че конфигурациите на небето са чудесни за истински прогрес ,а не регрес. Не се случват сътресения ,за да бъдат върнати стари, отживели времето модели. Това е ново друго. Ново  начало с нови джедаи и и още живи стари курви в бардака  ;D  Айде стига бе, вие искате да ме върнете в каменната ера-няма да стане .

Мда

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #145 -: Април 06, 2020, 08:21:07 pm »
Пандемия означава всички хора от гръцки. Карантина е 40 дни, като термин се заражда във Венеция когато по време на чумата през 14 век затварят пристанищата и всички, които са акостирали, за 40 дни.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #146 -: Април 06, 2020, 08:31:42 pm »
Да се отдадем на изкуство-айде-в свободните теми-всеки със свободно време да покаже нещо, да си се радваме на креативни нещица :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #147 -: Април 06, 2020, 09:18:51 pm »
Рени, цял живот ли си толкова умна!?

Сафо, явно не ме питаш, според препинателните знаци накрая на изречението.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #148 -: Април 06, 2020, 09:56:06 pm »
Тъкмо се бях научил да живея и навън и да не съм толкова саможив и егоист, както и да не съм зависим от Астрология и Таро и ето, че пак се налага да се връщам назад. Научих се да общувам повече и с другите и пръв да подхващам разговор а не както преди да ми е трудно, а сега пак назад. И това ако не е регрес, как бихме могли да го наречем?
И какво онлайн изкуство би имало, ако интернет се срине?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #149 -: Април 09, 2020, 08:03:17 am »
Темата ми стана изключително интересна, след като прочетох от Фейсбук страницата на Мария Василева, че съвпада на Юпитер с Плутон цитирам "Не случайно е наричан “милионерски аспект” - ще има и облагодетелствани от него - от бедни нови богати и обратното! Нужен ни е, обаче - нов морал!"

Мунданно ето как се  отрази,освен милионерски е и на финансови машинации -държавна/Козирог/банка+колекторска фирма,кредит/ Плутон-8 дом/,с  крупни  суми-Юпитер,истината става публична,
https://www.dnevnik.bg/biznes/2020/04/06/4051178_bankata_za_razvitie_otpusna_75_mln_lv_na_firma_pochti/
цитирам:"На 26 март Българската банка за развитие е отпуснала над 75 млн. лв. на дружество с 2000 лв. приходи и нулева печалба за 2018 г. , съобщава "Капитал".

Държавната банката, създадена в полза на малкия и среден бизнес, на която правителството разчита да подкрепи изпадналите в затруднение покрай коронавируса фирми и граждани, е отпуснала сумата на компанията "Свети Георги груп", свързана с дружеството за изкупуване на вземания "С. Г. груп". "

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/04/08/4051753_borisov_razporedi_mavrodiev_da_bude_osvoboden_kato/
цитирам:"
Изпълнителният директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев ще бъде освободен от поста си. Това обяви премиерът Бойко Борисов по време на брифинг в Министерския съвет. Заедно с него работата си ще загубят и членовете на борда на банката.Повод за решението на Борисов е публикация в седмичника "Капитал" за заем от 75 млн. лв., предоставен от държавната банка на дружество, свързано с една от най-големите колекторски компании в България.Информацията предизвика скандал, защото отпуснатият кредит противоречи на изискванията за икономически мерки, обсъждани от управляващите, на европейските препоръки за действията на банките в кризата и е необичайна практика за финансиране през банки..."


кредит отпуснат ,два дена след новолуние в овен  и вчера  на 8.04 .2020,излезе наяве с последствия ,пълнолуние във везни в каре към съвпада юпитер-плутон /5.04/
мундо асп.ще се повтори още два пъти през годината
« Последна редакция: Април 09, 2020, 11:05:24 am от strelicka »