Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 51632 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #150 -: Април 09, 2020, 08:32:03 am »


Уран в Телец не е в позиция да прави радикални реформи, нито да е краен, каквато е природата му, освен ако не е нещо свързано с природа, земеделие, ето изкуството е вече онлайн.


в падение,планетите компенсират,понякога свръхкомпенсират липсите,от началото на световната пандемия и извънредно положение в много държави,онлайн  търговия е в пика си,холм офис също без интернет е невъзможен,комуникацията с околните е чрез соц.мрежи,мобилен телефон,виртуални концерти,театрални представления,виртуано е всичко,до което ни е ограничен реално достъпа,докторите виртуално преглеждат и диагностицират,поради огромният брой заболели от вируса в други държави,учениците учат дистанционно от  къщи,интернет връзка,компютри,лаптопи,таблети- уран,-уран и пак уран навсякъде,виртуални разходки сред природа,поради забрана за такива в паркове,градини,планини ,няма да празнуваме Великден,както обикновенно сме свикнали в  църква със свещи,струпани много хора,ограничението от 1,5-2 м.не може да се спазва,вярващите,няма да се провират на разпети петък,да целуват икони и ръце на свещеници....всичко планирано през периода ,а и по нататък след извънредното положение се отлага и това ако не са радикални промени в досегашното ни ежедневие здраве му кажи :)
« Последна редакция: Април 10, 2020, 07:51:08 am от strelicka »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #151 -: Април 09, 2020, 08:35:12 am »
И всичко това е всъщност схема според мен за спасяване на ПИБ, но тази подробност май я пропускат

https://www.capital.bg/biznes/finansi/2020/02/07/4025904_kak_pib_se_gotvi_za_popravitelen_izpit/

Това са новините от февруари, когато вървяха процедурите, свързани с капиталовата наличност на банките, които не бяха издържали стрес тестовете за чакалнята на еврозоната.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #152 -: Април 10, 2020, 05:51:44 pm »
Стреличка, аз съм съгласна с теб, че природата на планетата не се променя, заради знака, в който е, но всичко, което изброи не стана за един месец. Отдавна в другите страни това се случва онлайн, при нас се ускори, заради т.н. епидемия/пандемия. Уран ускорява всичко до което се докосне, така че често не се  схваща какво всъщност се случва. Но за да има радикална промяна, няма как само Уран да е причината. Той  е в Телец от 2018 г и пак квадрат Марс.. Уран се намира в достатъчно женски знак, че да  е потисната неговата "мъжка " природа. Когато Уран ингресира в Телец беше в един и същи знак с Луна, Слънце, Меркурий, ето това може да разгледаме в темата "Уран в Телец". Уран в Телец няма да бърза да прави радикални промени, преди да е експериментирал с най-благоприятстващите перспективи за сигурност и богатство.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #153 -: Април 11, 2020, 09:06:07 am »
да така е ,но сега след кардиналната квадратура сатурн-уран,следва неподвижна,промените са по бавни,но с по-дълготрайни последствия
уран е мълниеносен,а когато го затрудняват и забавят,вместо позитивни доброволни промени,следват доброзорни
досега не са отменяни олимпийски игри,след войната не са отменяни празнични ритуали по случай Великден,
в световен мащаб не е имало толкова изолирани хора,наложително,подобно на  военно положение
имало е локални огнища на вирусни инфекции в годините,но пандемия-не
извънредно положение се обявява при заболели над 200 на 10000 души в даден район и то само в него,
свръхкомпенсация -в цялата страна при 23 души заболели ,към момента на обяването
https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/bylgariia-vyvejda-ednomesechno-izvynredno-polojenie-zaradi-koronavirusa-300320/
« Последна редакция: Април 11, 2020, 09:28:25 am от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #154 -: Април 18, 2020, 10:26:14 pm »
Не може така да разсъждаваме-вирусът е непознат, някои не разбират, че са болни, някои умират, при 20-на заболели е идеално да затворим кепенците, защото:
- освен тези доказани, има м/у 5 и 10 пъти повече недоказани
- освен тези 20, още 200 000 ще се приберат от чужбина, и както са 20, така лесно стават поне 220, а след 100 доказани случая и без карантина-примерите сами ги знаете
- идва пролет, хората си правят каквото искат-искат в планината, на пазара, в църквата, при роднините..и ето как при извънредно положение от 20 имаме 900; пък ако нямахме-друг да смята

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #155 -: Април 19, 2020, 09:04:41 am »
след като гледах вчера при Карбовски разказа на млад човек възтановяващ се от вируса,вече мисля различно


https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/24261/karbovski-vtori-plan-sezon-7/karbovski-vtori-plan-18-04-2020

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #156 -: Април 19, 2020, 12:02:16 pm »
Papy, научи се да различаваш фантазиите от реалността! Къде видя излезли хора навън? Навън е голямо мъртвило. И не е само това, което виждам аз от нас, а и много мои познати и приятели ми пратиха снимки от прозорци и тераси, вкл.и от центъра. Навсякъде е почти пусто, с много малки изключения.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #157 -: Април 19, 2020, 12:07:05 pm »
Papy, научи се да различаваш фантазиите от реалността! Къде видя излезли хора навън? Навън е голямо мъртвило. И не е само това, което виждам аз от нас, а и много мои познати и приятели ми пратиха снимки от прозорци и тераси, вкл.и от центъра. Навсякъде е почти пусто, с много малки изключения.

Преди Велкиденските празници беше пълно с хора по улиците и повечето нямаха маски и не изглеждаше като да се притесняват от нещо. Виждат по много тийнейджъри, които се събират и то без маски.


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #158 -: Април 19, 2020, 12:15:51 pm »
Аз говоря за вчера и днес специално!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #159 -: Април 19, 2020, 12:27:11 pm »
Че те ако са по селата, още по-добре, защото там е по-малко вероятно да заразяват хората. Освен това, тези които са заминали, са отишли поне седмица преди това.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #160 -: Април 19, 2020, 12:36:35 pm »
Веско, ми те вече са по селата си, къщи за гости в планината и морето.


Как са успели да сигнат там, като са затворили София? И въобще движението между градовете е трудно.



Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #161 -: Април 19, 2020, 12:37:39 pm »
Че те ако са по селата, още по-добре, защото там е по-малко вероятно да заразяват хората. Освен това, тези които са заминали, са отишли поне седмица преди това.

Отишли са от място със зараза на място без зараза. И са заразили продавачката в магазина, а тя е заразила всички клиенти.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #162 -: Април 19, 2020, 12:56:30 pm »
Ще заразят, само ако носят заразата със себе си. Иначе, си остава в сферата на хипотезите и фантазиите.
И за какво им е да се връщат? Така и така животът на всички е вече провален, може на село да им е по-добре да изживеят последните си дни.
Аз лично не бих искал да умра у нас, но както изглежда, явно така ще стане

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #163 -: Април 19, 2020, 01:20:32 pm »
Ще заразят, само ако носят заразата със себе си. Иначе, си остава в сферата на хипотезите и фантазиите.
И за какво им е да се връщат? Така и така животът на всички е вече провален, може на село да им е по-добре да изживеят последните си дни.
Аз лично не бих искал да умра у нас, но както изглежда, явно така ще стане

Мисля, че трябва да отидеш на психолог и да го посещаваш поне една година. Може и няколко.



Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #164 -: Април 19, 2020, 01:24:32 pm »
Ами то ако военното положение продължи още дълго, всички ще сме за там.