Автор Тема: Новолуние 10 януари 2016г.  (Прочетена 14352 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Новолуние 10 януари 2016г.
« -: Декември 28, 2015, 11:47:25 am »
Новолунието е във 2 дом в Козирог на 4 градуса след Плутон, който е управител на Асцендента. Бих предположила, че са вероятни промерни в ресурсната осигуреност, в резултат на лични усилия. Тъй като новолунието прави тригон към СЛВ и Юпитер в 10 дом, може да се предположи, че ще са свързани с проф. израстване  ::) Мисля си, че по това време доста хора получават заплати, което след празниците е добра финансова инжекция :) Юпитер вече е ретрограден. Може би печелившите ще стъпят на стари познанства (благодетели), нещо, по което вече са поработили?

Марс от 12 дом квадратира ретро Меркурий в 3 дом. Часове след новолунието Луната ще мине през него, а дни след това и Слънцето. Ами вероятно в близкото обкръжение ще гръмнат разправии от таени емоции или недоизказани приказки.

Уран в 5 дом, в квадрат към Плутон У1 и новолунието - може да започнат афери, които да носят повече напрежение, отколкото радост :)

Да отметнем, че Уран вече е директен, а Юпитер и Меркурий са ретроградни :)

Упражних се в един общ поглед :)



При мен новолунието попада в 11 дом. Според Спилър ми е най-силният период за желания :) АС на новолунието е точно върху моя СЛВ и на 2 градуса от Венера. Новолунието прави секстил с тях и секстил с моя АС. Точно тогава - Венера и Сатурн са в съвпад мунданно и върху моя натален Нептун, в секстил с нат. Плутон. Добре ми звучи, нагласих си една схема в главата как ще се проявят :)  :012: Мунданният съвпад на ретро Юпитер и СЛВ е върху моя Вертекс. Имам догадки :) да видим дали ще излезе това, което предполагам :)
Над силата е само умението да я владеем!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #1 -: Декември 28, 2015, 12:39:37 pm »
При мен ще е в 3-ти дом в съвпад с Марс, който ми управлява 5-тия дом, ще чакам да се появи някой пич  :012:

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #2 -: Декември 28, 2015, 03:09:03 pm »
При мен ще е твърдо в 4 дом, в секстил към Юпитер, който е в 6 дом и е господар на 4 дом - на 19 януари ще слагат новата дограмичка на цялата къща, която ми е и работно местенце, та се надявам да оцветим най-сетне стените и таваните на поне две стаи... смъкнахме навсякъде тапетите през март/април и от тогава сме на голи стени, хич ни не по ремонтите, един контакт не можем да сменим  :lol_hitting:   

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #3 -: Декември 28, 2015, 03:43:52 pm »
При мен ще е в 3-ти дом в съвпад с Марс, който ми управлява 5-тия дом, ще чакам да се появи някой пич  :012:

По-вероятно ти да подемеш някаква инициатива, нещо онлайн, във Фейсбук...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #4 -: Декември 28, 2015, 04:39:22 pm »
В 5д, квадрат с Венера У2, У9 във 2д, тригон с Меркурий У1, У10 в 1д. - може да се каже, че е обратното на декемврийското Новолуние, което беше в хармоничен аспект с Венера и квадрат с Мерка- пари и подаръци получих, а меркуриевите ми изяви пострадаха  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #5 -: Декември 28, 2015, 07:21:10 pm »
Брех, в 5дом ми е и  образува тригон със Слънцето - У1; и една широка квадратура с Юпи - У5.
Ще съм в очакване на втори семестър. Нямам търпение.
 :cheer:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #6 -: Декември 28, 2015, 08:30:40 pm »
По-вероятно ти да подемеш някаква инициатива, нещо онлайн, във Фейсбук...

А без такива. Вече не си мърдам пръста за хора от мъжки пол в интернет пространството  :012:

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #7 -: Декември 29, 2015, 09:49:36 am »
А при мен ще е в 5Д с тригони към Луната У11 в 9Д и към Плутон У3 в 1Д. Вече трябва да дойде някаква хубавинка. :72:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #8 -: Декември 30, 2015, 10:16:32 am »
А без такива. Вече не си мърдам пръста за хора от мъжки пол в интернет пространството  :012:

Аз нямах предвид индивиди от мъжки пол. Пети дом не е само флиртове и любов, там е и личното творчество.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #9 -: Декември 30, 2015, 07:18:08 pm »
При мен е на 2 гр от дсц, в 7ми дом. Има и тригон с венера. А сега забелязах,че е в съвпад с прогресивен марс.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #10 -: Януари 07, 2016, 11:43:51 pm »
Ще ми е в квадрат с Луната и разходящ квадрат с Венера. Може да не получа нещо, което искам и да има лека стагнация след празниците.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #11 -: Януари 09, 2016, 02:25:17 am »
При мен новолунието попада в 11 дом. Според Спилър ми е най-силният период за желания :) АС на новолунието е точно върху моя СЛВ и на 2 градуса от Венера. Новолунието прави секстил с тях и секстил с моя АС. Точно тогава - Венера и Сатурн са в съвпад мунданно и върху моя натален Нептун, в секстил с нат. Плутон. Добре ми звучи, нагласих си една схема в главата как ще се проявят :)  :012: Мунданният съвпад на ретро Юпитер и СЛВ е върху моя Вертекс. Имам догадки :) да видим дали ще излезе това, което предполагам :)

****************

В живота ти влиза важен (мъж) човек Стрелец,Юпитер и производните(подобия)-акцентиран 9Д също. ;) Трябва да кажеш какво ще се случи.Ключов човек :) ........
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #12 -: Януари 10, 2016, 08:44:38 am »
При мен ще е в 3-ти дом в съвпад с Марс, който ми управлява 5-тия дом, ще чакам да се появи някой пич  :012:

Вчера  подписах първият си работен договор. Имаше и активно мъжко присъствие, но някой специален не се появи.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #13 -: Януари 10, 2016, 08:57:25 am »
Новолунието на 19*козирог е в тригон с последното СЗ на 19*дева .При мен Марс на 19* дева-,засега не засичам събитийност,Марс управлява интерсептиран овен в 1д,и с/у 8д .Това новолуние е в мой 11 д  ::)Има една възможна събитийност във връзка-по време СЗ един след друг счупих последователно две стари пломби с пуканкови циганчета,едната оправих тогава,другата ще трябва коронка,смятам скоро да ми я правят,отложих понеже трябваше рентгенова снимка,та трябваше здравна осигуровка,сега съм я оправил,с познати можех и без осигуровка,обаче айде да спестя неудобствата от мен да мине :-X
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 09:09:37 am от Oposit »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #14 -: Януари 10, 2016, 10:45:44 am »