Автор Тема: Новолуние 10 януари 2016г.  (Прочетена 14351 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #30 -: Януари 11, 2016, 06:47:24 pm »
Лили, Нептун ти е спрял върху Марс и срещу МЦ и там/така  ще те "клати като в лодка " още почти година. Може временно да "избягаш" от познатата ти професия, дейност и да се върнеш към нещо, което преди си творила. Просто в периода може би това излъчваш (Нептун съвпад у АСЦ ) -неблагонадежност, отнесеност, фриволност и затова така  лесно да те пързалят обществените работни структури. Промени нещо в поведението, макиаж, имидж, може и да подейства.  Сатурн и пр. Луна какво правят в периода ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #31 -: Януари 11, 2016, 07:08:55 pm »
Просто в периода може би това излъчваш (Нептун съвпад у АСЦ ) -неблагонадежност, отнесеност, фриволност и затова така  лесно да те пързалят обществените работни структури. Промени нещо в поведението, макиаж, имидж, може и да подейства.  Сатурн и пр. Луна какво правят в периода ?

Нямам такова излъчване, като стил и визия също съм много обрана, в сравнение с повечето жени. Не изглеждам и твърде консервативно, бабешки. Подбирам дрехи и аксесоари много стриктно, в зависимост от мястото и ситуацията. И не се разголвам излишно - нито от кръста нагоре, нито откъм дължина над коляното.  ;D

В повечето случаи даже се случва да имам твърде фино и аристократично излъчване/поведение в сравнение с изпитващите жени. Често и това е проблем.

Транзитният Сатурн направи точен тригон със себе си, сега е в секстил с управителя на изгряващия знак. Прогресивната Луна също е в Стрелец - мисля, че даже е в същия градус като транзитният Сатурн. Може и това да блокира положителните промени.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #32 -: Януари 11, 2016, 07:25:54 pm »
Да,объркала съм нещо,Еми.  :08:
Така е недоглеждането в картите като цъкам в движение.

Щом го таксуваш пълнолунен има логика на новолуние върху светилото да поеме "нов курс".  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #33 -: Януари 11, 2016, 07:30:59 pm »
Да, може и от Луна/Сатурн.

Нептун в 1-ви дом, на АСЦ е като огледало-отразява другите и така може да получава вярната информация за себе си.  :) А, иначе имах предвид в периода относно поведение, излъчване. Нептун върху Марс за Слънчев Овен не е лек и приятен период.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #34 -: Януари 11, 2016, 08:00:35 pm »
Ограничава възможностите за видима изява в социума, но това е от транзита на Сатурн. Преди навлизането на Сатурн в Стрелец нямаше проблем с Нептуна. Ще видим, предстоят и тригони, най-неприятното е минало - квадратурата на Сатурн с нат. Марс. Тази квадратура отнесе и най-неприятните хора от обкръжението ми, така че има полза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #35 -: Януари 12, 2016, 07:59:21 pm »
Брех, в 5дом ми е и  образува тригон със Слънцето - У1; и една широка квадратура с Юпи - У5.
Ще съм в очакване на втори семестър. Нямам търпение.
 :cheer:

Започнах да ходя на фитнес и разни откачалки пак взеха да ми досаждат с техните любовни изблици.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #36 -: Януари 12, 2016, 08:11:57 pm »
Започнах да ходя на фитнес
  :13:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #37 -: Януари 12, 2016, 10:12:59 pm »
Почина легендарният музикант Дейвид Бауи

Новолунието го е освободило от мъките му. Интересно...
Върху Слънцето и Марса му. Уран в квадрат към тях. А Сатурн и Венера върху Юлв в тригон с Плутон. Марс в квадрат с Луната му и Асц/Дсц. Прогресивната му Луна е в точна опозиция със Сатурн. А дир. Луна на к8. Дир. Слънце и Марс в каре с Уран.
Бауи няколко пъти в живота си е сменял името.
От нумерологична гледна точка може да е интересно да се погледне;

 

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #38 -: Януари 22, 2016, 12:15:33 pm »
При мен Новолунието беше доста активно в картата, но не виждам някакви особени проявления ... нищо кой знае по-различно от преди него.
В 7 дом, близо до Десц, тригон Вен/Пл/Уран в 3 дом, куинконс Марс във 2.дом, секстил Нептун в 5 дом.

По-скоро някакви вътрешни процеси по отношение на 7 дом.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #39 -: Март 05, 2016, 01:06:11 pm »
Това новолуние ми беше в 5 ти дом в секстил със Сатурн У5 в 3ти (натално Слънце и Сатурн са в съвпад) и малко след него отидохме с гаджето на гости на приятели да играем покер. Това си се превърна в истинска традиция. Ходим през ден, през два  :012: Ту губим, ту печелим, много е забавно.  :012: