Автор Тема: Годишни подредби  (Прочетена 69089 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Годишни подредби
« Отговор #60 -: Януари 16, 2016, 04:36:04 pm »
Да се включа и аз, барабар ПеткА с мъжете.  :) И да помоля някоя от "таро владетелките"за подредба.  :) :) :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #61 -: Януари 17, 2016, 01:35:49 pm »
За Хепи:  :38:

1 дом - крал пентакли
2 дом - рицар чаши
3 дом - магът
4 дом - 8 пентакли
5 дом - слънцето
6 дом - 8 меча
7 дом - 2 чаши
8 дом - страшният съд
9 дом - асо жезли
10 дом - кулата
11 дом - 9 меча
12 дом - жрецът

Хепи, интересна година се очертава при теб.
Започвам с това, че ще си много загрижена за всеки индивид на планетата Земя.  ;D Ще бъдеш подкрепа и опора на всеки.
Нищо ново под Слънцето :)
Парите си ще харчиш под въздействие на емоциите.(внимавай, че емоциите са наж с две остриета) И тук също :) - но уж се старая да се контролирам вече ... е, дали успявам, е друго нещо :) Да попитам имаш ли шофьорска книжка? Защото си мисля, че предстои да влагаш пари за курс. - имам книжка, но ми се върти в главата да си купя кола, а и една идея за курс, но е само идея - не съм сигурна дали наистина го искам.
Вкъщи има вероятност за ремонт или да направиш промяна/ ремонт, но нещо което ти умееш/да използваш някой твой талант. - ремонт вкъщи .... не знам, не бих предприела нещо такова в ЛГ5. Използвах колодата на Друиди и Уика и там картата я свързвам и със занимания със сладкарство - тук трябва да измислиш нещо друго :) - това е изключено :)
И следва най-хубавата част - ще срещнеш някого, с когото ще си много щастлива. Ще създадеш връзка, от която ще черпиш щастие и хармония. - това означава, че водния паж ще остане на задна линия? някой нов? не че е лошо, ама .... ще ми е мъчно за него .. а той пък как ще го преживее - не знам.
Най-лошото оставих за финал. А то ще е свързано с работата ти - ще имаш неприятни изненади на работния фронт. Може уволнение/ напускане или фалиране на предприятието, в което работиш. (офф, дано греша) И ако това се случи може да се ориентираш към чужбина. - не е толкова лошо, спокойно, дори би било хубаво, защото аз не събирам смелост да предприема крачка за напускане. Чужбина също не е изключено .... все пак съм в ЛГ7, прогр Новолуние върху У9,У10 :)
Но въпреки обстоятелствата ще се справиш! Подкрепата на важен за теб човек или семейството ти ще ти дава сили.

 :-*

Много ти благодаря :)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #62 -: Януари 17, 2016, 01:38:15 pm »
Хепи, това е Артурово


А това Дзен.

Избери си.  :-*

Делфи, моето Артурово .....  ???

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #63 -: Януари 19, 2016, 10:29:17 pm »
Извинявайте, че се бавя! Ангажименти ме налегнаха вповечко напоследък.

Хепи, ето твоята Артурова подредба.

1.  Обесен - Хепи, ще ти се наложи да се изявяваш и да гледаш на себе си по нов начин. Може да е заради нещо неочаквано или заради нещо, пред което дълго си си затваряла очите, но животът е добър учител, дава ни винаги това, от което имаме нужда, а за теб това е нова перспектива.

2.  5 жезли - може да ти се наложи да се потрудиш повече от обикновено за парите си, но в това усилие ще намериш и нови начини да се справяш по-добре. Може да ти се наложи да се организираш по-ефективно, защото ще забележиш, че пилееш излишна енергия, за да постигаш важните за теб неща.

3.  7 чаши - Внимавай да не искаш и очакваш прекалено много от най-близкото си обкръжение, братя, сестри. Не се поддавай на заблуда в комуникацията си с другите. Старай се да преценяш трезво ситуациите и се пази от хората, които чувстваш като неискрени.

4.  3 пентакли - вкъщи ще се чувстваш добре, общуването ще бъде задоволяващо, а ако сте предприели някаква сделка или проект, ще завърши успешно. Това може да бъде и едно плодотворно общуване, нещо което да ти носи удоволствие. Освен това може да направиш нещо за самата себе си, от което да имаш голяма полза и да останеш много доволна.

5.  Дяволът - в дома на любовта излиза Дявола :) Нека това бъде страстна любов, със силно привличане и завладяващи емоции, но стой настрана от обсебващи страсти.

6.  9 жезли - ежедневие, здраве и работа. Мисля, че здравето ти е най-важно. Боиш се от лоши новини, от невъзможност да промениш нещо, страхуваш се, че нямаш много варианти. Ако правиш някакви процедури или провеждаш лечение може да нямаш много голямо доверие в специалистите, ако правиш изследвания, ще се страхуваш от резултатите. Но, започни, е това са само твоите страхове, не реалността. Наплашена си, но само толкова. Няма реална сериозна заплаха за теб.

7.  Паж чаши - може да срещнеш човек, който да е бъбривец, приятна компания , но при всички положения ще говори много. Може и красиво да говори, така че ако е от мъжки пол, внимавай :)
Може пък да е досадник или мечтател, някой който лети в облаците. Какъв то и да е, приятел или колега, не се обвързвай прекалено с него. Може на някой твой познат да му се роди момиченце :)

8.  3 жезли - секс, ресурсите на връзката, парите на другия - за каквото и да се отнася, то ще бъде с ясно статукво, намеренията ще са "обявени", всичко ще бъде "на светло". Твоите намерения, тези на другия, ще бъдат ясни, ще има увереност, спокойствие. Ако решиш да теглиш кредит, ще го намериш при добри условия и коректни кредитодатели. Ако имаш сексуални отношения с някого, нещата между вас ще са открити - кой какво може да вложи от себе си във връзката.

9.  3 чаши - май ще намериш своята философия, която да ти донесе радост  ;) Всичко, с което се заемеш по 9 дом, ще ти носи удоволствие. Може да се запишеш на курс и там просто ще са забавляваш наред с това, което учиш, например.

10. Колелото на Съдбата - По отношение на кариера и на това, което позволяваш другите да узнаят за теб мисля, че ще си по-затворена, ще има забавяна на темпото, няма да искаш да си на показ, да се доказваш, нещо ще те дърпа в по-тих коловоз. Може би има някаква цикличност при теб по обхвата на 10 дом и ти е нужно да я осъзнаеш и промениш, за да се появи Колесницата, а не Кулата след време.

11. 8 мечове - понякога се случва да преживеем разочарование от приятели или да се поддадем на мъка по несбъднати мечти и желания

12. 6 мечове - може да ти дойде импулса да тръгнеш на пътешествие сама или да започнеш да изследваш себе си и подсъзнанието си. Каквото е да избереш, пътят ти е отворен. Посоката ще бъде нова и интересна, съвсем различна от тази досега. Ще се откъснеш от нещо старо завинаги.

 :58: :58: :58:
« Последна редакция: Януари 19, 2016, 11:55:41 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #64 -: Януари 20, 2016, 04:41:15 pm »
Годишни карти за Боболина.

1. Крал жезли       2. Осмица пентакли            3. Умереността            4. Обесеният



1. Крал жезли в първа позиция  :012: Може да си много войнствена и да имаш силни желания за власт през годината, Боболина. Ще се стремиш да печелиш внимание с чар, харизма, показване на талант за ръководене. Мъжко момиче, което може да е малко прибързано. Може да оставяш впечатление  другите, че си много активна.

2. Във финансовата част ще полагаш усилия. Но тези усилия ще се отблагодаряват с добро заплащане. Ще работиш по самоусъвършенстването си, усвояването на нови знания. И това ще ти носи повече парички. подсигуряването на бъдещето ще ти е важно. По тази причина няма да пестиш от себе си в трупането на ресурси.

3. В общуването с другите може по-често да си в позоция на медиатор. Със спокойствие и дипломация ще се справяш в конфликтните теми. Може по-често да правиш компромиси в името на мира. Малките удоволствия от общуването с другите ще ти е важно.

4. Очакваш ли промени в домашната среда? През тази година може по-често да държиш езика зад зъбите си и да се отказваш от битки, които не си струва да водиш. Ще се промени гледната ти точка. И може да се чувстваш като жертва, сякаш жертваш нещо в името на дом и семейство.Ще трябва да си по-търпелива с домашните ти. Активността в домашните теми ще е по-скоро на вътрешно ниво, където предстоят промени. Да няма в семейството ти някой в безпомощно състояние?

5. Шестица чаши       6. Дяволът           7. Седмица мечове        8. Крал пентакли



5. В любовта може да има връщане към спомени от миналото. Или известна меланхолия, желание да се върнат безгрижните моменти и щастието, наивността по детски. Ще търсиш безусловната любов, ще искаш да е много емоционално. Но може да не се ангажираш с отговорности.

6. В работен план и ежедневието може да не е много леко. Ще се срещаш със страховете си или другите ще предизвикват да показваш по-тъмната си страна. Да не си решила да се бориш с някаква зависимост? В здравословен план може да е тежко, ако прекалено силно се въвличаш в негативни емоции.

7. В личните и делови партньорства може да има отдръпване, загуба на доверие. в деловите партньорства се пази от хора, които могат да откраднат идеите ти. В личен план някой може да се опитва да те измами. Много мечове - положение на нож. Внимавай на кой се доверяваш. Може да не оправдае очакванията ти.

8. Може да получиш предложение за съвместно начинание от някой по-възрастен човек, с повече опит. А може и такъв да те вълнува в сексуалните теми. Ще искаш да се наслаждаваш, да ти е пълноценно за всички сетива.

9. Десетка пентакли     10. Тройка жезли       11. Асо жезли           12. Колесницата



9. Философията ти за живота ще се гради върху желанието за просперитет и благополучие, около материалните ценности. Може жени от семейството да ти дават насоки, които ще следваш. Да не плануваш семейно пътуване в чужбина?

10. В кариерата ще имаш възможност за растеж. Ще усещаш как усилията ти тепърва дават своите резултати и се откриват възможности пред теб. Може да пътуваш повече по работа. Или да работиш около кораби, море.

11. В приятелствата ще влагаш много страст, лична енергия. Сега е година, в която може да откриеш нови приятели, с които да споделяте общи интереси, да имате желание за личностно израстване чрез общуването. Следвай мечтите си, а може и нови да се появят. Ще ти е приключенско.

12. Колесницата тук малко ме изненадва. Първата ми мисъл беше, че може да пътуваш в чужбина, да решиш, че там е твоето място. Ще се стараеш да поемеш контрол над страховете си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Годишни подредби
« Отговор #65 -: Януари 20, 2016, 04:43:40 pm »
искам и аз да помоля за акрти, в здравословен план :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #66 -: Януари 20, 2016, 09:22:34 pm »
Споделеното от теб внася светлина в подредбата.

Дяволът в 6-та позиция може да означава, че страховете след нападението се отразяват зле на здравословното ти състояние. Ще трябва да го надживееш това. А може да стигне своята кулминация този страх. За да стигнеш до най-тъмното кътче на душата си. Да стигнеш дъното, за да се тласнеш нагоре към светлината. Потърси помощ, ако не може да се справиш сама. За да не се задълбочи това.

Ще е много хубаво, ако мога да те излъжа, че 7 меча в 7-ма позиция е благоприятна карта. Но няма да е коректно спрямо картите и теб. 7 меча не е толкова лоша карта. Да, тя означава, че ще имаш разочарования. Но означава също, че ще си очарована от места, които не си очаквала. Хората, на които най-малко се надяваш, те ще бъдат лоялни. За сметка на онези, от които очакваш същото. Не е чак толкова лошо, нали?  :-*

Колесницата в 12-та позиция може да е свързана с желанието да се пребориш с онова, което е скрито в теб - тайни врагове, страхове. Онези неща, които са дълбоко в теб. Да хванеш здраво юздите на живота си и да минеш в пътеката в средата - да не се люшкаш между прекален идеализъм и прекалено черногледство. Тук може да се наложи и работа в екип с някой, да пормениш нещо. Да работиш с другите, а не против другите. Да се опиташ да промениш себе си, а не околните.
Така вече се понаместиха картите и ми стана ясно защо са се появили.

В астрологията 6 и 12 дом са в опозиция. Тук имаме опозиция на Дявол и Колесница. Едното те кара да потънеш дълбоко в себе си, за да видиш най-страшното, най-черното, собствените си демони. А другото те кара да направиш промяна, да се задвижиш. Вече с помощ на другите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #67 -: Януари 20, 2016, 10:48:53 pm »
Годишна за Уич :)

1.   2.   3.   4.   5.  
6.  7.   8.  9.  10.
11.   12 .

1. Някаква плахост в изявата ти към света виждам тук, защо така Уич. Иска ти се да направиш нещо или да го покажеш, себе си да изявиш чрез нещо, но не смееш. Нещо, което ти смяташ за пречка стои пред теб, но всъщност това не е никакво препятствие, просто трябва да го отместиш встрани от себе си.
2. По отношение на парите - има някаква цикличност тук, нещо се повтаря. Предполагам, че не е нещо, което те удовлетворява. Излез от повторенията.
3. Ще имаш леко общуване в най-близкото си обкръжение, ще ти е творческо, ще разгърнеш свои способности, таланти за общуване. Кой знае, може да намериш необичайни начини за преодоляване на конфликтите. Във всички случаи ще се чувстваш пълноценна.
4. В семейството си ще се чувстваш защитена, подкрепена. Като цяло семейството е здраво, надеждно. Вътрешно ти самата ще се чувстваш цялостна.
5. В любовта бъди заедно с другия, като едно цяло. Много хубава карта за този дом :) Сътрудничество, близост, единомислие. Може да преживееш такава любов. :)
6. Държиш се за старото, може начините ти на работа и на поведение да не са се променяли от сто години :) Ако става въпрос за здраве, някаква стара болежка може да ти се обади, колкото да ти напомни да гледаш напред.
7. По отношение на партньор изпитваш някаква вина или неудобство. Може да си сгрешила неволно или да си била поставена в неудобно положение, но  затъвай в лоши мисли за себе си. Направи, каквото е нужно и продължавай напред.
8. Тук те чака голяма промяна. Няма да гадая какво може да бъде. За всичко по 8 дом бъди готова да преживееш нещо коренно различно, отколкото досега.
9. Може да ти се случи някаква твоя мъка, терзание, да те доведе до откровение за самата теб. А може мъката на някой друг да те накара да се поразровиш в някаква духовна литература и да потърсиш там обяснение за процесите в живота. Усамотение при всички положения - да помислиш над екзистенциалните въпроси, като - какъв е смисълът на живота.
10. В 10 дом ще се водиш от знаците, които получаваш, от вътрешното си усещане или интуиция. Може и молитва да отправиш и да поучиш отговор в тях. Ще се чувстваш подкрепена и вдъхновена да продължаваш.
11. С приятелите си ще се забавляваш много, ще ти доставя радост общуването с тях, ще имаш приятни контакти.
12. Може да се почувстваш изтощена, да имаш нужда от почивка, както физическа, така и емоционална. да се отделиш от хората, да не се занимаваш с техните проблеми, а да се разтовариш от своите собствени.

 :58:
« Последна редакция: Януари 20, 2016, 11:41:06 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #68 -: Януари 20, 2016, 11:42:19 pm »
Съжалявам, по-депресарски нямаше  :P
« Последна редакция: Януари 21, 2016, 09:05:48 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Годишни подредби
« Отговор #69 -: Януари 21, 2016, 10:16:51 am »
Уич, явно Таро на Ошо не е за теб  :72:
Макар че аз харесвам подредбата ти. Горното ми включване беше шега :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #70 -: Януари 21, 2016, 04:55:29 pm »
Ето годишната подредба за Акрукс.
Благодаря!
Хах, както ми беше криво докато четох за 3д, че сестра ми е починала и няма как да си оправям отношенията с нея,  като стигнах на 8д се развеселих, понеже си спомних как навремето критикувах моя мъж, че не е достатъчно романтичен като се стигне до секс, а той падна на колене и каза "Милейди, ще разрешите ли на своя верен рицар да вкара меча си във вашата скъпоценна ножница?"  :D :D :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Годишни подредби
« Отговор #71 -: Януари 21, 2016, 05:17:40 pm »
Благодаря!
Хах, както ми беше криво докато четох за 3д, че сестра ми е починала и няма как да си оправям отношенията с нея,  като стигнах на 8д се развеселих, понеже си спомних как навремето критикувах моя мъж, че не е достатъчно романтичен като се стигне до секс, а той падна на колене и каза "Милейди, ще разрешите ли на своя верен рицар да вкара меча си във вашата скъпоценна ножница?"  :D :D :D
А ти какво му рече-Ооо Артур, под нощният ми абажур, набутай ми Ескалибур, ооо мон амур ,ще цъфне в мен божур щом обладаеш ме кат див асур и няма да ти търся веч кусур на кривият ти Байкунур  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Годишни подредби
« Отговор #72 -: Януари 21, 2016, 05:22:34 pm »
А ти какво му рече-Ооо Артур, под нощният ми абажур, набутай ми Ескалибур, ооо мон амур ,ще цъфне в мен божур щом обладаеш ме кат див асур и няма да ти търся веч кусур на кривият ти Байкунур  :012:
  :043: :043: :043: :043: :043: :043:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Годишни подредби
« Отговор #73 -: Февруари 20, 2016, 07:59:34 pm »
Който има време, ще се радвам много за годишна подредба. ..  :-* :-* :-*

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Годишни подредби
« Отговор #74 -: Февруари 21, 2016, 11:18:13 am »
Аз си изтеглих една подредба за следващите 6 месеца. Гледах едно видео , където момичето казваше, че енергията на картите не може да се предскаже за 1 година напред. Един вид е по -удачно да теглим карти за по- кратък период от време.

Март  светът

Април  Кралица чаши

Май     Асо жезли

Юни     Рицар чаши

Юли     2 мечове

Август  Рицар пентакли

Ще се радвам на коментари.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name