Автор Тема: Годишни подредби  (Прочетена 69160 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Годишни подредби
« Отговор #105 -: Септември 01, 2016, 04:05:00 pm »
Благодаря Емма, сега разбрах логиката на гаденето, всъщност това са12-те  астрологични дома , а аз мислех че всяка карта ще отговаря на един месец от годината и с такава мисъл теглих картата. Дайте съвет, да правя ли ново теглене с идеята че това са 12-те дома или да разглеждам по вашия начин на тълуване, независимо от тегленето  :014:
 А иначе майка ми (4 -тата карта) наистина е много властна, но сега реших да не се вслушвам в ничии съвети , а да слушам собствения си глас ( тя определено се опитва да налага мнение и да контролира околните, което аз вече не издържам )
1-та карта - аз принципно съм с асц Овен- и донякъде нещата ,които описа се отнасят за мен
6 тата карта- интересувам се от окултните неща (астрология , таро и пр.), а  и замислям да се запиша на йога
7 -та карта- определено търса нов партньор в живота си
10 тата карта- определено търся нова работа
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 04:11:02 pm от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #106 -: Септември 01, 2016, 04:08:47 pm »
Ли, направи го според усещането си.
Ако си мислила за 12-те месеца, значи е така.
Но аз пък съм мислила за 12-те дома. Та ще видим дали се засичат като отмине малко време.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Годишни подредби
« Отговор #107 -: Септември 01, 2016, 04:11:34 pm »
Допълних поста си  :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Годишни подредби
« Отговор #108 -: Октомври 27, 2016, 08:46:05 pm »
Цитат
[Публикувана от: Emma
« -: септември 01, 2016, 03:33:29 pm » Вмъкни цитат
1 позиция и 5 меча показва ти каква 'маска' имаш. 5 меча не предполага самата ти да си настроена добре. а по-скоро би била войнствена, може би прекалено остро ще заявяваш себе си, може да отблъскваш хората с желание да се чува мнението ти.
2 позиция и 9 пентакли - говори за добри финансови постъпления. сигурно повече ще се глезиш, ще гледаш за себе си и личните удоволствия. може да имаш някакви пари/доходи от наследство.
3 позиция и принц мечове - коя е колодата? предполагам, че става дума за рицар мечове - в комуникацията ще имаш своите идеи, даже идеали. ще искаш да се бориш за справедливост. но може да си малко по-първосигнална, по-остра и първична в начина на общуване.
4 позиция и кралица пентакли. явно майката има голямо значение. по-скоро е традиционалистка, с идея да командва, но по-скоро в сянка. да се чува думата й. иска да има ред, удоволствия, стреми се към това да е хармонично в дома. но е по-скоро земна жена. или практична.
5 позиция - четворка пентакли. по отношение на любовта може да ти е трудно да направиш нещо ново и различно. ще се хванеш за своите разбирания и вярвания, традиционно ще мислиш. ще искаш да запазиш наличното. не бъди рационална.
6 умереността - малко ме озадачава тук. по здравните теми може да се опитваш да смесваш традиционна и нетрадиционна медицина и лечения. трябва да намериш баланс някакъв. имаш ли някакви завишени/занижени стойности, които искаш да усредниш някак?
7 - принцеса жезли трябва да е паж жезли. имаш страст и искаш такава в партньорствата. по-скоро игрива, сексуална. с голям ентусиазъм би влязла в партньорство, но няма да има нужната зрялост. пази се от необмислени решения, прибързани. бързо ще се палиш, но може и бързо да гаснеш.
8 - 7 жезли - отново ми идва идея за наследство и трудности по изясняването му. може да усетиш спънки от другите.
9 - висшата жрица тук ми харесва. ще учиш нещо, може да е свързано с окултното.
10 - по отношение на кариерата - нещо ново ще дойде. или поне ще се зароди идея за нещо ново.
11 - приятелствата и петица жезли - не е много приятелска тази карта. говори за спорове, конкуренция, опозиция. мерене на сили.
12 - 2 пентакли - да не се страхуваш дали ще успееш да се справиш в повече задължения, дали ще намериш нужната дипломация, баланс? или те е страх от раздвояване, ситуации на избор?/quote]

Емма, по отношение на 10 дом- абсолютно в десятката, нещо ново на хоризонта се задава, нещо което в оня момент (рожденият ми ден) абсолютно не съм имала идея ,че ще ми хрумне. Реших да правя малко магазинче , надявам се да имам успех. Благодаря ти  :-*
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Годишни подредби
« Отговор #109 -: Октомври 28, 2016, 09:36:19 pm »
Моята годишна подредба:
1 дом - рицар жезли
Активна година като цяло. Но и съм много припряна - все бързам нещата да се получават тук и сега. Плюс, изпадане в различни емоционални състояния. (щом стигнах и до консултация с психолог...  :012: )
2 дом - паж меч
Финансите ги държах изкъсо и ограничих излишните харчове. Предимно инвестирах в учебници и книги.
3 дом - справедливостта
Тази карта започвам да я обожавам. Където се появи разчиства всякакъв вид бъркотии. Околните твърдят, че много съм се променила - станала съм рязка и хладна в общуването с тях. Разчистих излишните приятелства и познанства. Предпочитам общуването с книгите, пред губенето на времето в излишни приказки.
4 дом - 6 жезли
"Завръщане" у дома. Успях  и да си извоювам известни позиции.
5 дом - луната
Оффф, а тук направо не ми се пише...отвратителна ситуация.
Имам притеснения и около Симеон, който тръгна на училище.

6 дом - отшелника
Имам напредък в службата, но аз се стремя към покоряването на нови върхове. Просто сегашното ми работно място не ме задоволява нито финансово, нито психически, нито пък се развивам. Стоя и тъпча на едно място и затова усилено си търся нова работа.
7 дом - асо пентакли
От 7 дом съм доволна - доста щедър беше с мен.  :012: (укрепихме съюзът с половинката)
И на явните врагове благодаря, че благодарение на тях постигнах положителната промяна със себе си.

8 дом - 3 пентакли
Отново казвам, през годината аз израснах. Преминах през много бури и ветрове, но резултът си заслужаваше.
9 дом - звездата
Не спирам да мечтая нощем и да чертая планове как да реализирам мечтите си.
10 дом - жрицата
Трупане на опит в работата. Използвам всеки един момент, за да трупам знания, за да науча нещо ново.
11 дом - 8 меча
Хм, ами съдбата често ме поставя в ситуации с вързани ръце, но и често сама се спирах, заради вътрешни бариери.
Приключих окончателно важно за мен приятелство.

12 дом - асо меч.
Много анализирам случващото се през годината. И в тези моменти, на усамотение и размисъл, намирам отговорите.

Доволна съм от събитията през 2016г. - макар  и болезнено, аз израснах. Знам, че мога да постигна всичко, стига да го пожелая. Разбрах, че дисциплината е най-важната в това отношение. Без излишни драми и губене на време, а концентриране в изпълнение на плана.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Годишни подредби
« Отговор #110 -: Януари 06, 2017, 12:38:29 pm »
Годишни карти за Боболина.

1. Крал жезли       2. Осмица пентакли            3. Умереността            4. Обесеният



1. Крал жезли в първа позиция  :012: Може да си много войнствена и да имаш силни желания за власт през годината, Боболина. Ще се стремиш да печелиш внимание с чар, харизма, показване на талант за ръководене. Мъжко момиче, което може да е малко прибързано. Може да оставяш впечатление  другите, че си много активна. Наложи ми се да се справям с тежки ситуации, считани от хората по принцип за нерешими. Трябваше да ръководя сложни процеси, а залогът беше огромен.

2. Във финансовата част ще полагаш усилия. Но тези усилия ще се отблагодаряват с добро заплащане. Ще работиш по самоусъвършенстването си, усвояването на нови знания. И това ще ти носи повече парички. подсигуряването на бъдещето ще ти е важно. По тази причина няма да пестиш от себе си в трупането на ресурси. Занимавах се с много дейности  безвъзмездно, но с пълна отдаденост. Парите идваха към мен по други канали, с лекота и без да очаквам.

3. В общуването с другите може по-често да си в позоция на медиатор. Със спокойствие и дипломация ще се справяш в конфликтните теми. Може по-често да правиш компромиси в името на мира. Малките удоволствия от общуването с другите ще ти е важно. Опитвах да комуникирам идеите ми и да помогна на хората да видят смисъла в това, което вярвам. Търпях доста неща, стараейки се всички да са доволни.

4. Очакваш ли промени в домашната среда? През тази година може по-често да държиш езика зад зъбите си и да се отказваш от битки, които не си струва да водиш. Ще се промени гледната ти точка. И може да се чувстваш като жертва, сякаш жертваш нещо в името на дом и семейство.Ще трябва да си по-търпелива с домашните ти. Активността в домашните теми ще е по-скоро на вътрешно ниво, където предстоят промени. Да няма в семейството ти някой в безпомощно състояние? Вкъщи има човек, който е по-зависим от всякога. А на мен ми се наложи да приема, че ще е така, не ми беше лесно.

5. Шестица чаши       6. Дяволът           7. Седмица мечове        8. Крал пентакли



5. В любовта може да има връщане към спомени от миналото. Или известна меланхолия, желание да се върнат безгрижните моменти и щастието, наивността по детски. Ще търсиш безусловната любов, ще искаш да е много емоционално. Но може да не се ангажираш с отговорности. Човек от миналото изцяло владее 5-домния ми свят.

6. В работен план и ежедневието може да не е много леко. Ще се срещаш със страховете си или другите ще предизвикват да показваш по-тъмната си страна. Да не си решила да се бориш с някаква зависимост? В здравословен план може да е тежко, ако прекалено силно се въвличаш в негативни емоции. В работен план бях обсебена от идея, която носи и разрушителен елемент в известен смисъл.

7. В личните и делови партньорства може да има отдръпване, загуба на доверие. в деловите партньорства се пази от хора, които могат да откраднат идеите ти. В личен план някой може да се опитва да те измами. Много мечове - положение на нож. Внимавай на кой се доверяваш. Може да не оправдае очакванията ти. Предадена не бях от никого, но в моя таен свят се случваха неща, които засягат партньорствата. Без да имат външна проява, само на вътрешно ниво.

8. Може да получиш предложение за съвместно начинание от някой по-възрастен човек, с повече опит. А може и такъв да те вълнува в сексуалните теми. Ще искаш да се наслаждаваш, да ти е пълноценно за всички сетива. 8-домният човек за мен през годината беше най-вече Крал пентакли в поведението си.

9. Десетка пентакли     10. Тройка жезли       11. Асо жезли           12. Колесницата



9. Философията ти за живота ще се гради върху желанието за просперитет и благополучие, около материалните ценности. Може жени от семейството да ти дават насоки, които ще следваш. Да не плануваш семейно пътуване в чужбина? Имаше семейно пътуване в чужбина, за чиято реализация участвах и ми беше важно да мине добре, но аз лично не се присъединих. Пътувах в чужбина през годината, но не семейно.

10. В кариерата ще имаш възможност за растеж. Ще усещаш как усилията ти тепърва дават своите резултати и се откриват възможности пред теб. Може да пътуваш повече по работа. Или да работиш около кораби, море. Имах инициативи - новаторски, градивни, перспективни. Около вода - не.

11. В приятелствата ще влагаш много страст, лична енергия. Сега е година, в която може да откриеш нови приятели, с които да споделяте общи интереси, да имате желание за личностно израстване чрез общуването. Следвай мечтите си, а може и нови да се появят. Ще ти е приключенско. Тук картата се прояви като импулс и вдъхновение относно бъдещи възможности.

12. Колесницата тук малко ме изненадва. Първата ми мисъл беше, че може да пътуваш в чужбина, да решиш, че там е твоето място. Ще се стараеш да поемеш контрол над страховете си. Темата за емиграция стои отворена. Мисля си, че Колесницата е имала за цел да покаже основно необходимостта да управлявам процесите в мен по един балансиран начин.

Обратна връзка по тази подредба. Емма, благодаря за отделеното време и енергия!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Годишни подредби
« Отговор #111 -: Януари 06, 2017, 05:31:06 pm »
Нареждам се за годишна подредба. /работа, пари, деца и т.н./ :)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Годишни подредби
« Отговор #112 -: Януари 11, 2017, 09:35:16 pm »
И аз бих искала да се наредя за годишна подредба, но само ако някой има време и желание, разбира се. :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Годишни подредби
« Отговор #113 -: Януари 11, 2017, 10:13:37 pm »
Бих пожелал и аз една годишна подредба. Благодарностите предварително и след това.  :)

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #114 -: Януари 14, 2017, 03:17:07 pm »
промоцията беше миналата година :) - сега е 5 лв парчето - аз ще съм касиера :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Годишни подредби
« Отговор #115 -: Януари 14, 2017, 03:34:12 pm »
промоцията беше миналата година :) - сега е 5 лв парчето - аз ще съм касиера :)

Ей,не си проявявай девешкото материалистично чувство тука - моля.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Годишни подредби
« Отговор #116 -: Януари 14, 2017, 03:36:14 pm »
И аз да се изявя в темата – срещу 5 лв. ще купиш пакет тоалетна хартия.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Годишни подредби
« Отговор #117 -: Януари 14, 2017, 04:03:38 pm »
И аз да се изявя в темата – срещу 5 лв. ще купиш пакет тоалетна хартия.  :012:

Идеално - ще се запасим с Емма за 2-3 месеца напред. Нали и за нея трябват пари.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Годишни подредби
« Отговор #118 -: Януари 14, 2017, 04:18:08 pm »
За Акрукс и нейните хорарни включвания да не говорим.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Годишни подредби
« Отговор #119 -: Януари 14, 2017, 04:25:15 pm »
Оставила съм възможност и на други хора да теглят карти. За да не превземам темата. Защо да нещо лошо това?

Да не говорим, че често няма и обратна връзка. Изтеглила съм според преценката си и свободното време. И за другите има да се изявят, ако желаят.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.