Автор Тема: ЧРД!  (Прочетена 289339 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: ЧРД!
« Отговор #435 -: Юни 28, 2014, 03:32:55 pm »
Да се наредя и аз  на опашката - Тъндърче, да си жива и здрава. Гръмотевиците ги разпръсквай само в краен случай. Желая ти сатурновата упоритост и дисциплина да дадат удволетворение в сесиите, нептуновата любов да те омагьоса, рачешката природа да изявява тук- там ( където е нужно), а уран да ти завърти главата от приключения.   :58:  :-*


Благодарности за точните ти тълкувания в темата за цитатите и в тарото  ;)

Изтеглих ти цитат за следващата соларна година :


Пред къщата на помешчика Грябов спря прекрасна каляска с гумени шини, с дебел кочияш и с кадифено седалище. От каляската изскочи околийският предводител на дворянството Фьодор Андреич Отцов. В преддверието го срещна съненият слуга.
— Господарите в къщи ли са? — попита предводителят.
— Съвсем не. Господарката и децата отидоха на гости, а господарят с мамзел гувернантката ловят риба. От сутринта още.
Отцов постоя, помисли и тръгна към реката да дири Грябов. Намери го на около два километра от къщи, като се приближи до реката. Когато погледна надолу от стръмния бряг и видя Грябов, Отцов прихна да се смее… Грябов, едър, дебел човек с много голяма глава, седеше на пясъка, скръстил под себе си по турски крака, и ловеше риба с въдица. Шапката му беше на тила, връзката му се изметнала настрана. До него стоеше висока, тънка англичанка с изпъкнали рачешки очи и голям птичи нос, който приличаше повече на кука, отколкото на нос. Облечена беше с бяла муселинова рокля, през която ясно прозираха сухите й жълти плещи. На златния й колан висеше златно часовниче. И тя ловеше риба с въдица. Около двамата цареше мъртва тишина. И двамата бяха неподвижни, като реката, върху която плаваха въдичарските им тапи.


Ей това ти се падна от мен, дано да е само на добро  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: ЧРД!
« Отговор #436 -: Юни 28, 2014, 06:06:42 pm »
Тъндъре, мама, честит ти рожден ден! Желая ти една много усмихната година, изпълнена с любов, щастие и прекрасни мигове! Нека през новата соларна година нямаш досег с идиоти, малоумници и лазачи по нерви. Нека Вселената ти предостави най-леките и хармонични пътища да вървиш по тях! Много целувки от мен  :38:



Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: ЧРД!
« Отговор #437 -: Юни 28, 2014, 10:35:41 pm »
Тъндърче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Желая ти много здраве,  успех и една красива любов!!!
Нека да се сбъднат всички твои мечти!!! :58: :58: :58:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: ЧРД!
« Отговор #438 -: Юни 29, 2014, 12:30:32 am »
Честит рожден ден, Тъндър! Желая ти задължително един солар изпълнен с много положителни емоции и хубави моменти и най-вече здраве за да им се радваш пълноценно, и любов да те озари като гръм от ясно небе  ;D  :) !

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: ЧРД!
« Отговор #439 -: Юни 29, 2014, 03:50:29 pm »
Благодаря на всички за хубавите, оригинални пожелания и прекрасните картинки! Магията продължава да живее, благодарение на вас!  :-*

Флора, благодаря ти за изтегленият цитат - на мен ми звучи много "населено" в него има много ора, по принцип  живота ми няма чак толкова много и го карам на по-бавни обороти.  :012: Но друго изобщо не ми идва на ум, та оставям интерпретацията на вас!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: ЧРД!
« Отговор #440 -: Юни 29, 2014, 11:47:04 pm »
Ам време ти е за Любов, има Га да сатурнясваш! Или ти наопаки-ако имаш силен уран, ще се разкрепостиш по-нататък.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: ЧРД!
« Отговор #441 -: Юни 29, 2014, 11:59:56 pm »
Енигма, той и солара за лИбоф говори, а аз нещУ последно време много Уранянско го карам в тази сфера - смисъл че желая независимост, карам го по Уранянски без никакви емоции и на макс разсъдък и тъкмо се зарадвах.  :012: :012:  Но като добавим другите отношения в живота, Сатъра си е по-силен.  :012: :012: :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: ЧРД!
« Отговор #442 -: Юни 30, 2014, 12:19:28 am »
Енигма, той и солара за лИбоф говори, а аз нещУ последно време много Уранянско го карам в тази сфера - смисъл че желая независимост, карам го по Уранянски без никакви емоции и на макс разсъдък и тъкмо се зарадвах.  :012: :012:  Но като добавим другите отношения в живота, Сатъра си е по-силен.  :012: :012: :012:
Страхът от нараняване си е просто ...един страх-това за сатурн и любовта. Fаll in love...е, падам, отдавам се, не издигам стени, оставям се  без да контролирам, тва го говоря на всички "Сатурнови" люде, щот го познавам извътре.
любовта донякъде е -да загубиш контрола.
Ако не извадиш мекото рачев любовта  , иззад черупчето, сатурн ще ти извика това, което очакваш. Полудей си по 5 дом, после му бери отговорността по сатурн там-в пети....
Сатурн върви навсякъде и е вездесъщ и-всъщност си е победа-побеждаваш духа, за сметка на тялото. Само не и в любовта.
Учителят Дънов казав-Сатурн има една слабост....към венера... :-* Сатурн няма слабости, той е мазохист...по принцип
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 12:25:06 am от enigma »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: ЧРД!
« Отговор #443 -: Юни 30, 2014, 12:34:02 am »
Не, Енигма, аз съм отвратена до погнуса от представите на хората за любов. Повдига ми се от всички онези неща, които правят, за да я "докажат", които включват в повечетоп случаи някакви его игрички и манипулации. За мен любовта е среща на две сърца, изпълнени с нежност едно към друго и желаещи да покажат тази загриженост и нежност. Fall-вала съм достатъчно пъти, отдавала съм се също, нали, даже бих казала, че в тази простотия показах доста упоритост, чак да не ми се чуди човек. Последният път сериозно си мислех, че повече няма да мога да продължа напред и ще ми коства голямо усилие дори и да дишам - защото аз съм Рак, горивото на моята звезда е любовта като близост, без него загива. Преоткрих цялата синхроничност на Вселената и всичката тази безусловна любов, която тя излъчва. От тогава досега единственото чувство, което асоциирам със всякакви флиртчета, връзчици и т.нар любов между мъжа и жената - е погнуса, от която ми се обръщат червата. С цел повече опции в намирането на щастие си помислих, че може би трябва да го променя, но различни събития, вкл, и някои форумни теми определено ме убедиха, че няма смисъл да си губя времето с това.

Happy58

  • Гост
Re: ЧРД!
« Отговор #444 -: Юни 30, 2014, 08:43:06 am »
Изпуснала съм деня! :)

Тъндърче, ЧРД!

Пожелавам ти една страстна любов, много нови преживявания, много късмет, много пътувания ..... всичко това по ЛГ5 :) .... наслаждавай й се с удоволствие и вдъхновение :)

 :58:  :birthday: :birthday:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: ЧРД!
« Отговор #445 -: Юни 30, 2014, 09:23:36 am »
Благодаря ти за хубавите пожелания, Хепи!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЧРД!
« Отговор #446 -: Юли 24, 2014, 02:52:50 pm »
абе, никой ли не се е раждал този месец, яде ми се торта, макар преди малко да мушнах шоколадова паста от витрината на СВА  :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: ЧРД!
« Отговор #447 -: Юли 24, 2014, 10:26:19 pm »
Имаме Лъвове, но не са юлски, а на Раците вече им мина сезонът  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: ЧРД!
« Отговор #448 -: Юли 24, 2014, 11:59:30 pm »
Аз може да черпя за сестра ми на 27-ми
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЧРД!
« Отговор #449 -: Август 14, 2014, 03:26:31 pm »
Честит Рожден Ден  Sunrain  !!!
 

Нека цялата ти година е усмихната от пътешествия в древни царства и да се срещнеш с любима и бляскава личност.  :38


( с извинение за закъснението )
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“