Автор Тема: Новолуние 8 февруари 2016г.  (Прочетена 14194 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #15 -: Януари 26, 2016, 12:17:25 pm »
Това новолуние ми е в почти точен секстил с Луната. Секстилите не ги отчитам много. Може да даде просто някакъв приятен фон през месеца. Във втори дом е. При друг аспект можеше и да даде приходи от нещо ново, но с мижавия секстил - не очаквам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #16 -: Януари 26, 2016, 12:34:33 pm »
Това новолуние ми е в почти точен секстил с Луната. Секстилите не ги отчитам много. Може да даде просто някакъв приятен фон през месеца. Във втори дом е. При друг аспект можеше и да даде приходи от нещо ново, но с мижавия секстил - не очаквам.
Секстил е хубав и положителен мажорен аспект, в много случаи дава дори повече от ленивия тригон. Положителен апсект на лунация с Луната е предпоставка за хармоничен емоционален фон и разбирателство с жените през месеца.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #17 -: Януари 26, 2016, 12:45:13 pm »
Мерси, Акрукс. Ще си преразгледам виждането за секстила  :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #18 -: Януари 26, 2016, 05:11:28 pm »
В края на шести дом, съвпад К7 - квадратира Слънцето.
Да видим.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #19 -: Януари 27, 2016, 08:02:22 pm »
Гладам я тази лунация и я мъдря ..... В деня преди лунацията - тр.Марс е в съвпад с наталната Венера и разбира се прави квадрат с нат. ми Луна. Също така - тр.Марс от Скорпион - прави секстил с тр. съвпад на Венера и Плутон, квадрат със Слънцето. Слънцето прави секстил и с Уран - всичо това мунданно.

Определено денят преди лунацията ще е  "аспектиран". От моя натал участват и нат.Венера, Луна, Юпитер, АЦ, също и Марс.

Тъй като тр. Марс е в 4 дом на Лунацията, а самата тя в 7 дом - дали няма да се ескалира напрежение с мъжовете? По повод ново партньорство някъде - при мен тр.Марс е мунданно в 4 дом, натално в 8 дом, в съвпад с Венерата. Мунданният съвпад Венера Плутон ми ляга в 11 дом - нещо може да изревнува .... знам ли. Все пак и Уран е замесен - съвпад с Юпитер, секстил с нат. Марс  :017:

Другото, което виждам, като възможно проялвение, но ми се струва рано - започвам някаква ангина - фарингит - ето Марс ми наближава Венерата - направо й възпалява гърлото :) Но се надявам да съм здрава до тогава :)

Понеже няколко човека писаха за аспекти към тяхната Венера - споделям :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #20 -: Януари 27, 2016, 09:29:52 pm »
Алена, има отделна тема за транзити, тук е за Новолунието, което при теб попада в 12д, прави тригон с Марс съУ1, У8 в 3д и е в опозиция с Луната У5 в 6д- по първия аспект може просто да си по-активна в писането на окултни теми, като в този форум, да искаш да опознаеш себе си на по-дълбоко ниво. Опозицията с Луната ти е свързано с емоциите, които няма да са положителни и най-веротно породени от жени на работното ти място и в ежедневието.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #21 -: Януари 28, 2016, 05:53:09 pm »
Да, зная за темата, но тъй като се случва точно преди новолунието ги свързах с него, като прелюдия :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #22 -: Януари 29, 2016, 09:23:38 am »
Новолунието в разходящ съвпад с десцедента, марс в квадрат с него - някой ще ме ядоса :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #23 -: Януари 30, 2016, 08:16:14 am »
Попада ми върху една от арабските точки в 8Д.И пак да смъмря Лунациите-не бачкат в точен съвпад с кардинални оси,светила и планети,остава да проработят върху измислена точка.  :96:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #24 -: Януари 30, 2016, 12:55:07 pm »
Попада ми върху една от арабските точки в 8Д.И пак да смъмря Лунациите-не бачкат в точен съвпад с кардинални оси,светила и планети,остава да проработят върху измислена точка.  :96:
Бачкат си те, но явно не оправдават очакванията ти, а очакванията трябва да са реални, а и кой ти каза, че само съвпадите се отчитат?
Нали гледах при януаркото Новолуние, което беше квадрат с Нептун на позната, как я беше обхванала параноята - забавлявах се за нейна сметка, като я четях какви ги пише в коментари, а и стиха, които натвори  :)
Това Новолуние сега не прави ли секстил с нещо от стадото ти в 10д? А със Сатъра в близнаци не е ли в тригон?
Друго не ти помня по картата, която никога не съм виждала- криеш я като карта на имане за 100 милиарда $ , най-малко
 :))
« Последна редакция: Януари 30, 2016, 01:02:50 pm от akruks »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #25 -: Януари 31, 2016, 07:26:11 am »
 :d030: Тази Лунация няма аспект в точен градус с нищо,освен с тази точка.  :012: ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #26 -: Януари 31, 2016, 11:58:01 am »
Тази Лунация няма аспект в точен градус с нищо,освен с тази точка.
Аспект с куспида до 2гр, а с планета до 5гр, макар че и при по-широк орбис оказват влияние аспектите, особено с по-бавните планети.
Ти какво очакваше по януаркото Новолуние, което не се е случило, че сега мъмриш всички лунации? Я си признавай веднага, без бой   :lol_hitting:
Щом тази лунация ти е в 8д, януарската е била в 7д- нещо, свързано с партньорствата си очаквала, но тя е квадратирала овчия ти стелиум, сред който Венера, която е естествен У7. Няма как да не си подвластна на лунациите, след като Луната е У1 при теб :)
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 12:02:39 pm от akruks »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2016, 01:43:03 pm »
starinthenightsky, какво имаш предвид  с "обръщане на Венерата с хастара наопаки"  ::) Че е между Меркурий и Плутон ли?
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 01:46:12 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2016, 02:04:51 pm »
тр. Венера при мен е в 5д и квадратира наталната Венера У2, У9- ще харча пари да изпращам тези дни подарък на голямата дъщеря, че да пристигне за нейния чрд, а иначе точно днес си мислех да си направя профилна снимка с тъмно-синьото сако от костюма, малко по-делови вид да си предам :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 8 февруари 2016г.
« Отговор #29 -: Февруари 02, 2016, 05:21:00 pm »
В края на шести дом, съвпад К7 - квадратира Слънцето.
Да видим.

Най-после ще си взема декоративно зайче.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."