Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 756248 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4860 -: Юни 07, 2020, 01:48:25 pm »
Привет!
Харесва ли ме г-н Х като жена? Какво се вижда в хорара?

П.С. Веднъж за винаги искам да разбера в хорарната астрология управителя на Водолей Уран ли е или Сатурн, в различни тълкования виждам, че се ползват и двата.
Да, някои работят само с новите управители на Водолей и Риби, като Алфи Лавоа например, но повечето вземат под внимание е старите. Лично аз съм имала хорари, които работят само по стария у-л, при други по новия. Самото естество на въпроса насочва към това, коя планета да се включи за сигнификатор. В случая Слънцето е извършило хармоничен аспект със Сатурн и по този показател, би трябвало да имате връзка с господина, а предполагам нямате, според това, за което питаш.. Твоят У1 в негов 5д- влязла си му в сърцето, но теоърва предстои да те хареса- Луната в сходящ тригон с неговия У1- Уран

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4861 -: Юни 13, 2020, 06:18:26 pm »
Момичета, последен хорар....но ме заляха с вряла вода...питах тези дни за човек, с който имам интимни отношения и преди всичко приятелски, много ценни за мен.
Та днес ми каза,прекалено ценна си ми, за да променим нашето приятелство....и аз не знам как да продължа сега,защото държа на този човек...
Приключиха ли интимните ни отношения?
Ще съм благодарна за отговор,явно затъмнението ще даде приключване при мен.
Затъмнението няма общо, а ретроградна Венера , която прави преоценка на връзките и моралните ценности. Интимността ще се възстанови, връзката и приятелството ви също, но нещо в чувствената сфера си е отишло, любовта няма да е същата. Освен това човека отсреща е възможно да издаде вашата тайна по отношение на връзката, да предизвика скандал, в комуникацията напрежение и противопоставяне, да ти прави напук

Акрукс,
Днес, може би пак е по ретро Венара разбрах,че господина всъщност се е заиграл отново с някаква стара тръпка...разбрах го от наш общ познат,та да видим дали нещо ще се възстанови между нас, като това обяснява цялостното му поведение....

gerovaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #4862 -: Юни 16, 2020, 11:16:32 am »
 Здравейте!
Следя Ви с интересн, но за жалост съм далеч от тази наука.
Регистрирах се, за да задам въпрос на който се надявам да чуя ВАшето мнение.
Предстои ли ми скорошна раздяла с приятелят ми ? Отношенията ни са обтегнати, да знам ще има ли заздравяване или....
 Благодаря Ви много !

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Любовни хорари
« Отговор #4863 -: Юни 16, 2020, 11:54:51 am »
Здравейте!
Следя Ви с интересн, но за жалост съм далеч от тази наука.
Регистрирах се, за да задам въпрос на който се надявам да чуя ВАшето мнение.
Предстои ли ми скорошна раздяла с приятелят ми ? Отношенията ни са обтегнати, да знам ще има ли заздравяване или....
 Благодаря Ви много !
с ретро Венера, ретро Сатурн, у7дом, Слънце квадрат Марс, обтегнати са отношенията ви, но Луната е в последен критичен градус, положението засега ще си остане такова, каквото е. Ако има раздяла, то тя ще е след около година,когато градусите на асц/дсц сменят знак и понеже са във фиксирани знаци, въпреки изчерпаната връзка, нещата стават бавно и трудно. След 4 месеца може да има раздвижване по темите.
« Последна редакция: Юни 16, 2020, 11:56:24 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Любовни хорари
« Отговор #4864 -: Юни 16, 2020, 01:27:35 pm »
Благодаря за бързата реакция.
Да разбирам, че ще се задържим заедно, но всичко ще е обтегнато до след няколко месеца евенатуално?
Благодаря Ви за отговора! Дано не се разделим, както Вие казвате.
Бъдете здрави!
а Вие четете  ли въобще какво съм написала!?

gerovaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #4865 -: Юни 16, 2020, 01:54:41 pm »
Благодаря за бързата реакция.
Да разбирам, че ще се задържим заедно, но всичко ще е обтегнато до след няколко месеца евенатуално?
Благодаря Ви за отговора! Дано не се разделим, както Вие казвате.
Бъдете здрави!
а Вие четете  ли въобще какво съм написала!?
Да, разбира се. Не съм се изказала правилно. Дано няма раздяла на този етап, това имах впредвид.
Мерси !  :-*

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4866 -: Юни 22, 2020, 08:56:18 am »
Възражда ли се нашата връзка с Ш или отново е моето въображение?

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4867 -: Юни 22, 2020, 09:55:58 am »
Аз мисля, че показателите са добри. Ти си в негов 5-ти дом и предстои секстил между вашите управители.
Освен това неговият У5 е ретрограден и му предстои да изгори от твоя управител, което според мен е индикатор за силна страст.
Предвид факта, че твоя У1 скоро е сменил знак предполагам, че интересът ти към него се е възродил отскоро.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4868 -: Юни 22, 2020, 10:22:41 am »
И само да добавя... май господинът е семеен?  ;)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4869 -: Юни 22, 2020, 12:00:47 pm »
И само да добавя... май господинът е семеен?  ;)

Хм ,не би трябвало да е вече, поне така ми каза,че е разведен.
И много си точна, от няколко дни не мога да спра да мисля за него.
Изгорен от моя управител - това означава силна страст и от негова страна ли  ;)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4870 -: Юни 22, 2020, 07:03:42 pm »
Аз също имам питане, понеже откакто сме в тоя коридор от затъмнения, имам страшно много събития и все не особено хубави с мъжа, в когото съм влюбена - поява на една бивша негова, кавги, обяснения, идване до Пловдив от негова страна, за да оправи нещата и после пак по старому. От няколко дни сме леко на нож и вече не знам какво да мисля. Следващото лунно сигурно ще "доубие" тия измъчени отношения, пък не ми се иска.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4871 -: Юни 22, 2020, 07:35:06 pm »
Управителите ви вървят към опозиция, което сочи раздяла, раздалечаване. Бившата му се представлява от ретроградна Венера, кацнала точно върху куспидата на неговия първи дом. Ти обаче си в негов 8-ми. Възможно ли е интересът му да е чисто сексуален?
А между впрочем някой скоро да те е изненадвал с обяснение в любов?  ;)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4872 -: Юни 22, 2020, 07:41:26 pm »
Управителите ви вървят към опозиция, което сочи раздяла, раздалечаване. Бившата му се представлява от ретроградна Венера, кацнала точно върху куспидата на неговия първи дом. Ти обаче си в негов 8-ми. Възможно ли е интересът му да е чисто сексуален?
А между впрочем някой скоро да те е изненадвал с обяснение в любов?  ;)
Чисто сексуален е интересът му към нея. Не я харесва като човек, но задоволява с нея глада си за секс, защото живеят в един град и му е "удобна", така да се каже, пък и сама се предлага, а мъжете май не бягат от подобни. Те двойка не могат да бъдат, аз това го знам, но е факт, че тя се появи отново от ретроградната Венера насам.
Не, никой не ме е изненадвал с подобно обяснение, аз като цяло нямам особен късмет в любовта.  :)  Щеше ми се тук всичко да е наред, но явно само единият от нас се бори за тия отношения.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4873 -: Юни 23, 2020, 12:00:01 am »
Възражда ли се нашата връзка с Ш или отново е моето въображение?
по-скоро е твоето въображение, ако има някакво възраждане, ще е за кратко

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4874 -: Юни 23, 2020, 01:37:16 am »
Вече на няколко места чета, че ако главни сигнификатори правят тепърва съвпади с лунните възли или лунните възли се намират в 1ви и 7ми или 4ти и 10ти дом, единственият възможен отговор е, че не може да се каже нищо, защото ситуацията в определен момент ще се обърне наопаки, главният герой или някой друг ще си промени мнението или липсва важна информация и няма да има смисъл от този въпрос. Това доколко е вярно? ::)