Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 754157 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4950 -: Август 11, 2020, 05:54:43 pm »
Имам и аз един въпрос- Х ще започне ли нова връзка?

скоро ще пламне искрата на работното му място, а по Венера си ти, като питаща и няма да се съберете, в сходящ квадрат и опозиция е с неговите У1

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Любовни хорари
« Отговор #4951 -: Август 11, 2020, 06:11:23 pm »
Тъй де, за Луната се омотах.
Относно моя хорар- на работното място няма как да пламне- само мъже са.
Според думите му вече е пламнала, но онлайн .
Обеща да каже , ако всичко в наред.
Аз няма как да се събера с човек, с който съм приключила и приела случилото се даже с благодарност, научавайки някои неща, скрити от мен доскоро..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Любовни хорари
« Отговор #4952 -: Август 11, 2020, 06:14:39 pm »
Съжалявам за поредния пост, няма да редактирам горните- благодаря, Акрукс. ;)
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4953 -: Август 11, 2020, 06:47:55 pm »
Относно моя хорар- на работното място няма как да пламне- само мъже са.
Според думите му вече е пламнала, но онлайн .
Луната У9 за него (по 9д е онлайн общуване/купуване) е в негов 6д.- работа, ежедневие и от този род, в съвпад с Уран У5 - виртуална любов, внезапно влюбване, а доколко ще прерасне в нещо повече, ще се разбере
освен с теб е имал и тайна връзка, флирт в миналото- Венера У12 в негов 8д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Любовни хорари
« Отговор #4954 -: Август 11, 2020, 07:18:39 pm »
Тайна връзка със сигурност не е имал, отношението му се промени след като моето се промени към него през април - май.
Флирт- да, призна си , поне е честен в това отношение.
Ще дам обратна връзка скоро, благодаря още веднъж.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Любовни хорари
« Отговор #4955 -: Август 17, 2020, 10:37:51 pm »
Имам и аз един въпрос- Х ще започне ли нова връзка?
Имам съмнения, че му предстои такава с жена от миналото му.
Той е Марс , с Венера няма връзка, или може да е само сексуална такава.
Предвид предстоящото ретроградие ми хрумна за жена от миналото му.
Отговорът е Да, само че жената е друга, а не тази , която имах предвид при питането.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4956 -: Август 19, 2020, 05:30:40 pm »
Давам ОВ относно хорара ми, в който питах дали ще започнем пак да се виждаме с Ц. Бях на почивка във Варна и да, излизахме 3 пъти, изгладихме си отношенията, интимни не сме били, другото беше по-важно към момента. През септември той ще идва към Пловдив, така че може би тогава ще мога да бъда съвсем точна за развитието на нещата. Засега е хармония, онази жена е затворена страница, а ние отново имаме планове за дете.
Понеже отговорът на Калина леко ме притесни, се консултирах с Адриана Вотей, тъй като аз имам изгорени планети в наталната си карта (всъщност Юпитер и Венера в казими), още повече че Венера е управител на асцендента ми. Слънцето при мен е на трон в лъв обаче и ми беше интересно дали наистина съм защитена от нещо високопоставено, нищо, че въпросното, а и целият стелиум в лъв + Луната във водолей са ми ударени от Уран, който прави квадратури към тях. Според астролога нямам проблем за зачеване въпреки възрастта ми, още повече че прогресиите и дирекциите ми никак не са лоши в момента и дават възможности за бебе. Конкретно от този човек не знам дали бих могла да имам, но така да се каже и моята, и неговата карта са активирани и му се дава като на мен, че е време за нещо такова и изграждането на дом и семейство.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4957 -: Август 19, 2020, 05:54:34 pm »
Боже Господи, guapa!
Аз не съм казала, че имаш проблем със зачеването по принцип, а че няма да имаш дете от ТОЗИ мъж.

Това са две различни неща.  ;)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4958 -: Август 19, 2020, 05:58:52 pm »
Боже Господи, guapa!
Аз не съм казала, че имаш проблем със зачеването по принцип, а че няма да имаш дете от ТОЗИ мъж.

Това са две различни неща.  ;)

Не, аз те разбрах и ми стана ясно, че имаш предвид него специално. Просто при мен аспектът се повтаря и в наталната, не е, като да е само в хорара и това ме разтревожи.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4959 -: Август 20, 2020, 01:17:35 am »
Давам ОВ относно хорара ми, в който питах дали ще започнем пак да се виждаме с Ц. Бях на почивка във Варна и да, излизахме 3 пъти, изгладихме си отношенията, интимни не сме били, другото беше по-важно към момента. През септември той ще идва към Пловдив, така че може би тогава ще мога да бъда съвсем точна за развитието на нещата. Засега е хармония, онази жена е затворена страница, а ние отново имаме планове за дете.
Потърсих назад какво съм писала, видяла съм да имате общуване без интимност, но ми стана интересно как се правят планове за бебе без да е налице интимно общуване? Адриана какво ти каза в тази връзка?

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4960 -: Август 20, 2020, 07:53:20 am »
Давам ОВ относно хорара ми, в който питах дали ще започнем пак да се виждаме с Ц. Бях на почивка във Варна и да, излизахме 3 пъти, изгладихме си отношенията, интимни не сме били, другото беше по-важно към момента. През септември той ще идва към Пловдив, така че може би тогава ще мога да бъда съвсем точна за развитието на нещата. Засега е хармония, онази жена е затворена страница, а ние отново имаме планове за дете.
Потърсих назад какво съм писала, видяла съм да имате общуване без интимност, но ми стана интересно как се правят планове за бебе без да е налице интимно общуване? Адриана какво ти каза в тази връзка?
Когато 3 планети правят тригон  към Нептун в наталната карта, а пък Меркурий каре и половина към него-всичко е възможно.  ;)
« Последна редакция: Август 20, 2020, 07:55:23 am от kalina_1986 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Любовни хорари
« Отговор #4961 -: Август 20, 2020, 02:01:43 pm »
guapa, много си красива! За мен, хората, които се занимават, или интересуват от астрология са като лекарите-специалисти.Има стоматолози, гинеколози, гастроентеролози, кардиолози и какви ли не още Лози. В този ред на мисли, съвсем нормално е хората да виждат в нечия карта различни неща, но като цяло смисълът е един и същ.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4962 -: Август 20, 2020, 02:08:44 pm »
Guapa, засякох ти картата в друга тема.
При тр. Юпитер и Сатурн във Водолей, мисля, че има реални шансове за бебе, но ако искаш сложи една карта с дирекции и прогресии, включи терми и декани, да е по-удобно + фортуна

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4963 -: Август 20, 2020, 02:17:54 pm »
Когато 3 планети правят тригон  към Нептун в наталната карта, а пък Меркурий каре и половина към него-всичко е възможно.  ;)
Когато цели 3 планети правят съвпади с Нептун в неговата натална, а Юпитер прави и тригон, може би наистина всичко е възможно и изглежда хората, като да си живеят с илюзиите и мечтите в един малко измамен свят  ;D

Потърсих назад какво съм писала, видяла съм да имате общуване без интимност, но ми стана интересно как се правят планове за бебе без да е налице интимно общуване? Адриана какво ти каза в тази връзка?
Правят се с идеята, че ще има такова общуване.  :) Вотей каза, че не вижда пречки и че ще имаме за в бъдеще интимни контакти. Единствено неговата свободолюбивост изтъкна като проблем и като нещо, с което ще ми се наложи да се справя, ограничавайки го. Дадено ми било да налагам контрол и да сложа малко ред и дисциплина в живота му.

guapa, много си красива! За мен, хората, които се занимават, или интересуват от астрология са като лекарите-специалисти.Има стоматолози, гинеколози, гастроентеролози, кардиолози и какви ли не още Лози. В този ред на мисли, съвсем нормално е хората да виждат в нечия карта различни неща, но като цяло смисълът е един и същ.
Благодаря, Сафо!  :-* Основният проблем в живота ми винаги е идвал от точно обратното мислене за себе си. Ниската самооценка за физическите ми данни ме прави плаха и свита, а това съответно е "убило" доста отношения или е направило така, че даже да не започнат.
Съгласна съм, че всеки вижда различни неща и може би ги интерпретира по своему. Имах нужда от още едно мнение, той явно от своя страна също, защото положението е доста мъчително и за двама ни, не търпи кой знае какво развитие, а в същото време никой не изоставя напълно другия. Странни и сложни са човешките взаимоотношения, вече не съм и много сигурна дали горе има ясен и категоричен отговор за всичко, което ни се случва.  :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4964 -: Август 20, 2020, 02:23:21 pm »
Guapa, засякох ти картата в друга тема.
При тр. Юпитер и Сатурн във Водолей, мисля, че има реални шансове за бебе, но ако искаш сложи една карта с дирекции и прогресии, включи терми и декани, да е по-удобно + фортуна
Така ли? ::)
« Последна редакция: Август 20, 2020, 02:48:42 pm от guapa79 »