Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734887 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5055 -: Октомври 23, 2020, 03:34:04 pm »
Akruks, каква е логиката която следваш, не мога да се ориентирам, нали управителите на първите им домове ще направят съвпад, какво те кара да мислиш, че не, заради Слънцето, което сменя знака ли? Или защото Марс и Венера не се виждат?
Къде съм писала Не? И къде в картата на elfidka, която съм коментирала, управителите на 1-вите домове са в сходящ съвпад, като У1 за нея е Венера в последен градус на Лъв, Марс у1 за другия е Овен, а Плутон в Козирог??
Не писах за картата на елфидка, a на Wisteria, питам защо смяташ, че няма да може да има връзка в класическия смисъл, а само по хоризонталата? Опитвам се да се ориентирам в хорарите и виждам, че сигнификаторите им ще направят съвпад и то в 7 неин дом.

пак повтарям и давам нагледно цитат- това съм писала като отговор на елфидка
Здравейте, напоследък се вълнувам от един мъж и искам да разбера ще има ли развитие в отношенията ни ?  Слагам карта на въпроса, човека е назован по име.
Мерси предварително
ако питаш, дали от комуникация ще преминете на следващо, хоризонтално ниво- да, има възможност за секс и любов, но за  връзка в класическия смисъл на думата не виждам указания

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5056 -: Октомври 25, 2020, 08:07:22 am »
Здравейте, напоследък се вълнувам от един мъж и искам да разбера ще има ли развитие в отношенията ни ?  Слагам карта на въпроса, човека е назован по име.
Мерси предварително
ако питаш, дали от комуникация ще преминете на следващо, хоризонтално ниво- да, има възможност за секс и любов, но за  връзка в класическия смисъл на думата не виждам указания

Благодря ти много.

MYSTIC.04.20

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #5057 -: Ноември 19, 2020, 04:44:14 pm »
Здравейте! За първи път качвам хорар, надявам се да ми отговорите! Какво изпитва момичето към мен и ще имам ли сериозна връзка с нея ?
Благодаря предварително!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5058 -: Ноември 19, 2020, 06:44:45 pm »
Здравейте! За първи път качвам хорар, надявам се да ми отговорите! Какво изпитва момичето към мен и ще имам ли сериозна връзка с нея ?
Благодаря предварително!
Луната ще направи съвпад със Сатурн,което е отговор Да,за сериозната връзка.Момичето назовано по име ли е?Как зададе въпросът:Какво изпитва Х(името)към мен?.Някой от двамата да е болен в момента?Слънце у5 дом за теб е при нея.Изпитваш силни чувства ,като страст,любов и вероятно ревност.Представен си от Венера на трон,но слаба по дом.Как си здравословно?Сигнификаторите ви са в опозиция,разходяща.Ти ще реагираш първи вероятно,защото Венера предстои да смени знак .
Ако въпросът е без име.....само" момичето",вече обръщаме домовете и момичето е представено от Венера,а ти от Марс.Старнен хорар.
« Последна редакция: Ноември 19, 2020, 06:48:29 pm от Сафо »

MYSTIC.04.20

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #5059 -: Ноември 19, 2020, 08:00:30 pm »
Здравейте! За първи път качвам хорар, надявам се да ми отговорите! Какво изпитва момичето към мен и ще имам ли сериозна връзка с нея ?
Благодаря предварително!
Луната ще направи съвпад със Сатурн,което е отговор Да,за сериозната връзка.Момичето назовано по име ли е?Как зададе въпросът:Какво изпитва Х(името)към мен?.Някой от двамата да е болен в момента?Слънце у5 дом за теб е при нея.Изпитваш силни чувства ,като страст,любов и вероятно ревност.Представен си от Венера на трон,но слаба по дом.Как си здравословно?Сигнификаторите ви са в опозиция,разходяща.Ти ще реагираш първи вероятно,защото Венера предстои да смени знак .
Ако въпросът е без име.....само" момичето",вече обръщаме домовете и момичето е представено от Венера,а ти от Марс.Старнен хорар.
Кагато бъда някой ден с нея, ще събера всички от форума на мои разноски в централна България, да почерпя и да обмислим ефективно и рационално решение, как да се наложи Астрологията по-един или друг начин масово в системата, за да се възползват от това Велико знание масата хора! Задължително е! Благодаря, Сафо! Назовах я разбира се. Найстина изпитвам силни чувства към нея, от години ми е в мислите и знам, че и тя ме иска. Очаквам съдбата да ме събере с нея. Не знам, как е здравословното й състояние - надявам се да е добре! Аз съм добре, Благодаря! Бог, Вселената и Висшите сили ме пазят, за което отново съм Благодарен! Ако трябва да направя нов хорар ? Ако се обърнат домовете и Аз съм представен от Марс, а тя от Венера, ще бъде различен отговора ли ? А Луната, кога ще направи този съвпад със Сатурн ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5060 -: Ноември 19, 2020, 09:06:53 pm »
Здравейте! За първи път качвам хорар, надявам се да ми отговорите! Какво изпитва момичето към мен и ще имам ли сериозна връзка с нея ?
Благодаря предварително!
според мен момичето си има семеен ангажимент и чувствата са насочени към дом, семейство, ежедневие, може да има грижи около майка или дете скоро да има
не мисля, че ще имате връзка

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Любовни хорари
« Отговор #5061 -: Ноември 19, 2020, 10:21:49 pm »
Между вашите У 5 има хубав аспект, което говори за взаимно харесване.
Но между ваши У 1 няма аспект, и двамата сте в 6- тите си домове и съответно в 12-ти партньорски, което означава, че всеки е погълнат от ежедневие и битовизми и само в мечтите си виждате те възможност за връзка, тя е възпрепятствана по някаква причина- разстояние, социални различия и т.н
Май ще си остане само платоническа любов.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Любовни хорари
« Отговор #5062 -: Ноември 19, 2020, 11:45:21 pm »
Луната е в секстил със Слънцето 1+ за любовна връзка. Слънцето и Сатурн са у5 в секстил и Луната привнася светлина му тях .Двата у1 са на трон -кой в битка и тнт скоро, лека полека, на Марс ще му се наложи да води пак някакви битки с Плутон и си,е но после и двамата у1 ще излязат на светло в първият дом на другият и ще си разменят властта по рецепция. Значи след спечелената битка ще осветят отношенията си на взаимна обич пред света. Това е моята орисия .

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5063 -: Ноември 23, 2020, 12:19:31 pm »
Здравейте,
Преди няколко месеца срещнах нов човек,с който имахме много хубави моменти и пълноценни отношения,искахме да имаме детенце заедно,но в резултат на мои реакции под влиянието на стрес /майка се разболя от ковид и буквално водих битка за живота й, най-страшното мина Слава на Господ/ и някои други мои по-остри реакции, мъжа реши да прекратим отношения и ми заяви,че не ме обича вече.
Ще съм благодарна ако някой може да погледне хорара с въпрос приключи ли всичко между нас.
Бъдете здрави!
« Последна редакция: Ноември 23, 2020, 12:31:05 pm от Irena »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5064 -: Ноември 23, 2020, 04:21:01 pm »
Здравейте,
Преди няколко месеца срещнах нов човек,с който имахме много хубави моменти и пълноценни отношения,искахме да имаме детенце заедно,но в резултат на мои реакции под влиянието на стрес /майка се разболя от ковид и буквално водих битка за живота й, най-страшното мина Слава на Господ/ и някои други мои по-остри реакции, мъжа реши да прекратим отношения и ми заяви,че не ме обича вече.
Ще съм благодарна ако някой може да погледне хорара с въпрос приключи ли всичко между нас.
Бъдете здрави!
Вижда се по картата, че този мъж е важен за теб, но вече е поел друг път, промените идват от него, не се чувствай виновна, че е прекъснал връзката. Ако имате за в бъдеще някакви отношения, няма да е връзката, от която имаш нужда. Приеми, че не е твоят човек и продължи живота си по твоя път.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5065 -: Ноември 23, 2020, 04:27:38 pm »
Здравейте,
Преди няколко месеца срещнах нов човек,с който имахме много хубави моменти и пълноценни отношения,искахме да имаме детенце заедно,но в резултат на мои реакции под влиянието на стрес /майка се разболя от ковид и буквално водих битка за живота й, най-страшното мина Слава на Господ/ и някои други мои по-остри реакции, мъжа реши да прекратим отношения и ми заяви,че не ме обича вече.
Ще съм благодарна ако някой може да погледне хорара с въпрос приключи ли всичко между нас.
Бъдете здрави!
Вижда се по картата, че този мъж е важен за теб, но вече е поел друг път, промените идват от него, не се чувствай виновна, че е прекъснал връзката. Ако имате за в бъдеще някакви отношения, няма да е връзката, от която имаш нужда. Приеми, че не е твоят човек и продължи живота си по твоя път.

Благодаря,Акрукс!

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5066 -: Декември 08, 2020, 04:54:16 pm »
Здравейте, интересувам се как ще се развият отношенията ми с един мъж. Назован е по име. Ще се радвам да погледнете.
Благодаря и бъдете здрави.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5067 -: Декември 08, 2020, 06:57:45 pm »
Здравейте, интересувам се как ще се развият отношенията ми с един мъж. Назован е по име. Ще се радвам да погледнете.
Благодаря и бъдете здрави.
връзка и любов няма, но общуване, срещи за кафе с райбер може да има ;)

обратна връзка по предните ти въпроси има ли?

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5068 -: Декември 08, 2020, 10:29:27 pm »
Здравейте, интересувам се как ще се развият отношенията ми с един мъж. Назован е по име. Ще се радвам да погледнете.
Благодаря и бъдете здрави.
връзка и любов няма, но общуване, срещи за кафе с райбер може да има ;)

обратна връзка по предните ти въпроси има ли?

Миличка, ми това е същия човек от предния хорар. Виждаме на каге с райбер. Ха ха .

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Любовни хорари
« Отговор #5069 -: Декември 09, 2020, 03:36:03 pm »
Здравейте момичета, може ли един поглед върху този хорар. Въпроса е “ще се видим ли с х на 20.12.20”. Благодаря
« Последна редакция: Декември 09, 2020, 03:38:32 pm от Kleo »