Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 756384 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5595 -: Май 25, 2022, 06:01:15 pm »
Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
Твоят У1 е ретро, което показва връщането ти назад, и ще доближи извършения в миналото секстсил с Нептун У1 на Х., но няма да го повтори, обаче Луната ще извърши пренос на светлина, така че има шанс да подновите отношенията.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5596 -: Май 25, 2022, 07:21:30 pm »
Благодаря, akruks.  :-*
 :-*

От онзи ден съм в размисъл дали да поставя нещата ребром - или отношенията да са ок от негова страна (без излишни драми и настроения), или да прекрати каквито и да е отношения и да си гледа само пред себе си и да не поглежда към мен. Но не съм го доизмислила. Просто ми омръзна все да ме връща назад и да ми припомня стари и минали неща (той имам предвид), а не да върви напред. Не мога да скъсам енергийната връзка, която е между нас, но мога да побутна нещата в една или друга посока, което мисля, че е е добре и за двамата.

Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
Твоят У1 е ретро, което показва връщането ти назад, и ще доближи извършения в миналото секстсил с Нептун У1 на Х., но няма да го повтори, обаче Луната ще извърши пренос на светлина, така че има шанс да подновите отношенията.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Любовни хорари
« Отговор #5597 -: Май 26, 2022, 07:50:24 am »
Здравейте, пускам един хорарен въпрос все пак в тази тема. Имаме годишнина от завършването. Въпросът е да ида или не на среща -  ще се караме ли с едно старо гадже (не е сигурно, че той ще дойде).
Това е среща на класа, защо да не отидеш? АС съвпада със звездата Спика, имаш подкрепа от звездите  :) Луната без курс - нищо ново не предстои да се случи, което да те изненада неприятно.

Благодаря Акрукс, като вълшебницата от приказките се появи с този съвпад Спика :-*
Да, време беше за по-оптимистичен поглед върху ситуацията и да действам - каквото има да става, трябва да го отиграя.
 -
Пуснах и с учебна цел солара, да видим дали ще ме откаже от мравчите ми усилия да дълбая в астрологията - или започвам с систематично с литературата.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #5598 -: Май 27, 2022, 12:47:37 pm »
Поствам един хорар по молба на моя приятелка. Фортуна е на 6гр 50" във Водолей.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5599 -: Май 27, 2022, 04:52:07 pm »
Поствам един хорар по молба на моя приятелка. Фортуна е на 6гр 50" във Водолей.
ЛФ е нужна при търсене на изгубена вещ, в случая не е нужна тази точка. Видно е от картата, че тя го харесва, но той харесва дома и семейството, материалното благополучие и комфорт. Тя не е в добра позиция, за да е харесвана – АС на изгорял път, Венера У1 е заточена в марсов знак

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #5600 -: Май 27, 2022, 06:10:34 pm »
Харесва я много. У1 за двамата са в рецепция, тя може би е малко по-увлечена, защото екзалтира там, където е Марс. Но пък неговия У5 е в нейния знак Телец и екзалтира в знака в който тя се намира - Овен.
Луната е в негов 5ти дом и прави тригон към неговия У5. Още веднъж - харесва я, но си има други задачи в момента и затова много не му е до любов.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Любовни хорари
« Отговор #5601 -: Май 27, 2022, 06:22:11 pm »
Поствам един хорар по молба на моя приятелка. Фортуна е на 6гр 50" във Водолей.
Да,харесва я.
The_One,Хей,къде се изгуби?!Одъртехме вече. ;D
« Последна редакция: Май 27, 2022, 06:28:41 pm от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #5602 -: Май 27, 2022, 08:02:15 pm »
Благодаря ви момичета!  :-* Благодаря и от нейно име!  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Любовни хорари
« Отговор #5603 -: Май 29, 2022, 11:43:40 am »
Благодаря на Сафо и на Акрукс за тълкуванието на моя хорар. Вчера по ред прични не успях да пътувам за срещата на класа, обаче получих обаждане и на практика срещнах докато му отговарях по телефона въпросния човек, та все пак бях на среща в известен смисъл, но не точно годишнината. Доста миролюбива среща, наистина усетих, че звездите бяха с мен. Може ли малко повече коментари моля на този 8 дом в хорара :), той нали важеше за месеци напред?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5604 -: Май 29, 2022, 01:34:09 pm »
Благодаря на Сафо и на Акрукс за тълкуванието на моя хорар. Вчера по ред прични не успях да пътувам за срещата на класа, обаче получих обаждане и на практика срещнах докато му отговарях по телефона въпросния човек, та все пак бях на среща в известен смисъл, но не точно годишнината. Доста миролюбива среща, наистина усетих, че звездите бяха с мен. Може ли малко повече коментари моля на този 8 дом в хорара :), той нали важеше за месеци напред?
Хорарната карта е построена за конкретен въпрос и "важи" в рамките на поставения въпрос. В случая попита за среща с класа, 8д. е материалното и физическото състояние на твоите съученици, с които трябваше да се срещнеш. Ти не питаш за конкретен човек, с когото имаш или си имала интимни взаимоотношения. Срещата вече мина и картата е дотук!
Друго – въпрос не се задава "да ида или да не ходя на срещата", защото не е точно формулиран и при отговор Да - Да за какво - да идеш или не??

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Любовни хорари
« Отговор #5605 -: Юни 01, 2022, 04:05:09 pm »
Akruks, балгодаря за коментара - моите съученици са добре и физически и финансово - или поне така изглеждат на снимките и това им пожелавам на всички! Всъщност интересна среща беше - караме варицела от градината и него го засякох на път за спешния кабинет, докато разговаряхме по тел. След около месец  се очаква включване на още един съученик от чужбина вероятно ще направим "поправителна" среща, ще си обмисля добре въпроса като наближи, ако пускам хорар.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5606 -: Юни 20, 2022, 02:34:22 pm »
Момичета, да дам обратна връзка.
Засякохме се 1-2 пъти, имаше някакъв разговор, който поддържаше той, аз стоя по-затворена.
Но погледът му, не откъсва очи от моите очи и се чудя, да не би да има някакви чувства от негова страна.  :o

Ще погледнете ли въпроси ми, прикачам карта.
Благодаря много!  :-*



Благодаря, akruks.  :-*
 :-*

От онзи ден съм в размисъл дали да поставя нещата ребром - или отношенията да са ок от негова страна (без излишни драми и настроения), или да прекрати каквито и да е отношения и да си гледа само пред себе си и да не поглежда към мен. Но не съм го доизмислила. Просто ми омръзна все да ме връща назад и да ми припомня стари и минали неща (той имам предвид), а не да върви напред. Не мога да скъсам енергийната връзка, която е между нас, но мога да побутна нещата в една или друга посока, което мисля, че е е добре и за двамата.

Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
Твоят У1 е ретро, което показва връщането ти назад, и ще доближи извършения в миналото секстсил с Нептун У1 на Х., но няма да го повтори, обаче Луната ще извърши пренос на светлина, така че има шанс да подновите отношенията.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #5607 -: Юли 16, 2022, 07:39:50 pm »
Приключиха ли отношенията между мен и В.?
Има(х)ме 5 годишна връзка, сега постоянно казва, че има много работа, и затова няма време, но продължава да изпитва силни чувства.
Все си мисля, че нещата се доказват, а не се приказват.


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5608 -: Юли 16, 2022, 08:30:28 pm »
И трите, според мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5609 -: Юли 17, 2022, 09:40:13 am »
zoh, Ранен АСЦ, на Луната й предстоят много аспекти, значи окончателно не са приключили. Луната тъкмо се е отделила от Сатурн, т.е. Х. скоро се е отдръпнал или ти вече не го приемаш като партньор. Слънце и Меркурий са в знаци, където Сатурн не се чувства добре, Слънце пък не е ок във Водолей- и двамата по-скоро виждате у другия негативните черти, не приемате позицията на другия, не се чувствате приятно близо един до друг. Твоят сигнификатор, Сатурн е на трон, но в тази фаза на ретроградност, не работи в твоя полза или няма да ти хареса как ще се развие ситуацията, която е много вероятно ти да промениш, с решение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“