Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735680 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5655 -: Ноември 02, 2022, 06:32:01 am »
Weswes,  Луната е без курс. Марс твой У5  е в тригон с негов У5 Венера в твой 5д, приета в знака на Марс. Предстои съвпад на твоя сигнификатор Луна У1 с неговия Сатурн в рамките на знака - очаквай развитие скоро, неговият сигнификатор обаче е в негов у2 на трон, той има материалистични подбуди и се чувства в свои води и хм сигнификаторът на неговата половинка е в собствен знак, но в анаретен градус. Последен аспект Луна тригон Марс, твой У5 и но негов У10 - ще си доволна от резултата, а той ще получи в резултат някакво служебно предимство.
« Последна редакция: Ноември 02, 2022, 06:42:26 am от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5656 -: Ноември 02, 2022, 07:26:37 am »
Добър вечер  :) ,бихте ли ми помогнали с разчитането на този хорар? Има един мъж, който ме закача, прави ми някакви намеци,но засега нищо друго. Питам дали ще имаме интимни отношения. Да кажа, че нямаме сериозен интерес и двамата, само физически.
у1 Луната е в негов 7д , явно има интерес към мен. У7 Сатурн в мой 8д, желая го. Повечето мнения са,че само за сексуални отношения се гледа 5д,затова гледах неговия управител Марс . Той е в 12д -да,ако има нещо ще е скрито  :) Марс е в тригон към Сатурн, което е добре . Между двата ни сигнификатора няма аспект ,но предстои луната да направи съвпад с неговия Сатурн. Също тригон С Марс като последен аспект . Обърква ме,че към момента няма аспект между нашите управители,но предстоят хубави такива на Луната . Крайният отговор ДА ли е?
Твоят упр.на 5ти дом е Марс,негов 5ти е в телец с упр.Венера.Луната ,тоест,твоят упр. е в 7ми дом-ти се интересуваш от него.Луната има сх.аспекти,ще има развитие по темата,възможно е да има интимност.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5657 -: Ноември 02, 2022, 08:02:55 am »
Аз мислех,че когато аз съм в негов 1д той има повече интерес . Но това няма значение,важно е крайното развитие. Иначе не сме колеги,нямаме нищо общо служебно. Показва,че има желания, но не знам дали ще се "осмели". Дано

Пс. Всеки път ли като пуша трябва да попълвам кода от картинката и да отговарям на въпрос

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5658 -: Ноември 02, 2022, 12:04:46 pm »
Weswes, запомни паролата и няма да се налага.

А за У1 в У7 - не го мисли толкова, каквото трябва да се случи, ще се... ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5659 -: Ноември 02, 2022, 05:47:27 pm »
Аз мислех,че когато аз съм в негов 1д той има повече интерес . Но това няма значение,важно е крайното развитие. Иначе не сме колеги,нямаме нищо общо служебно. Показва,че има желания, но не знам дали ще се "осмели". Дано

Пс. Всеки път ли като пуша трябва да попълвам кода от картинката и да отговарям на въпрос
Зависи от знака и планетата,в твоя случай,ти си представена от знак рак и Луната е твоя сигнификатор.Ти питаш за него,а не обратното.Това е показано,интересуваш се от него,нали така?Той е представен от планетата Сатурн и знак козирог,който е на к7.Сатурн приема Луната,защото Луната,тоест Ти си в знак,където Сатурн има достойнства.Но Сатурн е в твой 8ми дом,ти не го виждаш,тоест,твоя асц(рак)няма мажорен аспект с планетата Сатурн.Но Луната е ъглова,тоест,има потенциал за развитие ,последен аспект е тригон с Марс(секс).Затова съм написала по-горе,че е възможно да има интимност.
Планетите в 1 ви дом на човек,описват него,външен вид,например,човекът за когото питаш е възможно да има жена,да е обвързан,да има брада ,или дефект на лявото око,белег на крак,или друго подобно петно.
« Последна редакция: Ноември 02, 2022, 05:52:17 pm от Сафо »

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5660 -: Ноември 02, 2022, 07:24:55 pm »
Сафо, много ти благодаря! Полезно ми беше. Има брада и целите му крака са в петна  :D - татуси. Много добре казано. Може ли да попитам от къде си научила тези неща , защото ще ми е интересно да чета по -задълбочено за хорарите .

Иначе утре или другиден би трябвало да се видим и ще видим какво развитие ще има

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5661 -: Ноември 03, 2022, 06:26:16 am »
Weswes, “Християнска астрология“на У.Лилли ,но няма български превод,или поне аз не намерих.Книгата е на руски.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5662 -: Ноември 03, 2022, 12:00:27 pm »
Ще я погледна,но се съмнявам да разбера нещо, не съм добре с руския,а материята си е трудна...

Това дали ще ми свърши работа - "Класическа хорарна астрология"- Първи и втори трактат от "Християнска астрология" на Уилям Лили, с бележки и анализи на Задкиел.
« Последна редакция: Ноември 03, 2022, 12:03:22 pm от Weswes »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5663 -: Ноември 03, 2022, 10:28:13 pm »
Weswes, “Християнска астрология“на У.Лилли ,но няма български превод,или поне аз не намерих.Книгата е на руски.
има я на български отдавна http://liraprint.com/knigi/browse/64-uilyam-lili?sef=hm

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5664 -: Ноември 03, 2022, 10:34:23 pm »
Weswes,  Луната е без курс.
Луната е на 2 градуса, тепърва ще се Курсва   :D

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5665 -: Ноември 04, 2022, 08:37:43 am »
Akruks, почвам да я чета, благодаря. Да разбирам ли, че и ти си за "да"  :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Любовни хорари
« Отговор #5666 -: Ноември 04, 2022, 09:10:19 am »
Въпросът е ще имаме ли интимни отношения с него?
Даже няма значение дали ще се чукнете или не, защото в крайна сметка ти ще си неудовлетворена и няма да получиш онова, което искаш.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Любовни хорари
« Отговор #5667 -: Ноември 04, 2022, 09:28:39 am »
 
Въпросът е ще имаме ли интимни отношения с него?
Даже няма значение дали ще се чукнете или не, защото в крайна сметка ти ще си неудовлетворена и няма да получиш онова, което искаш.
:D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5668 -: Ноември 04, 2022, 10:43:47 am »
Кой отказва да чукне нещо, щом има възможност?
По ретро Марс, разговори за Секс, секс в кола и други неща подобни са възможни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5669 -: Ноември 04, 2022, 11:26:58 am »
Akruks, почвам да я чета, благодаря. Да разбирам ли, че и ти си за "да"  :D
Конкретно на въпроса отговорът ми е Да, може да имате интимно-любовна, при това сериозна връзка, която да те удовлетворява.