Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735807 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5685 -: Ноември 24, 2022, 11:52:37 am »
Благодаря за ОВ. 😊

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5686 -: Декември 01, 2022, 11:02:12 pm »
Влизам да пиша за този хорар. Отговорът е да, имаше интимност .

Akruks, почвам да я чета, благодаря. Да разбирам ли, че и ти си за "да"  :D
Конкретно на въпроса отговорът ми е Да, може да имате интимно-любовна, при това сериозна връзка, която да те удовлетворява.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5687 -: Януари 05, 2023, 10:48:18 am »
Привет на всички  ;)
Честита нова година, здрави и много успешни да сте!  :-*
Прилагам един хорар с въпрос: Обича ли ме? Ще ми помогнете ли?
Обстоятелствата отново ни срещат с въпросния господин, отново усещам интереса му, вече взех да се питам да няма и нещо друго...  :-\

Благодаря ви предварително!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5688 -: Януари 05, 2023, 09:05:52 pm »
Привет на всички  ;)
Честита нова година, здрави и много успешни да сте!  :-*
Прилагам един хорар с въпрос: Обича ли ме? Ще ми помогнете ли?
Обстоятелствата отново ни срещат с въпросния господин, отново усещам интереса му, вече взех да се питам да няма и нещо друго...  :-\

Благодаря ви предварително!
Господинът е представен от ретрограден Меркурий в негов 5ти дом,където между другото е цяло струпване на планети.Марс е упр.на 3ти и 8ми дом за Г и също е ретрограден .Връща се към нещо старо и познато,където ще му се отвори парашута.Ти си представена от знак риби с упр.Юпитер и Нептун.Юпитер е в падение в козирог и в заточение в близнаци,където са сигнификаторите на господина.Луната върви към тригон със Сатурн ,който е упр.на негов 5ти-може да има свалка,забавление.Последен аспект на Луната е квадрат с Нептун.Ще разбереш заблудата в която се вкарваш относно човека.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5689 -: Януари 06, 2023, 09:34:16 am »
Благодаря, Сафо.
От така дадения отговор да разбирам, че отговорът е не и аз се заблужавам относно неговите чувства.

Привет на всички  ;)
Честита нова година, здрави и много успешни да сте!  :-*
Прилагам един хорар с въпрос: Обича ли ме? Ще ми помогнете ли?
Обстоятелствата отново ни срещат с въпросния господин, отново усещам интереса му, вече взех да се питам да няма и нещо друго...  :-\

Благодаря ви предварително!
Господинът е представен от ретрограден Меркурий в негов 5ти дом,където между другото е цяло струпване на планети.Марс е упр.на 3ти и 8ми дом за Г и също е ретрограден .Връща се към нещо старо и познато,където ще му се отвори парашута.Ти си представена от знак риби с упр.Юпитер и Нептун.Юпитер е в падение в козирог и в заточение в близнаци,където са сигнификаторите на господина.Луната върви към тригон със Сатурн ,който е упр.на негов 5ти-може да има свалка,забавление.Последен аспект на Луната е квадрат с Нептун.Ще разбереш заблудата в която се вкарваш относно човека.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5690 -: Януари 06, 2023, 05:47:22 pm »
Светла,отговорът ми е НЕ.Твоят сигнификатор,Юпитер,няма достойнства в знакът,където е Меркурий-неговият сигнификатор.Човекът търси забавления.Меркурий харесва Сатурн и Марс.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5691 -: Януари 07, 2023, 10:51:33 am »
Благодаря, Сафо!  :-*
Хубава събота и неделя!  :-*


Светла,отговорът ми е НЕ.Твоят сигнификатор,Юпитер,няма достойнства в знакът,където е Меркурий-неговият сигнификатор.Човекът търси забавления.Меркурий харесва Сатурн и Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5692 -: Януари 07, 2023, 06:18:04 pm »
Благодаря, Сафо.
От така дадения отговор да разбирам, че отговорът е не и аз се заблужавам относно неговите чувства.

Нептун в твоя 1д. – възможно е да се заблуждаваш. Последен аспект на Луната, която управлява твоя сърдечен дом, е квадрат с Нептун У1, идеализмът и заблудата относно чувствата ти ще приключат. А и има ли значение дали някой те обича, след като ти не го обичаш?

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5693 -: Януари 07, 2023, 07:46:39 pm »
Благодаря, Akruks, цялата история е много дълга, всичко започна много завладяващо и до този момент не бях изпитвала такова нещо -  като го видех и в буквален смисъл времето спираше, всичко и всички изчезваха. Аз съм доста практичен човек и тези усещания бяха много силни, при него беше същото. Това нещо се проточи във времето, после решихме да приключат нещата, но не очаквах, че ще обърне той всичко на 180 градуса - от силните чувства към другото. Когато показваш на някой едва ли не омраза, а в следващ момент не откъсваш поглед от него, реших, че вероятно изпитва любов и обич. Затова и от време на време ми изникват такива въпроси. Благодаря, че отделихте време да погледнете хорара.  :-*


quote author=akruks link=topic=95.msg206095#msg206095 date=1673108284]
Благодаря, Сафо.
От така дадения отговор да разбирам, че отговорът е не и аз се заблужавам относно неговите чувства.

Нептун в твоя 1д. – възможно е да се заблуждаваш. Последен аспект на Луната, която управлява твоя сърдечен дом, е квадрат с Нептун У1, идеализмът и заблудата относно чувствата ти ще приключат. А и има ли значение дали някой те обича, след като ти не го обичаш?
[/quote]

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5694 -: Януари 15, 2023, 06:41:39 pm »
Здравейте, интересувам се около следното обстоятелство и ще бъде благодарна за прочит на хорара

Основния ми въпрос е "Ще имаме ли дългосрочна връзка с Mr?".. Какви са намеренията му...

Благодаря предварително на всеки отзовал се

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Любовни хорари
« Отговор #5695 -: Януари 15, 2023, 08:36:16 pm »
Като мандат на Президента съм. Три пъти не.
В картата няма индикации за позитивизъм.
Било е.
Но той не е свободен според мен.

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5696 -: Януари 15, 2023, 11:13:11 pm »
Благодаря, Люба. Мъжът е свободен, няма партньор в живота си.  А како означава “било е”? Ние се познаваме отскоро.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Любовни хорари
« Отговор #5697 -: Януари 16, 2023, 02:07:48 am »
От скоро, но в минало време.
За мен той има важна жена при себе си.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5698 -: Януари 16, 2023, 11:38:11 am »
Луната е на Виа Комбуста, доста неподходящ въпрос за задаване на хорарен въпрос (с очакван положителен отговор).

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5699 -: Януари 16, 2023, 01:14:16 pm »
Здравейте, не съм наясно с хорарната астрология, затова ще си позволя да попитам следното: има ли случаи, когато с Луна във Виа Комбуста хорарът не се разглежда и може ли да ми кажете в какъв градус Асцендентът, Луната или сигнификаторът са в съединение с неподвижна звезда Спика ?