Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734928 пъти)

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #5745 -: Април 01, 2023, 11:35:02 pm »
Здравейте. Объркана съм много. Щастливо омъжена с 3 сравнително малки деца и изведнъж като гръм от ясно небе ме връхлетя онова чувство с пеперудите в стомаха. Той също е обвързан, с малко дете от дългогодишна връзка. Усещам силна химия помежду ни и съм наясно, че помежду ни не може да има нищо, но се вълнувам дали той има чувства към мен. Това е и моят хорарен въпрос. Само за това мисля и лошото е, че нещата са така сложени, че се виждаме често. Докъде ще стигне това?Моля за мнения и съм благодарна за всяко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5746 -: Април 02, 2023, 01:08:21 am »
Усещам силна химия помежду ни и съм наясно, че помежду ни не може да има нищо, но се вълнувам дали той има чувства към мен. Това е и моят хорарен въпрос. Само за това мисля и лошото е, че нещата са така сложени, че се виждаме често. Докъде ще стигне това?Моля за мнения и съм благодарна за всяко.
Да, има чувства. Не виждам обаче начин да бъдат споделени, а връзката да е консумирана.

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #5747 -: Април 02, 2023, 08:30:40 am »
Благодаря ти, Akruks. Много е мъчително това положение и направо не мога да повярвам, че ми се случи. Лошото е, че той е треньорът на сина ми и няма как да избягам от честите срещи с него. Не е ок и да го сменим. Дано се охладят страстите, но аз везна, той скорпион. Откакто се видяхме за първи път просто се случи нещо.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Любовни хорари
« Отговор #5748 -: Април 02, 2023, 03:32:41 pm »
По тази карта виждам сексуален интерес от Ваша страна, мъжът е по- скоро с нагласа тип собственическа, колекционер на бройки. Той е в по- изгодна позиция. Нито има шанс за връзка , нито за безпаметно влюбване, всичко е във Вашата глава.
Преди седмица се разделиха родителите на мой ученик и братчето му мой бивш ученик. Виждам какво изживяват тези дечица в момента.  Възлюбеният пък е голяма клечка с теи деца от два брака.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #5749 -: Април 02, 2023, 04:43:39 pm »
Корея, благодаря ти за отговора. Истината е, че аз изобщо не допускам възможността за връзка. Добре съм си със семейството и си обичам и мъжа. Има сексуално напрежение във въздуха и не е едностранно категорично.  Въпросът е, че ТОЙ изобщо не е бройкаджия. Отдаден на семейството и дома, добър баща. Според мен обаче жена му отдавна му е омръзнала и това се усеща. Според мен и двамата усещаме, че  има нещо, но сме наясно, че никой няма да предприеме нищо, и че това е обречено. Налага ми се да комуникирам ежедневно във връзка с тренировките на сина ми и имам основание да смятам, че не си въобразявам. Доста е мъчително, но се надявам да се уталожат нещата. Според мен и двамата се борим със себе си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5750 -: Април 03, 2023, 10:02:00 am »
Здравейте. Объркана съм много. Щастливо омъжена с 3 сравнително малки деца и изведнъж като гръм от ясно небе ме връхлетя онова чувство с пеперудите в стомаха. Той също е обвързан, с малко дете от дългогодишна връзка. Усещам силна химия помежду ни и съм наясно, че помежду ни не може да има нищо, но се вълнувам дали той има чувства към мен. Това е и моят хорарен въпрос. Само за това мисля и лошото е, че нещата са така сложени, че се виждаме често. Докъде ще стигне това?Моля за мнения и съм благодарна за всяко.
много огън има, страст,. Ти си представена от Меркурий в овен, той от Юпитер в овен-свързва ви Марс. Какво е Марс, страст, секс. Луната също огнена в лъв, твой 12 дом. Скрито, тайно,но да, има плам. Ти ще смениш приоритети след около 4 ед. време. Възможно е да се подадеш, от дадеш на извънбрачна любовна връзка, Луната е последен аспект тригон с Меркурий, твоя управител.
Мъжете са ловци и в момента в който усетят интерес от страна на противоположния пол, обикновено се възползват. Мисля, ще има връзка, тайна, драматична.

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #5751 -: Април 03, 2023, 10:50:34 am »
Здравейте. Объркана съм много. Щастливо омъжена с 3 сравнително малки деца и изведнъж като гръм от ясно небе ме връхлетя онова чувство с пеперудите в стомаха. Той също е обвързан, с малко дете от дългогодишна връзка. Усещам силна химия помежду ни и съм наясно, че помежду ни не може да има нищо, но се вълнувам дали той има чувства към мен. Това е и моят хорарен въпрос. Само за това мисля и лошото е, че нещата са така сложени, че се виждаме често. Докъде ще стигне това?Моля за мнения и съм благодарна за всяко.
много огън има, страст,. Ти си представена от Меркурий в овен, той от Юпитер в овен-свързва ви Марс. Какво е Марс, страст, секс. Луната също огнена в лъв, твой 12 дом. Скрито, тайно,но да, има плам. Ти ще смениш приоритети след около 4 ед. време. Възможно е да се подадеш, от дадеш на извънбрачна любовна връзка, Луната е последен аспект тригон с Меркурий, твоя управител.
Мъжете са ловци и в момента в който усетят интерес от страна на противоположния пол, обикновено се възползват. Мисля, ще има връзка, тайна, драматична.

Сафо, благодаря ти за анализа. Така усещам нещата и аз. Тайното и забраненото винаги е сладко и драматично. Дано съумея да овладея страстите. Не ме беше връхлитало такова нещо от времето, когато бях на 20. Вероятно е криза на средната възраст.😀😀😀

cacao

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5752 -: Април 03, 2023, 11:59:25 pm »
Здравейте.

Направих си хорар. Ще срещна ли ЛЮБОВТА, в лицето на подходящ мъж до края на 23г.? Харесвам един, но не зная дали е взаимно изобщо. Няма никакво развитие.. Може и друга да има, не знам. Затова питам общо дали ще имам късмет. Моля за професионалните ви мнения. Благодаря много.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5753 -: Април 04, 2023, 06:57:52 am »
Предстои аспект тригон на Луна и Венера,да.Ще срещнеш Любовта,но дали ще е взаимно,това е отделен въпрос.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5754 -: Април 04, 2023, 03:24:36 pm »
cacao, тук има няколко въпроса в питанката ви.

1. "Ще срещна ли любовта ?"- Желанието се вижда, у5 и у1 са една и съща планета. Луната, която е в 10 ти дом,  идва от Марс, у1 и ще направи аспект с Венера, значи - Да.
2. " В лицето на подходящ мъж"- у7 е в знак, където се чувства добре, но Венера сякаш е по-подходяща за жена, не за мъж. Слънцето е в Овен, възхищава се на Марс, т.е. този, който задава въпроса,  в 5-ти дом, значи ще има все пак подходящ такъв, но за бързо, Слънцето скоро ще смени дом и интереса ще се промени.
3. "Взаимно ли е изобщо ?"- Не. Между у1 и у7 няма приемане, няма сходящ аспект.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5755 -: Април 04, 2023, 03:36:30 pm »
Здравейте.

Направих си хорар. Ще срещна ли ЛЮБОВТА, в лицето на подходящ мъж до края на 23г.? Харесвам един, но не зная дали е взаимно изобщо. Няма никакво развитие.. Може и друга да има, не знам. Затова питам общо дали ще имам късмет. Моля за професионалните ви мнения. Благодаря много.
Това е абстрактен въпрос... Какво трябва да се разбира под среща с любовта? Питаш за любов, а твоите сигнификатори са във финансовите домове – Плутон У1, 12 във 2д.(твоите пари); Марс У1, 12, 5 в 8д. (парите на партньора).
Каквото и да разбираш под среща с любовта, последният аспект на Луната е негативен – опозиция с Нептун, който владее 4д. – и моят отговор е Не, може би дома и семейството, местоживеенето ти не позволяват това да се случи на този етап.

cacao

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5756 -: Април 06, 2023, 12:28:26 am »
Благодаря за коментарите по моя въпрос. Много хора питат за любов,какво е толкова абстрактното??!!!Усилията ми вървят в работата,мисля за пари.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #5757 -: Април 13, 2023, 10:01:54 am »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5758 -: Април 13, 2023, 11:22:49 am »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .
Не.Меркурий,ти ,няма връзка с Юпитер-той.Луната е с последен аспект квадрат Слънце.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5759 -: Април 13, 2023, 12:13:26 pm »
Благодаря за коментарите по моя въпрос. Много хора питат за любов,какво е толкова абстрактното??!!!
Абстрактното е това, че не питаш за нещо конкретно, а общо за нещо с неясна формулировка.
Ще срещна ли ЛЮБОВТА, в лицето на подходящ мъж до края на 23г.?

Какво разбираш под това да срещнеш любовта – да се влюбиш в някого, някой да се влюби в теб или да излизаш на срещи с някой мъж, да имаш любовна връзка? Кое лице е "подходящ мъж", че да му определим сигнификатора  :)

И така зададен общо въпрос, а в един момент се оказва, че все пак имаш предвид някого  :)
Ами формулирайте си въпросите ясно, за да получавате ясни отговори.  Това, че си го рамкирала в период от време "до края на 23г" не прави въпроса точно формулиран.