Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 756569 пъти)

cacao

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5760 -: Април 13, 2023, 11:39:32 pm »
И така зададен общо въпрос, а в един момент се оказва, че все пак имаш предвид някого  :)
Ами формулирайте си въпросите ясно, за да получавате ясни отговори.  Това, че си го рамкирала в период от време "до края на 23г" не прави въпроса точно формулиран.


Ясно.Разбрах къде съм сгрешила.Благодаря ви. Има мъж. Но е много трудно.Никой не прави крачка къъм другия.Объркана съм.Познавам го от няколко години. Наскоро го сънувах . Мисля го. Обграден от жени,обаче избра мен.Може би е проекция на желланието ми.Като ви прочетох коментара веднага направих нов въпрос.Дано да се включите . Благодаря пак.

К.има ли чувства към мен? Ще действа ли къъм мен ?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5761 -: Април 13, 2023, 11:53:25 pm »
Според мен не, ти ще се откажеш от идеята. Ти си на върха на тази карта, пик в кариерата, блестиш. Той те привлича сексуално, влюбила си се, ок, но, както сама казваш, е по-скоро нещо несъзнавано (по 12д). Според мен Луна в Козирог си прави сметката, може би ти харесва статус/та на този човек, който е, или по-възрастен, или по-нависоко в професионалната йерархия от теб? Той, от друга страна, се вълнува от пари, а и допускам, че има друга, ако не е друга жена (също над него), то, може би, професионалните му занимания захранват и личностните му интереси/хобита/забавления/игри/афери. Не знаеш нещо за миналото му или ситуацията в дома му. По тази карта, не мисля, че това е любов.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5762 -: Април 14, 2023, 02:01:55 am »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .
цени приятелите си, но ти си му в сърцето и няма за какво да се притесняваш, имате бъдеще

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5763 -: Април 14, 2023, 10:06:42 am »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .
цени приятелите си, но ти си му в сърцето и няма за какво да се притесняваш, имате бъдеще
Благодаря много за коментара  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Любовни хорари
« Отговор #5764 -: Април 14, 2023, 10:25:20 am »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .
Не.Меркурий,ти ,няма връзка с Юпитер-той.Луната е с последен аспект квадрат Слънце.
моля, явно благодарите само когато ви харесва отговора

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4546
Re: Любовни хорари
« Отговор #5765 -: Април 14, 2023, 11:55:19 am »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .
Не.Меркурий,ти ,няма връзка с Юпитер-той.Луната е с последен аспект квадрат Слънце.
моля, явно благодарите само когато ви харесва отговора
Сафо, сега ли разбра?  ;D Така е и при платени консултации,ако не ги залъжеш с розави слончета си лош..питай профитата. ;)

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5766 -: Април 14, 2023, 12:14:05 pm »
Здравейте въпросът ми е

Има ли бъдеще тази връзка?

Моето усещане е , че от много време неговите приятели са на първо място , а аз съм доста назад. Може и да греша разбира се .Не знам дали да продължавам да правя компромиси . Със сигурност мисля , че не заслужавам такова пренебрегване .
Не.Меркурий,ти ,няма връзка с Юпитер-той.Луната е с последен аспект квадрат Слънце.
моля, явно благодарите само когато ви харесва отговора
Сафо, сега ли разбра?  ;D Така е и при платени консултации,ако не ги залъжеш с розави слончета си лош..питай профитата. ;)
Не , не сте права не искам да ме залъгват с розови слончета . Да за Благодарността трябваше да пиша на Сафо. Нейният отговор по - скоро ме накара да се замисля , при задаването на хорарния т въпрос дали съм пренесла там и емоциите които са били в момента .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5767 -: Април 14, 2023, 12:25:36 pm »
cacao, никой не може и не трябва да има намеса при формулиране на личен въпрос, без оглед на това какъв е той. Така си решила, така си задала въпроса. Тълкуващият въпроса може да откаже да го тълкува или да зададе допълнителни уточняващи въпроси, но без да променя твоя въпрос, в противен случай става негов. Ти си важната с твоя важен за теб въпрос, тълкувателят не е важен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5768 -: Април 14, 2023, 02:36:47 pm »
fly, кратко бъдеще.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #5769 -: Април 14, 2023, 03:39:20 pm »
fly, кратко бъдеще.
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5770 -: Април 14, 2023, 03:52:45 pm »
Благодаря много за коментара  :)
И да напиша защо съм дала положителен отговор – Меркурий (ти) е в неговия сърдечен дом 5-ти, Луната У8 за него е извършила хармоничен аспект с Меркурий – желае те; Меркурий е диспозитор на ПФ , която е в 27*54' Дева, Луната ще извърши тригон с щастливата точка, а  неин последен аспект е хармоничен секстил с Нептун, който управлява негов 4-ти, твой 10д. Меркурий У1, У4 за тебе също е в сходящ хармоничен аспект с Нептун – има вероятност да  се съберете под един покрив. Меркурий е във взаимна рецепция с неговия у-л Юпитер, а Венера управлява твоя сърдечен дом и е в сходящ хармоничен аспект с неговия у-л Юпитер – с течение на времето ще си по-влюбена в него и ще го харесваш повече. Та не съм написала Да, ей така – за розови слончета и точно пък аз не бих написала Да, ако виждам Не , Луната ми е в Овен (пряма и първична), а не във Везни (иска да е харесвана от всички). Лайкове не колекционирам дори във Фейсбук, иначе отдавна да съм платила 5$ даме рекламират пред хиляди потребители  :)

cacao

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5771 -: Април 14, 2023, 10:24:00 pm »
Според мен не, ти ще се откажеш от идеята. Ти си на върха на тази карта, пик в кариерата, блестиш. Той те привлича сексуално, влюбила си се, ок, но, както сама казваш, е по-скоро нещо несъзнавано (по 12д). Според мен Луна в Козирог си прави сметката, може би ти харесва статус/та на този човек, който е, или по-възрастен, или по-нависоко в професионалната йерархия от теб? Той, от друга страна, се вълнува от пари, а и допускам, че има друга, ако не е друга жена (също над него), то, може би, професионалните му занимания захранват и личностните му интереси/хобита/забавления/игри/афери. Не знаеш нещо за миналото му или ситуацията в дома му. По тази карта, не мисля, че това е любов.

Всякак ме привлича и това ме смазва.Основно щото е надут пуяк.Харесват го,и аз мисля, че има друга/други.Ще се отдам на работа,за да го забравя.Мерси!!!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #5772 -: Април 16, 2023, 01:13:07 pm »
Попитах дали ще започна връзка идните месеци ... според мен да ... Луната управител 1 ви е в съвпад със Сатурн управител 7 ми и 8 ми. предстои да направи тригон към Марс управител 5 -ти , би трябвало с някой който се познаваме и сме имали вече нещо .. Правилно ли тълкувам?
« Последна редакция: Април 16, 2023, 01:39:19 pm от greg07 »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5773 -: Април 16, 2023, 03:45:31 pm »
Хм, нещо си се разминал май. Луната е в разходящ съвпад, в 7 дом има Плутон в нов знак. Било е. Ще започнеш, ама нещо тайно, от разстояние, телекомуникационно, неистинско. Този у5, който гледаш е слаб, в лош знак, 12 дом, предстои секстил с у12.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5774 -: Април 18, 2023, 02:12:40 pm »
greg07, ти си настроен доста романтично с Луна и АСЦ във водни знаци, но отсреща, другия/-ите, Сатурн в Риби, не се чувстват добре в тази романтична информация, която идва към тях. Сатурн у7 не е компетентен в знака, не може да отвърне на твоите емоции, който и да се появи. Тригонът на Луна към Марс показва, че ще има субект, но това не е повод за връзка. Последният аспект на Луната е секстил с  Меркурий у4 в 10-ти, 4-ти от 7,  но той скоро ще смени посока. Тук има някаква възможност, Луната в 9-ти - доста молитви и вяра трябват, за да се случи желанието ти, както и време. На Луната й предстои изгаряне- т.е. ти ще изгориш по някой, но връзка качествена - не. Сигнификаторите нямат достойнства.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“