Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 977411 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7508
Re: Любовни хорари
« Отговор #6015 -: Септември 02, 2024, 07:26:44 am »
mona lisa, да.

Твърди, че не е. Има 2 дъщери.
Пускам нов хорар с въпрос дали той има интерес и ме харесва.
Как твърди,че не е,като има 2 дъщери?Сам ли ги е родил.
Има някакъв интерес,но и много други интереси има,не само към теб.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7508
Re: Любовни хорари
« Отговор #6016 -: Септември 02, 2024, 07:29:32 am »
Дами, качвам хорар, който зададох преди дни. Събитията се случиха в периода на Т квадрата Венера - Марс/Юпитер- Сатурн. Тази конфигурация засегна точно моя Т квадрат Венера- Марс/Сатурн - Нептун и това бяха изключително трудни за мен дни. Господинът беше отдръпнат от мен, но аз бях тази, която инициира с действията си самата раздяла. Та въпросът ми е “Ще се върне ли отново при мен?” Имам предвид като внимание, интерес, любовно отношение. В момента сме с прекъснати всякакви отношения. Още повече, че е чужденец и не живее в Бг
Картата е с прогресии,това не е хорарна карта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7508
Re: Любовни хорари
« Отговор #6017 -: Септември 02, 2024, 07:31:12 am »
Здравейте. В този хорар луната е без курс,нали така? Когато се пита за отношения, значи няма да има развитие? У1 и У 7 Меркурий и Юпитер са в секстил, у 5 е луната, в секстил с Мерк. Луната е в разхождащ аспект с Юпитер - пропуснат шанс. Но като за луна без курс, може ли да се каже някакви развитие ще има ли?
Луната е с курс.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6018 -: Септември 02, 2024, 08:20:08 am »
Сафи, да видях след това, съвсем съм се отплеснала за съвпада с Марс. Дефакто той е последния аспект,нали така?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #6019 -: Септември 02, 2024, 02:32:52 pm »
mona lisa, блаагодаря  за обратната връзка.
По новия хорар, Меркурий, Х. е знак, където Юпитер няма достойнства, няма интерес. Меркурий ще направи квадрат с Юпитер, значи продължава контакта.  Слънце и Венера имат общ сигнификатор, двамата имате общ/-и интереси, които ви свързват. Луната е силно поставена, но няма да успее да свърже Слънце и Венера. Няма да имат романтичен развой отношенията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6020 -: Септември 02, 2024, 02:35:18 pm »
Здравейте. В този хорар луната е без курс,нали така? Когато се пита за отношения, значи няма да има развитие? У1 и У 7 Меркурий и Юпитер са в секстил, у 5 е луната, в секстил с Мерк. Луната е в разхождащ аспект с Юпитер - пропуснат шанс. Но като за луна без курс, може ли да се каже някакви развитие ще има ли?
Луната У5 в разходящ съвпад с Юпитер съУ1 за теб и в разходящ секстил с Меркурий У1 за другия човек показва, че си се влюбила в него, че си установила любовни отношения с него; Меркурий У1 е извършил хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за теб, преди да стане ретрограден, а сега Луната извършва пренос на светлина между тях, когато Меркурий е отново директен би трябвало да продължи връзката, ако развитието ѝ е имало застой. Все пак последен аспект на Луната е квадрат с Нептун У1 и питащата няма да е доволна от крайното развитие по въпроса. А какъв е въпросът?
« Последна редакция: Септември 02, 2024, 02:49:34 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6021 -: Септември 02, 2024, 02:55:05 pm »
Oxx,вярно ще има съвпад с Марс. Само че секстил с с Венера няма да е преди луната да напусне знака, мисля.
Луната в Близнаци ще извърши квадрат с Венера в Дева

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #6022 -: Септември 02, 2024, 04:02:30 pm »
Weswes, Луната прави достатъчно аспекти. Луната свързва Юпитер, теб и Меркурий, Х. Между Юпитер и Меркурий предстои квадрат, но с рецепция, което не отменя развитие. Но, първият аспект на Луната е съвпад с Марс, с малефик, което предполага конфликт. Луната скоро сменя дом, значи се сменя интересът и е в знак, където е скитник. И ти, Юпитер, и Х. Меркурий не сте в силни домове, нито в знаци, където имате достойнства или, няма какво кой знае много и полезно да си дадете един на друг. Последният аспект на Луната е квадрат с Венера, по-скоро показва твоето състояние,  но, първият аспект на Луната е съвпад с Марс, с малефик, което предполага конфликт, разпад.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6023 -: Септември 02, 2024, 05:41:43 pm »
Рени, akruks, благодаря ви! Въпросът е дали ще имаме интимни отношения до един месец, защото уж все това ми говореше, че иска,но после нищо не се случва. Само на думи уж има интерес,но действия никакви.
Сега, едната казва, че последния аспект е квадрат с Венера, другата с Нептун, но и в двата случая май няма да съм удовлетворена. Иска ми се да се случват нещата,но сякаш има някаква бариера- уж и той иска,но все оправдания....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6024 -: Септември 02, 2024, 06:58:56 pm »

Сега, едната казва, че последния аспект е квадрат с Венера, другата с Нептун, но и в двата случая май няма да съм удовлетворена. Иска ми се да се случват нещата,но сякаш има някаква бариера- уж и той иска,но все оправдания....
Защото някои работят и отчитат само планетите до Сатурн, а други, като мене, отчитат и външните планети – Уран, Нептун, Плутон. Всеки решава за себе си, моето решение е след дългогодишни проверки, кое от написаното в книгите работи и го ползвам.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6025 -: Септември 02, 2024, 08:48:38 pm »
Ясно. Благодаря, ще пиша,ако има развитие.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6026 -: Септември 02, 2024, 09:28:34 pm »
Дами, качвам хорар, който зададох преди дни. Събитията се случиха в периода на Т квадрата Венера - Марс/Юпитер- Сатурн. Тази конфигурация засегна точно моя Т квадрат Венера- Марс/Сатурн - Нептун и това бяха изключително трудни за мен дни. Господинът беше отдръпнат от мен, но аз бях тази, която инициира с действията си самата раздяла. Та въпросът ми е “Ще се върне ли отново при мен?” Имам предвид като внимание, интерес, любовно отношение. В момента сме с прекъснати всякакви отношения. Още повече, че е чужденец и не живее в Бг
Картата е с прогресии,това не е хорарна карта.
Разбира се, че е хорар. Даже конфигурацията е почти идентична на weaves поста под моя, но с различен въпрос. Просто съм забравила да изключа функцията за прогресии и транзити и са се насложили към вече изготвената карта.
« Последна редакция: Септември 02, 2024, 09:45:16 pm от Uranus »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6027 -: Септември 02, 2024, 09:42:57 pm »
Та въпросът ми е “Ще се върне ли отново при мен?” Имам предвид като внимание, интерес, любовно отношение. В момента сме с прекъснати всякакви отношения. Още повече, че е чужденец и не живее в Бг
Представен от ретро Меркурий в негов 12д. – отдръпнал се, затворил се в себе си, възможно е да се върне при тебе.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6028 -: Септември 02, 2024, 09:51:19 pm »
Та въпросът ми е “Ще се върне ли отново при мен?” Имам предвид като внимание, интерес, любовно отношение. В момента сме с прекъснати всякакви отношения. Още повече, че е чужденец и не живее в Бг
Представен от ретро Меркурий в негов 12д. – отдръпнал се, затворил се в себе си, възможно е да се върне при тебе.
Благодаря! Аз се хванах за негов У11, който е ретро и върху АСЦ ми. А най-точният аспект е на Луната, при това У5 към У7, всичко което ми дава положителен отговор. Но че обърква, че същата тази Луна е върху К4. Въобще моментът с края на нещата и кога се посочва такъв или точно обратното ми е крайно неясен.
ПС мнение за книгата на Фроули по тълкуване на хората или съвет за друга по-добра?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6029 -: Септември 03, 2024, 11:39:57 am »
Благодаря! Аз се хванах за негов У11, който е ретро и върху АСЦ ми. А най-точният аспект е на Луната, при това У5 към У7, всичко което ми дава положителен отговор. Но че обърква, че същата тази Луна е върху К4. Въобще моментът с края на нещата и кога се посочва такъв или точно обратното ми е крайно неясен.
ПС мнение за книгата на Фроули по тълкуване на хората или съвет за друга по-добра?
  :) негов У11 е Луната, а ретроградна Луна няма! Сатурн на твоя АС е ретро, но планетата описва твоя 11д, негов 5д. – неговите чувства, сериозни са и определено те харесва.
Краят на нещата посочва производен 4-ти дом от дома, който описва въпроса, в случая това е твое МС, което е 4-ти от 7-ми дом – партньора, човека за когото питаш...Последният аспект на Луната при хорар също описва крайното развитие на въпроса, а тук последен аспект е квадрат с Нептун У1 затеб в твоя 1д. – няма да си удовлетворена в крайна сметка, ще си разстроена. Самата позиция на Нептун показва, че заблуждаваш сама себе си, имаш нереални очаквания, а може би даваш неясна информация по въпроса.
На Луната предстои съвпад с Марс, който управлява заключен знак в твоя 1д., 8-ми и 90ти дом, който е 3-ти за него (не се вижда ясно К9 в Скорпион ли се намира), така че ще се върне при теб, твоето населено място, като това може да има общо с неговата професия – твоя 4д е негов 10ти.
ПС - книгата на Фроули не съм чела, а съвет за друга не мога да дам. На мнение съм, че когато ученикът е готов, учителят се явява. Поне при мен е така, всяка книга ми попада в ръцете когато съм била готова да разбера написаното и да ми е в помощ.