Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 977356 пъти)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6030 -: Септември 04, 2024, 12:21:30 am »
Благодаря! Аз се хванах за негов У11, който е ретро и върху АСЦ ми. А най-точният аспект е на Луната, при това У5 към У7, всичко което ми дава положителен отговор. Но че обърква, че същата тази Луна е върху К4. Въобще моментът с края на нещата и кога се посочва такъв или точно обратното ми е крайно неясен.
ПС мнение за книгата на Фроули по тълкуване на хората или съвет за друга по-добра?
  :) негов У11 е Луната, а ретроградна Луна няма! Сатурн на твоя АС е ретро, но планетата описва твоя 11д, негов 5д. – неговите чувства, сериозни са и определено те харесва.
Краят на нещата посочва производен 4-ти дом от дома, който описва въпроса, в случая това е твое МС, което е 4-ти от 7-ми дом – партньора, човека за когото питаш...Последният аспект на Луната при хорар също описва крайното развитие на въпроса, а тук последен аспект е квадрат с Нептун У1 затеб в твоя 1д. – няма да си удовлетворена в крайна сметка, ще си разстроена. Самата позиция на Нептун показва, че заблуждаваш сама себе си, имаш нереални очаквания, а може би даваш неясна информация по въпроса.
На Луната предстои съвпад с Марс, който управлява заключен знак в твоя 1д., 8-ми и 90ти дом, който е 3-ти за него (не се вижда ясно К9 в Скорпион ли се намира), така че ще се върне при теб, твоето населено място, като това може да има общо с неговата професия – твоя 4д е негов 10ти.
ПС - книгата на Фроули не съм чела, а съвет за друга не мога да дам. На мнение съм, че когато ученикът е готов, учителят се явява. Поне при мен е така, всяка книга ми попада в ръцете когато съм била готова да разбера написаното и да ми е в помощ.
Благодаря за изчерпателния отговор! До месец ще стане ясно. Начинът, по който се развиха нещата сочи категорично за отрицателен отговор. Картата я усещам за положителен, може би защото в тази насока съм си изначално заблудена с натален Т квадрат Нептун/Марс/Венера. Но пък твоят отговор също е положителен. Ще дам обратна връзка. Освен всичкото друго ми стана и загадъчно вълнуващо 🙂

Evonimus

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 51
Re: Любовни хорари
« Отговор #6031 -: Септември 09, 2024, 11:35:53 am »
Съгласна съм че има рискове в такава ситуация и не е идеална.. но вече след 4 год продължаваме да поддържаме комуникация и да се връщаме един към друг. Да, може да е илюзия, но то влюбването само по себе си е илюзия и проекция, а от там на сетне какво ще бъде реално, как си взаимодействаш с човека е отделен въпрос. Пак казвам, че той технически не може да пътува поради определени причини, иначе съм съгласна че мъжът искам да прави първоте крачки. И не е нито милионер нито богат. Качвам въпрос, по плацидиус, който съм задала преди този и може да се отг. с да и не. "Ще имаме ли във връзка с Х?" Имам в предвид връзка в реалния свят, не онлайн. Има предстоящ съвпад на уп на 3тите ни домове, ако не се лъжа това може да значи среща или просто комуникация, в 9тия ми дом който мисля че се свързваше с пътувания в чужбина, но пък Луна отново е без курс. Това значи ли винаги че няма смисъл да гледаме картата, защото въпроса няма да има развитие?
  :) Луната без курс не винаги показва, че няма развитие на въпроса, ако основните сигнификатори са в сходящ хармоничен аспект например много ясно, че ще има развитие. Луната без курс излиза когато се пита често за едно и също нещо, макар въпросът да е формулиран различно. Това показва, че питащият задава въпроса отново и отново, за да чуе различен отговор, но не действа по въпроса, независимо от отговора. По тази карта няма връзка, но не защото Луната е без курс, а защото У1 е в разходящ куинкокс с управителя на 7д. Да, у-лите на 3д са в сходящ хармоничен аспект, у4 за двамата също, което освен комуникация може да показва и реална среща, обаче Луната У1 за теб е в сходящ куинкокс с Нептун У4 за Х., което показва, че ти няма да отидеш в неговото населено място. Сатурн У1 за Х. е в сходящ хармоничен аспект с Меркурий У4 за тебе, той ще дойде при тебе.

Давам обратна връзка по въпросите, които пуснах. Не се видяхме и никой при никого не отиде. Вече не поддържаме и виртуални отношения.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6032 -: Септември 09, 2024, 03:09:45 pm »
Съгласна съм че има рискове в такава ситуация и не е идеална.. но вече след 4 год продължаваме да поддържаме комуникация и да се връщаме един към друг. Да, може да е илюзия, но то влюбването само по себе си е илюзия и проекция, а от там на сетне какво ще бъде реално, как си взаимодействаш с човека е отделен въпрос. Пак казвам, че той технически не може да пътува поради определени причини, иначе съм съгласна че мъжът искам да прави първоте крачки. И не е нито милионер нито богат. Качвам въпрос, по плацидиус, който съм задала преди този и може да се отг. с да и не. "Ще имаме ли във връзка с Х?" Имам в предвид връзка в реалния свят, не онлайн. Има предстоящ съвпад на уп на 3тите ни домове, ако не се лъжа това може да значи среща или просто комуникация, в 9тия ми дом който мисля че се свързваше с пътувания в чужбина, но пък Луна отново е без курс. Това значи ли винаги че няма смисъл да гледаме картата, защото въпроса няма да има развитие?
  :) Луната без курс не винаги показва, че няма развитие на въпроса, ако основните сигнификатори са в сходящ хармоничен аспект например много ясно, че ще има развитие. Луната без курс излиза когато се пита често за едно и също нещо, макар въпросът да е формулиран различно. Това показва, че питащият задава въпроса отново и отново, за да чуе различен отговор, но не действа по въпроса, независимо от отговора. По тази карта няма връзка, но не защото Луната е без курс, а защото У1 е в разходящ куинкокс с управителя на 7д. Да, у-лите на 3д са в сходящ хармоничен аспект, у4 за двамата също, което освен комуникация може да показва и реална среща, обаче Луната У1 за теб е в сходящ куинкокс с Нептун У4 за Х., което показва, че ти няма да отидеш в неговото населено място. Сатурн У1 за Х. е в сходящ хармоничен аспект с Меркурий У4 за тебе, той ще дойде при тебе.

Давам обратна връзка по въпросите, които пуснах. Не се видяхме и никой при никого не отиде. Вече не поддържаме и виртуални отношения.

Благодаря за ОВ

Evonimus

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 51
Re: Любовни хорари
« Отговор #6033 -: Септември 09, 2024, 08:09:49 pm »
О да, тук въпоса ми беше дали ще имаме връзка.
Първия въпрос, който пуснах за него тук беше дали ще ми е ок ако отида при него в чужбина да се видим. Лината беше без курс и отговора ти akruks беше, че не предстои да се случи нещо.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6034 -: Септември 12, 2024, 03:02:36 pm »
Здравейте. В този хорар луната е без курс,нали така? Когато се пита за отношения, значи няма да има развитие? У1 и У 7 Меркурий и Юпитер са в секстил, у 5 е луната, в секстил с Мерк. Луната е в разхождащ аспект с Юпитер - пропуснат шанс. Но като за луна без курс, може ли да се каже някакви развитие ще има ли?
Малко о.в. за този хорар, по който Рени и akruks писаха, макар че тепърва може да има и още събития. Въпросът беше ще имаме ли инт.отношения,защото господинът уж много иска, пък все няма време. Днес пак ми подхвърли подобна реплика и му казах, че според мен той желание няма, и не знам защо твърди обратното, всичко е оправдания за мен.. очаквах да подскочи и да се скараме, защото е малко кибрит, но мина спокойно, каза, че иска наистина, но е много зает с неща ?! и трудно би намерил време скоро за това. Щял да се обади като може.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6035 -: Септември 13, 2024, 11:34:44 am »
Малко о.в. за този хорар, по който Рени и akruks писаха, макар че тепърва може да има и още събития. Въпросът беше ще имаме ли инт.отношения,защото господинът уж много иска, пък все няма време. Днес пак ми подхвърли подобна реплика и му казах, че според мен той желание няма, и не знам защо твърди обратното, всичко е оправдания за мен.. очаквах да подскочи и да се скараме, защото е малко кибрит, но мина спокойно, каза, че иска наистина, но е много зает с неща ?! и трудно би намерил време скоро за това. Щял да се обади като може.
А не е ли рано за о.в. по въпроса, само 12 дни са минали откакто пита. Плутон У8 за тебе и У2 за него е ретрограден, така че интимното при теб ще се забави, а за него показва парични затруднения. Но Венера У8 за него е в сходящ тригон с Плутон У8 за тебе, така че ще има все някога интимност. Дали обаче ще си удовлетворена, след като вашите У5 са в разходяща опозиция (на различно мнение сте по отношение на любовта и с различни очаквания/предлагане в областта на чувствата) и последният аспект на Луната е негативен, няма да ти хареса и ще го разлюбиш.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6036 -: Септември 13, 2024, 01:05:02 pm »
Акрукс, да,аз затова и писах, че може би ще има още събития, но все пак исках да пиша развитието до момента. Аз бях задала срок от един месец при въпроса, но може пък и да е след това. Все пак ще пиша отново след две седмици с ОВ.  :)