Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759931 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1605 -: Ноември 24, 2015, 03:31:20 pm »
В момента е в чужбина. Негласно отношенията ни са прекратени от края на юни 2015 г. Много неща останаха неизяснени. Забелязах, че периодично блокира и отблокира акаунта ми в разни мрежи и приложения. Когато построих хорара, въпроса беше, дали ..назован по име.. ще ме потърси до два месеца.  Всичко е приключило, единствено се притеснявам да не се появи и да ми създава някакви проблеми в бъдеще или емоционален шантаж. Мога ли да съм сигурна, че няма да ме безпокои в бъдеще, август и септември ми изпращаше анонимно писма по пощата.
Венера У4, У9 за него много скоро ще извърши опозиция с Уран У1 в негов 3д- може изведнъж да прекрати престоя си в чужбина или да си идва за празниците скоро. Меркурий У5, У8 за него ще пренесе светлина между вашите У3- Венера и Марс, така че може да се срещнете или осъществите комуникация, а с това и да изградите отново връзка. Но може и да се лъжа- Нептун в 7д  :)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1606 -: Ноември 28, 2015, 08:05:38 pm »
подходящ ли е периода за начало на връзка?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

gogo

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1607 -: Ноември 29, 2015, 05:00:42 pm »
ще ме потърси ли тя?или бъдещето е по-добро?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Любовни хорари
« Отговор #1608 -: Ноември 30, 2015, 07:43:45 pm »
Дракониада ,не чаткам хорари,обаче тук от пръв поглед се вижда много точен тригон у8 те домове,-Сатурн твой у8 тригон Луна у8 на ,,Х,,,трионът е отговор,,да,, . ;D

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Любовни хорари
« Отговор #1609 -: Ноември 30, 2015, 07:55:14 pm »
От хорари се отказах навремето понеже при спортните беше тотален провал при мен,обаче тук име не е казано,не се гледа 7д,а интимност каква да е ако не 8д се има предвид във въпроса,не виждам и показатели за нерадикалност,много ясно си иозлиза отговора,не би трябвало да има грешка :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1610 -: Ноември 30, 2015, 08:23:17 pm »
Няма да казвам какво работя,защото Плутон ми е У6 и да не му кастрира Марса.-сюнетчийка на султана ибрикчийка  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1611 -: Ноември 30, 2015, 10:09:55 pm »
Дракониада ,не чаткам хорари,обаче тук от пръв поглед се вижда много точен тригон у8 те домове,-Сатурн твой у8 тригон Луна у8 на ,,Х,,,трионът е отговор,,да,, . ;D
тригонът обаче е разходящ, което ще рече, че вече са си бъркали по дупките, но питащата да каже  :D

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1612 -: Декември 01, 2015, 09:34:36 pm »
и понеже започва Декември - месецът на чудесата и месецът от 2015, когато всички планети стават правилно движещи се и няма нито една ретроградна планета,да попитам ще възстановим ли отношенията си с нея или бившите ,затова са вече Бивши,зщото мястото име  в миналото

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1613 -: Декември 01, 2015, 09:42:02 pm »
Съвпадът на вашите сигнификатори вече е разходящ, но Луната има сходящ секстил с Венера. И това е единственият ѝ апликиращ аспект. Възможно е комуникацията, в една или друга форма, да бъде възстановена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1614 -: Декември 03, 2015, 01:07:24 am »
Този хорар е с въпрос: Х има ли любов към мен? Влюбен ли е?

Не мога да стигна до отговор.

Ако приемем, че сигнификаторът на Х е Юпитер - той е на моя Асцендент, тоест се интересува доста от мен. Луната (негов У5 и мой втори сигнификатор) ще направи съвпад с неговият. Последният аспект на Луната е секстил с Венера - естественият сигнификатор на въпроса. Изводът до тук е, че Х е фокусирал вниманието си върху мен и може да има чувства, но "влюбен" е силно казано.


Обаче неговият У5 - Луната, ще направи квадрат с моя У5 - Сатурн. Нашите У1 - Юпитер и Мерк, са в сходящ квадрат. В рецепция са, но и двата сигнификатора са зле поставени. Луната е зле поставена и по знак, и по дом. Всичко това пък ме насочва към отговор "не". Ако него го гледаме по Нептун "не"-то е съвсем категорично.
Склонна съм да го разглеждам по Юпитер само, защото той по натал има много акцентиран Юпитер и тази планета го описва добре.

В такава ситуация, когато отговорът в хорара е противоречив, кое гледам като последна инстанция? Или отговорът е ясен, но аз не го виждам?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Любовни хорари
« Отговор #1615 -: Декември 03, 2015, 01:42:31 am »
Последният аспект на Луната е секстил с Венера - естественият сигнификатор на въпроса. Изводът до тук е, че Х е фокусирал вниманието си върху мен и може да има чувства, но "влюбен" е силно казано.

Силно казано, да.
(Луната няма да прави секстил с Венера)

Има интерес към теб, както и интелектуална "тръпка", но сякаш съществуват някакви бариери да се приближите емоционално един към друг. Разминавате се до известна степен, а и ти му идваш "задкулисно".

Сходящите аспекти не бих гледала като отговор на въпроса ти, а като евентуално развитие на ситуацията между вас. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1616 -: Декември 03, 2015, 01:46:00 am »
Какво ще рече "задкулисно"? Потайна...? В нещо се съмнява или..?
Да, съвсем точно казано е, че не можем да се приближим емоционално и в хорара търсех и причината за бариерата, която усещам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1617 -: Декември 03, 2015, 02:56:44 pm »
Този хорар е с въпрос: Х има ли любов към мен? Влюбен ли е?
Обаче неговият У5 - Луната, ще направи квадрат с моя У5 - Сатурн. Нашите У1 - Юпитер и Мерк, са в сходящ квадрат. В рецепция са, но и двата сигнификатора са зле поставени.
Юпитер за него се явява съУ1 и У10- може би професионално е заинтересован от теб, важна си за него по някакъв начин- Мерка У1 за теб е кацнал на негов МЦ
Луната У5 за него е в сходяща опозиция с Нептун У1 за него в негов 12-ти дом/твой 6д- да не работите заедно и ти да си му шеф? Не предстои да има любовни мераци спрямо теб.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1618 -: Декември 03, 2015, 04:18:23 pm »
Имаме връзка. Не съм му шеф. Неговият бизнес е в сфера близка до моята. Работата му по никакъв начин не зависи от мен, но ни е обща тема.
Според мен си прави планове за бъдеще с мен - затова съм му на МЦ.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1619 -: Декември 03, 2015, 04:24:36 pm »
Да ви кажа, тази рецепция между Меркурий и Юпитер е много интересна - хем в квадрат, хем в рецепция по заточение.

По принцип в Хорарната астрология рецепциите се тълкуват в посока на положителен отговор, някакъв вид взаимодействие са, но когато едновременно с това двете планети са в квадрат или опозиция, какво правим?  :017:

Въпросът ми е по-скоро теоретичен, не е свързан с конкретния казус по-горе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui