Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758210 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1770 -: Януари 13, 2016, 09:54:09 pm »
Според мен той самият не знае какво точно иска и не е сигурен в чувствата си - негов У1 Нептун е в негов 12 дом в разходящ съвпад с Луната У5.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1771 -: Януари 13, 2016, 09:58:22 pm »
Браво, The_One  :08:

Някои неща са точно в десетката. И двамата мълчим, понеже сме темерути   ;D Брей, значи се сеща за мен, аз си мислех, че ме е забравил. Малко го жегнах с тежки думи и оттогава ми обърна гръб.

Благодаря ти, определен имаш добър усет за хорарите  :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1772 -: Януари 13, 2016, 09:59:44 pm »
Благодаря и на теб, Веско  :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1773 -: Януари 13, 2016, 10:02:55 pm »
The_One, момент да погледна пак картата, защо бях решил така. Значи, на Витцхе даваме Луна + Венера на общо основание, аналогично за Х — Сатурн и Слънце. Луна, Сатурн = рационално, Венера, Слънце = емоции, телесни пориви. Слънцето e в Козирог — знака на заточение на Луната и падение на Юпитер. Ако гледаш есенциални достойнства на тия четири планети, винаги другият фигурира някъде, но "аз" е по-силен и по-напред. Краят, за мен това е конфигурацията Луна—Сатурн—Юпитер. Не е лесна. За нея нещата ще са по-бързи, за него по-бавни. Ако настояваш Д4 да показва края, той е един, радикалният, Меркурий — краят не се види, тръгнал е наопаки… и по-скоро Х ще реши как да стане.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1774 -: Януари 13, 2016, 10:09:41 pm »
А, сега те разбрах. Мерси, Рептил. Когато става въпрос за любовни хорари, или когато един човек пита за друг, не гледам естествените сигнификатори. Някак без да се замислям досега съм приемала, че когато имаме конкретния човек Х, който се интересува за конкретния Y, оста АЦ-ДЦ описва двамата.

Второстепенно обръщам внимание на естествените сигнификатори, ако става въпрос за вещи,  за среща например - все неща, които не касаят отношения.
Може да пробвам да ги гледам и за отношения, добре че ме подсети.

Тренди, радвам се, ако мога да съм полезна. Сега се уча и ми става много приятно, когато имам ОВ. Благгодаря  :58:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1775 -: Януари 13, 2016, 10:10:32 pm »
Какво чувства към мен определен човек? Стара тръпка е.
Ако приемем Луната за втори твой сигнификатор, то Луната У5 в отминал съвпад с Нептун У1 в негов 12д показва, че чувствата си към теб е заровил дълбоко в миналото, може би несподелени, покрай разходящия квадрат на Нептун с У3, но не предстои да са споделени, покрай сходящия квадрат на Луната у5 за него със Сатурн у5 за теб. Представена си от ретро Меркури в 5д- нормално да те вълнуват чувствата на отминали любови.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1776 -: Януари 13, 2016, 10:18:38 pm »
Благодаря, Акрукс! Несподелени бяха за мен, не за него, но не съм в душата му, така че не мога да го потвърдя на 100%

 :58:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1777 -: Януари 17, 2016, 03:28:43 pm »
Мисля, че по този хорар отговорът е "не". Въпросът е: Ще се видим ли с Х до края на седмицата?

Интересува ме обаче защо няма да се видим. Защото той не се сеща за мен, няма желание или поради някакви обстоятелства. Може ли да се извлече такава информация от картата?

Давам ОВ по този хорар - не сме се чували, не сме се виждали. Никакъв контакт. Не знам какво да мисля.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1778 -: Януари 17, 2016, 06:45:52 pm »
Давам ОВ по този хорар - не сме се чували, не сме се виждали. Никакъв контакт. Не знам какво да мисля.
обилен снеговалеж, проблеми с комуникацията, а и седмицата от задаване на въпроса изтича утре  :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1779 -: Януари 17, 2016, 07:08:52 pm »
Съгласна за седемте дни без малко. А и неделята не е минала :-)
De omnibus dubitandum est

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1780 -: Януари 18, 2016, 03:40:26 pm »
Здравейте,
Много неочаквано за мен човек, който познавам от няколко месеца започна май да флиртува с мен  :72:
Не ми е безразличен,но аз с моят Нептун в 5 дом..не съм сигурна дали не се заблуждавам...
Та въпроса е Как ще се развият отношенията /дали ще са интимни/
Благодаря! :58:
« Последна редакция: Януари 18, 2016, 03:42:02 pm от Irena »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1781 -: Януари 18, 2016, 03:52:59 pm »
Ти си представена в силна позиция, но за сериозна връзка още е рано да се говори. Да, има сексуален интерес, желание да те ухажва, но някак му изглеждаш твърде улисана в работата може би... Не виждам големи спънки пред отношенията ви, но на този етап ситуацията е малко тип иде ми, дойде ми. Астрологичната обстановка трябва да се промени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1782 -: Януари 18, 2016, 04:05:19 pm »
Ти си представена в силна позиция, но за сериозна връзка още е рано да се говори. Да, има сексуален интерес, желание да те ухажва, но някак му изглеждаш твърде улисана в работата може би... Не виждам големи спънки пред отношенията ви, но на този етап ситуацията е малко тип иде ми, дойде ми. Астрологичната обстановка трябва да се промени.

Lilla благодаря ти за отговора,
не е ясна ситуацията...намеква нещо за среща, но не ме кани  :19:
Предстои ни съвместно пътуване другият месец...знам ли,там астрологичната обстановка може и да се промени  :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1783 -: Януари 18, 2016, 04:22:39 pm »
Здравейте,
Много неочаквано за мен човек, който познавам от няколко месеца започна май да флиртува с мен
Не ми е безразличен,но аз с моят Нептун в 5 дом..не съм сигурна дали не се заблуждавам...
Та въпроса е Как ще се развият отношенията /дали ще са интимни/
Благодаря! :58:
Човек се заблуждава с Нептун в 1д, другите го заблуждават при Нептун (риби) на ДСЦ и 7д, Нептун в 5д се изявява в търсене на идеалната любов и последвалите разочарования след това, защото такава няма! По хорара: Луната У1 за теб е извършила хармоничен аспект с Плутон У12 в 1д на човека, за когото питаш- искаш да узнаеш неговите тайни намерения, а те са типично плутонови- скрити и сексуални. До връзка, от какъвто и да е вид, обаче няма да се стигне, не е влюбен в теб.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1784 -: Януари 18, 2016, 04:25:18 pm »
Човек се заблуждава с Нептун в 1д, другите го заблуждават при Нептун (риби) на ДСЦ и 7д, Нептун в 5д се изявява в търсене на идеалната любов и последвалите разочарования след това, защото такава няма! По хорара: Луната У1 за теб е извършила хармоничен аспект с Плутон У12 в 1д на човека, за когото питаш- искаш да узнаеш неговите тайни намерения, а те са типично плутонови- скрити и сексуални. До връзка, от какъвто и да е вид, обаче няма да се стигне, не е влюбен в теб.

Благодаря ти! Да, Нептун в 5 работи точно така, права си!
Благодаря и за хорара, ще дам ОВ!