Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759665 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1860 -: Февруари 22, 2016, 03:20:58 pm »
Значи...има един нов еУемент, който нещо ми е съмнителен. Аз наистина не усещам да ме харесва, да има привличане между нас. Приятелско отношение и толкова - това засичам. А той постоянно ме кани и настоява да се виждаме въпреки че няколко пъти вече отказвам.
Пуснах хорар. Ама и по него не виждам да ме харесва.
Въпросът е Х защо ме кани да излизаме? Харесва ли ме?

Като гледам се интересува от себе си. Дори сигнификаторите ни са в сходящ квадрат. За какво се напъва...идея нямам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1861 -: Февруари 22, 2016, 09:57:06 pm »
Значи...има един нов еУемент, който нещо ми е съмнителен. Аз наистина не усещам да ме харесва, да има привличане между нас. Приятелско отношение и толкова - това засичам. А той постоянно ме кани и настоява да се виждаме въпреки че няколко пъти вече отказвам.
Пуснах хорар. Ама и по него не виждам да ме харесва.
Въпросът е Х защо ме кани да излизаме? Харесва ли ме?

Като гледам се интересува от себе си. Дори сигнификаторите ни са в сходящ квадрат. За какво се напъва...идея нямам.

Интересува се от себе си, но и ти си му симпатична. И същевременно те детриментира (как се казва това по нашенски? :017:) — т.е. симпатична си му тактически. Ако трябва да предположа, иска да те изчука.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1862 -: Февруари 22, 2016, 11:19:24 pm »
OВ- НЕ. В момента са раделени.
мерси за Ов, ама в такива моменти ме е яд, че съм познала  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1863 -: Февруари 22, 2016, 11:26:28 pm »
Значи...има един нов еУемент, който нещо ми е съмнителен. Аз наистина не усещам да ме харесва, да има привличане между нас. Приятелско отношение и толкова - това засичам. А той постоянно ме кани и настоява да се виждаме въпреки че няколко пъти вече отказвам.
Пуснах хорар. Ама и по него не виждам да ме харесва.
Въпросът е Х защо ме кани да излизаме? Харесва ли ме?

Като гледам се интересува от себе си. Дори сигнификаторите ни са в сходящ квадрат. За какво се напъва...идея нямам.
Луната за теб е У3 и извършила хармоничен аспект с негов У3- комуникацията ви върви, а понеже Сатурн е също и У5 за него, а Луната втори твой сигнификатор, значи те харесва.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1864 -: Февруари 23, 2016, 01:08:06 am »
Благодаря Акрукс и Рептил. Утре ще го разуча и ще докладвам  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1865 -: Февруари 24, 2016, 07:07:45 pm »
Имам молба - някой би ли погледнал този хорар с въпроса Ще излезем ли на среща с Х?  :)


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1866 -: Февруари 24, 2016, 07:33:48 pm »
Имам молба - някой би ли погледнал този хорар с въпроса Ще излезем ли на среща с Х?  :)

Х., ако досега ти е предлагал или е имал готовност за среща, оттук нататък по-трудно би се решил. Ако е имало някакво предложение или възможност за среща преди, тогава може би е трябвало да се възползваш или да го понатиснеш, да инициираш. В момента Х. не е в кондиция за по-активни действия, дори ако ти симпатизира или си пада по теб. Нещо като пропуснат шанс ми се вижда. Или просто моментът не е подходящ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1867 -: Февруари 24, 2016, 07:36:14 pm »
Ами трябваше да е вчера, но ни изникна работа и го отложихме за след няколко дни. Просто не знам да попитам ли аз първа, да чакам ли.. може би това отлагане го виждаш като отминал шанс, да. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1868 -: Февруари 24, 2016, 08:46:04 pm »
Ами трябваше да е вчера, но ни изникна работа и го отложихме за след няколко дни. Просто не знам да попитам ли аз първа, да чакам ли.. може би това отлагане го виждаш като отминал шанс, да. :)
Отлагането е видно от отминалия съвпад на Луната с ретро Юпитер съУ1 за него, Луната е бе курс, така че няма място за протеснение, след като те е поканил на среща, няма да се отметне- въпрос на време е да се случи в следващите дни.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1869 -: Февруари 24, 2016, 09:30:51 pm »
Благодаря ви  :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1870 -: Февруари 28, 2016, 11:41:19 am »
Имам молба - някой би ли погледнал този хорар с въпроса Ще излезем ли на среща с Х?  :)



Давам обратна връзка по този хорар - не се отметна, всичко протече както си трябваше  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1871 -: Февруари 29, 2016, 12:23:24 am »
ОВ по хорара ми по-горе на страницата: човекът наистина се оказа за едното...Бързо го пуснах по пързалката и приключих всякакъв контакт. Останах с неприятно усещане от цялата история.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1872 -: Февруари 29, 2016, 10:08:51 pm »
Моля ви за мнение и за следния хорар с въпрос Ще започнем ли връзка с Х? Благодаря  :)


Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #1873 -: Март 01, 2016, 09:24:08 am »
Ще има ли развитие в отношенията между мен и Х? Благодаря предварително.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #1874 -: Март 01, 2016, 07:09:20 pm »
Изкушавам се да кажа Да заради скорошния съвпад на Луната с негов У1, но пък между негови У1 и У 5 има квадрат, Марс скоро сменя знак.
Не мисля, че той е много заинтригуван от връзка .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...