Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759496 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1875 -: Март 01, 2016, 07:14:27 pm »
Моля, важно ми е  :58:
Луната е без курс, не предстои промяна по въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1876 -: Март 01, 2016, 07:18:40 pm »
Ще има ли развитие в отношенията между мен и Х? Благодаря предварително.
А какви са ви отношенията и какво развитие очакваш?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1877 -: Март 01, 2016, 07:54:54 pm »
Благодаря ви! По негови думи иска да живее с жена, иска сериозна връзка и тн., но на мен ми е трудно да повярвам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1878 -: Март 01, 2016, 08:03:15 pm »
Благодаря ви! По негови думи иска да живее с жена, иска сериозна връзка и тн., но на мен ми е трудно да повярвам.
И наистина го иска, но като съжителство на приятелски начала, не е влюбен, узаконяването на връзката не му е важно, интересува го секса и чуждите пари.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1879 -: Март 01, 2016, 08:12:28 pm »
И наистина го иска, но като съжителство на приятелски начала, не е влюбен, узаконяването на връзката не му е важно, интересува го секса и чуждите пари.

И моята интуиция така ми подсказваше, да има кой да го обгрижва в домакинството, и секса.
Мерси, беше ми полезно  :)

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #1880 -: Март 02, 2016, 12:50:06 pm »
А какви са ви отношенията и какво развитие очакваш?
[/quote
Познаваме се от много време, той от доста отдавна се интересува от мен, но не беше в Бг. От изветно време се е върнал тук, излизахме, появиха се чувства и е някакво начало на връзка. Питам за сериозна връзка, защото той ми каза, че има сериозни намерия към мен.  Незнам дали това иска наистина, вече не съм сигурна, има ли чувства към мен?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1881 -: Март 02, 2016, 01:12:00 pm »
Познаваме се от много време, той от доста отдавна се интересува от мен, но не беше в Бг. От изветно време се е върнал тук, излизахме, появиха се чувства и е някакво начало на връзка. Питам за сериозна връзка, защото той ми каза, че има сериозни намерия към мен.  Не знам дали това иска наистина, вече не съм сигурна, има ли чувства към мен?
Харесва те осмодомно, споделена романтика на този етап не се очертава,  Луната У10 за него (втори твой сигнификатор) е с последен хармоничен аспект с Меркурий У8, У12 за него, сякаш по-важна му е кратковременна връзка, базирана на секс.

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #1882 -: Март 02, 2016, 01:25:44 pm »
Харесва те осмодомно, споделена романтика на този етап не се очертава,  Луната У10 за него (втори твой сигнификатор) е с последен хармоничен аспект с Меркурий У8, У12 за него, сякаш по-важна му е кратковременна връзка, базирана на секс.

Благодаря, akruks! Определено не очаквах това точно от него, при положение, че показваше съвсем различно нещо.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #1883 -: Март 06, 2016, 01:23:21 pm »
Здравейте,
Имахме връзка с И. за около 3 години, но я прекратихме преди 5 месеца. Сега той отново иска да се видим, но смятам, че ме иска само за да задоволи егото си в сексуален аспект. Подозирам, че дори има друга жена на хоризонта, заради тайствеността, с която се свързва с мен? Има ли И. друга жена и има ли сериозми намерения към мен?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1884 -: Март 06, 2016, 01:38:54 pm »
Zoh, права си, че крие нещо. Сатурн У1 за него е в неговия 12 дом в сходящ квадрат с Юпитер - естествен сигнификатор на морала и негов диспозитор и У12. Юпитер му е на МЦ - воден е от подмолни цели. Лъже те за нещо.
Неговият У8 Слънцето е на твоето МЦ. Контактът му с теб е свързан и със сексуални цели. Не ми харесва Плутон на неговия асц - говори за отмъстителност, ревност, яд.

Неговият У5 Венера е в знака на твоя сигнификатор и ще направят съвпад. Още има чувства към теб, но предвид знака Водолей - не са силни...държат го спомените. Скоро дори може да ти се обяснява в любов.

Не му вярвай и внимавай с него.

П.П. Твоят У12 - Мерк, е в слаба позиция, ранен от Марс и върви към съвпад с Нептун. Може много да те заблуди. После при съвпада със Слънцето и опозицията с Юпитер, илюзиите ще си отидат. Не го оставяй да ти се прави на жертва.
« Последна редакция: Март 06, 2016, 01:43:41 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #1885 -: Март 06, 2016, 02:05:18 pm »
Здравейте,
Имахме връзка с И. за около 3 години, но я прекратихме преди 5 месеца. Сега той отново иска да се видим, но смятам, че ме иска само за да задоволи егото си в сексуален аспект. Подозирам, че дори има друга жена на хоризонта, заради тайствеността, с която се свързва с мен? Има ли И. друга жена и има ли сериозми намерения към мен?
Не съм сигурна как да видя по картата за друга жена, но мисля, че не...Аз мисля, че тъгува по теб по-скоро от колкото да лъже. А заради това, че Луна твой У1 в 8ми, У8 Уран в твой 10 и след 8* У1 и У8 в секстил, мисля че ти си по-заинтересована в сексуален аспект, (извини ме ако бъркам), докато той е имал трудности скоро, заради разходящия квадрат негов У1 и У8. Каквото и да решиш ще завърши добре за теб :) На Луна У1 предстоят само хубави аспекти и ще се "срещнете" някъде :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1886 -: Март 06, 2016, 02:50:11 pm »
Здравейте,
Имахме връзка с И. за около 3 години, но я прекратихме преди 5 месеца. Сега той отново иска да се видим, но смятам, че ме иска само за да задоволи егото си в сексуален аспект. Подозирам, че дори има друга жена на хоризонта, заради тайствеността, с която се свързва с мен?
Не мисля, че сексуален стремеж е основното, за което иска да се срещне с теб, намеренията му са да подновите връзката, а е тайнствен точно защото е сериозен и държи на репутацията си по отношение на любовните отношения.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1887 -: Март 12, 2016, 10:44:06 pm »
Имам един хорар за утре. Може да съм прекалено мнителна, знам ли. Но един младеж, който не познавам чак толкова добре настоява утре да сме се разхождали някъде на к-о-л-б-а-с-и-т-е си (това нали е циничната дума на форума, та вместо "на майната"  ;D). И понеже много напира мен ме хвана параноята.
Въпросът е: Х добронамерен ли е към мен?

От една страна, съм представена от две екзалтиращи планети. От друга, нашите сигнификатори са в сходящ квадрат. Какво трябва да означава това? Най-доброто и най-лошото са на едно място в този хорар.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1888 -: Март 13, 2016, 12:19:59 am »
От една страна, съм представена от две екзалтиращи планети. От друга, нашите сигнификатори са в сходящ квадрат. Какво трябва да означава това? Най-доброто и най-лошото са на едно място в този хорар.
означава, че няма да се срещнете, понеже Марс и Венера освен ваши У1 са и У3, но понеже Венера У3 за него е в сходящ секстил с Плутон У3 за теб, комуникацията вероятно ще продължи между вас. Представен е от Марс У1, У9 в 9д в стрелец- да не е чужденец или българин от друг етнос?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1889 -: Март 13, 2016, 12:33:02 am »
Българин си е, съвсем бял, от белия етнос:)
Мерси, утре ще дам ОВ дали сме се срещнали.

П.П. Човекът ми се обяснява, аз постоянно имам усещането, че ме баламосва. Не, мен наистина ме е втресла параноя.
« Последна редакция: Март 13, 2016, 12:47:15 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.