Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759608 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1995 -: Април 01, 2016, 10:01:03 pm »
Тя май не е и съвсем радикална. То на такъв въпрос...каква да му е картата.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1996 -: Април 01, 2016, 10:05:07 pm »
Виж сега, Единствена, свиркай си пък каквото стане.
Кво толкова, ако ти изневери, значи не е твоят човек. По-добре да стане по-рано и да се разберете. Нали така :) Айде стига тормоз  :38: Дишай свободно  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1997 -: Април 01, 2016, 10:07:02 pm »
Нее, аз сега не се тормозя за това. Изпитвам дискомфорт, защото не ми стига еуфорията и усещам някаква моментна "неперфектност". Овчи и кози планети, кво искаш...  :012:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1998 -: Април 01, 2016, 10:31:12 pm »
Току-що one-up-на Калвин:


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1999 -: Април 01, 2016, 10:34:24 pm »
Абе, не е така. Виж ми изтерзаната Луна в хорара. Не се глезя, вярно ми е терсене. Ама има ли защо е отделен въпрос.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2000 -: Април 01, 2016, 10:43:39 pm »
Нищо не показва, че си му дошла в повече. Отпусни се, изпий едно и ако още те стяга чепикът — второ. Или изплети едни шушони, побродирай на гергев…

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2001 -: Април 01, 2016, 10:45:47 pm »
Добре де, малко съм луда. Не е като да не си го знаем.
Благодаря  :58:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

thor

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #2002 -: Април 06, 2016, 05:26:53 pm »
Здравейте,

Бих искал да попитам ще се съберем ли с П.  Благодаря ви предварително.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2003 -: Април 06, 2016, 05:47:09 pm »
Да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2004 -: Април 07, 2016, 12:27:00 am »
Здравейте,

Бих искал да попитам ще се съберем ли с П.  Благодаря ви предварително.
Има достатъчно показатели това да се случи, но в един бъдещ момент е възможно да има нехармонична комуникация или невъзможност за срещи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2005 -: Април 08, 2016, 11:48:26 pm »
Предполагам този въпрос е за тази тема, пускам го с молба да изкажете какво виждате по картата.
Добра позната ме попита за нейната дъщеря назована по име, която е второ дете, така че при всички положения е по 7д. Въпросът буквално беше "М. ще се ожени ли за онзи дъртофелник?"
М. работи в чужбина и е започнала връзка на работното място с женен мъж с две деца и 21г по-възрастен, който има там къщи за гости, накратко чичко-паричко, жена му и децата му живеят в дома му, също в европейска държавата, като тази, в която работи М. и този има бизнес.

Аз ѝ казах, че М. ще остане на работа в чужбина, но ще прекъсне връзката с "дъртофелника", заради квадрата на Венера У1 за нея с Плутон У1 за него, та малкко поуспокоих познатата, но пък гледам, че Венера У1 на М. е в сходящ тригон с Марс У1 за него и У12 за нея в неин 8д, та сигурно ще продължи тайно интимната връзка с него, което също не устройва моята позната, която се притеснява за дъщеря си, че си губи младостта и годините вместо да създаде семейство с младежа , който истински я обича и иска за жена, а тя изостави заради този, който я третира като държанка на този етап. Определено се затрудних с този въпрос, а обратна връзка едва ли скоро ще получа, за да ви информирам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2006 -: Април 09, 2016, 12:00:08 am »
Хм, малко сложно се получава с производните домове.

Ако дъщерята се гледа по 7 дом, тогава дъртофелникът трябва да е по нейния 7ми, т.е. минава в първи. А в случая въпросът е зададен от майката и би трябвало АС да представя кверента.

Ако дъщерята все пак се гледа като нейно дете по 5 дом, тогава нямаме тази дилема и дъртият минава в 11 дом.

Ако все пак категорично настояваме дъщерята да НЕ е по 5 дом, тогава бихме могли да разгледаме ситуацията директно по оста АС-ДС. И без това двата дома са пряко свързани с въпроса.

Преди време бях пуснала един примерен здравен хорар, в който ситуацията бе разгледана директно по 1 дом, макар че кверентката беше питала за съпруга си и назован по име.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2007 -: Април 09, 2016, 12:09:51 am »
На този етап може не само да останат заедно, но и да се задълбочат нещата, обаче тя е в много неизгодна позиция и щом Юпитер тръгне директно, ще ѝ просветне и когато запъти към напускане на Дева вероятно ще се разпаднат взаимоотношенията с дядката.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2008 -: Април 09, 2016, 12:14:02 am »
Ако се разгледа по терми, ситуацията не е чак толкова зле представена, просто на този етап я устройва.

Дъртият си я харесва и засега няма намерение да я лишава от внимание. Под венчило според мен обаче няма да минат, нито към съжителство под един покрив, като семейна двойка.

Мисля, че девойката ще успее да изцеди максимум облаги от създалата се ситуация. Но с годежен пръстен няма да се увенчаят нещата.

Даже си мисля, че дъртият изначално не е имал такива намерения към нея, да я прави своя съпруга. Друг е въпросът с какви приказки я е баламосал или тя какво е очаквала.
« Последна редакция: Април 09, 2016, 12:16:36 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2009 -: Април 09, 2016, 01:05:55 am »
Хм, малко сложно се получава с производните домове.

Ако дъщерята се гледа по 7 дом, тогава дъртофелникът трябва да е по нейния 7ми, т.е. минава в първи. А в случая въпросът е зададен от майката и би трябвало АС да представя кверента.

Ако дъщерята все пак се гледа като нейно дете по 5 дом, тогава нямаме тази дилема и дъртият минава в 11 дом.

Ако все пак категорично настояваме дъщерята да НЕ е по 5 дом, тогава бихме могли да разгледаме ситуацията директно по оста АС-ДС. И без това двата дома са пряко свързани с въпроса.

Преди време бях пуснала един примерен здравен хорар, в който ситуацията бе разгледана директно по 1 дом, макар че кверентката беше питала за съпруга си и назован по име.
По 5д е нейният син, дъщерята, за която пита е нейно второ дете, освен това я назова по име, когато си зададе въпроса. Луната нали насочва към въпроса- в случая е У3 в съвпад с АСЦ откъм 12д- дъщеря ѝ крие от всички връзката, знаят само няколко нейни колежки и бившият ѝ приятел, откъдето е научила питащата.