Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759342 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2010 -: Април 09, 2016, 06:51:43 am »
Кой е часовият управител?
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2011 -: Април 09, 2016, 08:33:37 am »
Заради пари ли е с него?
Тригонът на Венера с Марс е преди квадрата ѝ с Плутон, така че може занапред да продължат да се виждат, а след това да се разделят. Пари от него обаче едва ли ще получи - той самият има и ще има финансови затруднения.
Тя самата дали наистина знае какво иска и дали е влюбена - Луната, У3 за нея, в неин 12 дом в разходящ съвпад с Меркурий У5? Последният аспект на Луната е тригон с Плутон - ситуацията ще бъде удовлетворяваща за него в крайна сметка, може тя да продължи да му пише или да се виждат от време на време, дори и да разделят.
Всичко това, разбира се, ако дядката го разглеждаме по 1 дом, неин 7 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2012 -: Април 09, 2016, 02:14:59 pm »
Кой е часовият управител?
Програмата Антарес, която ползвам, ми изписва час на Слънцето (14-ти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2013 -: Април 09, 2016, 02:21:24 pm »
В хорара и двете светила, представящи двойката, са силно поставени. Луната е екзалтирала, а Слънцето е и в градуса на най-силна екзалтация. Но не са свързани чрез аспект и ми се струва, че има някаква едностранчивост тук. В случая всеки ще "вземе" от връзката това, от което има нужда. Малко тип консуматорски отношения - приятни за двете страни, но без перспектива за брачно обвързване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2014 -: Април 09, 2016, 03:47:25 pm »
Акрукс, ако гледам картата без производни домове се вижда намерение за брак, планове, но не и фактическо сключване.
У10 за двамата са в сходящ съвпад в кардинален знак, Слънцето екзалтира. Големи идеи имат, тази връзка ги зарежда и двамата.

Обаче единият У1 ще се обръща ретро при тригона с У7, а Плутон ще извърши квадрат също докато е ретро. Дъщерята ще се отдръпне и ще падне едно преосмисляне. После може и да се върне при него. Но това обръщане ще разтури плановете за брак.

Прави ми впечатление и друго - извън въпроса по хорара. Двете светила екзалтират и нямат негативни аспекти. На момичето му е добре и ще излезе с ползи от връзката - независимо дали емоционални или материални. То същото се отнася и за мъжа, но нали той не ни интересува към момента  ;D
Гледайки У10 допускам, че краят няма да е скоро.
Брак обаче няма да има.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2015 -: Април 10, 2016, 08:25:50 am »
И аз не мисля, че ще има сватба, но и едва ли скоро да приключат отношенията си. И ако има въобще любов, мъжът е повече хлътнал.

Майката не получава коректна информация за ситуацията - информацията от отхвърлено бивше гадже вероятно е доста изопачена.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2016 -: Април 10, 2016, 01:47:37 pm »
И аз не мисля, че ще има сватба, но и едва ли скоро да приключат отношенията си. И ако има въобще любов, мъжът е повече хлътнал.

Майката не получава коректна информация за ситуацията - информацията от отхвърлено бивше гадже вероятно е доста изопачена.
Информацията не е от нейното бивше гадже, а нейна колежка, работила на същото място преди нея, която също е имала флирт с въпросния мъж. Казала е на моята позната, за да знае дъщеря ѝ в какъв се е влюбила, че си губи времето с него, защото от личен опит знаела що за стока е- радвал се на свежа плът и сменя обектите като носни кърпички.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2017 -: Април 10, 2016, 02:00:40 pm »
Има тип хора, които, дори при цялото ни желание да им помогнем, да ги предпазим, трябва да бъдат оставени да си счупят главата в стената. Всеки си има свой път и възможности за избор. Може би в случая би било уместно да се разгледа и наталната карта на кандидат булката.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2018 -: Април 10, 2016, 02:03:33 pm »
Акрукс, ако гледам картата без производни домове се вижда намерение за брак, планове, но не и фактическо сключване.
У10 за двамата са в сходящ съвпад в кардинален знак, Слънцето екзалтира. Големи идеи имат, тази връзка ги зарежда и двамата.

Гледайки У10 допускам, че краят няма да е скоро.
Брак обаче няма да има.
Мъжът е семеен, той едва ли прави планове за брак, а моята позната се притеснява да не би дъщеря ѝ да е хлътнала дотолкова, че да тръгне да го развежда с намерение да се омъжи за него и т.н. Колкото до 10д, той е 4д за другия и Слънцето У4 за нея е в разходящ тригон с ретро Сатурн У4 за него-  те от есента на миналата година живеят заедно на хотел, доколкото може да се нарече заедно, защото той само за туристичекия сезон е на това място, където има бизнес (къщи за гости и снек-бар), после е в родната си страна, където е жена му с децата.
Аз гледам брака ( и развода) по 9д, нямат аспект между У9, а Луната У9 прави последен апсект тригон с Плутон У1 за него, така че по мое мнение ще остане с жена си, няма да разтрогне брака си.
« Последна редакция: Април 10, 2016, 02:18:04 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2019 -: Април 10, 2016, 02:10:08 pm »
Има тип хора, които, дори при цялото ни желание да им помогнем, да ги предпазим, трябва да бъдат оставени да си счупят главата в стената. Всеки си има свой път и възможности за избор. Може би в случая би било уместно да се разгледа и наталната карта на кандидат булката.
Разгледала съм я, само че на любовника не му знаем часа на раждане, но и без час- неговия Нептун е в 1д на момичето, на градус от АСЦ- здраво я е оплел в мрежите, дано само да не я друса, че аз като чуя Холандия и такива асоциации имам (това не съм казала на познатата ми, че достатъчно е разтревожена от факта, че дъщеря ѝ си ляга с мъж на годините на баща ѝ)

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2020 -: Април 11, 2016, 07:37:55 am »
Вместо да ни разказваш картата, по-добре да я беше качила тук, а не желаещите да я погледнат (и ти помогнат, на-вече) да я правят тепърва...
Подвижните оси не предвижват ситуацията към по-бързо развитие, кардиналните знаци на кардиналните оси правят екшъна. По въпроса- не той, а ти ще се върнеш към него и миналото, като ще чакаш то да се обади и ще се обади- пак ще подновите срещите, но сама знаеш, че връзката ви не е романтична и няма изгледи да стане, а ще си остане осмодомна, разбирай секс, като това не пречи да станете официална връзка, включваща и съжителство.
Добро утро,
Да ви дам обратна връзка, че нищо не се случи- нито разговори, нито срещи, камо ли връщане при мен. Минаха 2 седмици след дадения срок от 2 месеца. Много ми се искаше, ама няма да е с този човек. Хайде на всички успешна седмица :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2021 -: Април 11, 2016, 05:51:47 pm »
Добро утро,
Да ви дам обратна връзка, че нищо не се случи- нито разговори, нито срещи, камо ли връщане при мен. Минаха 2 седмици след дадения срок от 2 месеца. Много ми се искаше, ама няма да е с този човек. Хайде на всички успешна седмица :)
Въпросът ти е дали С. ще се върне при теб, не си поставила срок от 2 месеца- последното бяха наши предположения, заради двата градуса отстояние на Луната до Юпитер, съуправител на негов 1д., но лично аз никога не съм имала претенции, че съм точна в тайминга. Със здраве!

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2022 -: Април 11, 2016, 11:06:27 pm »
Akruks, това е така :) Просто ми се искаше наистина да са два месеца :) Благодаря много и лека вечер :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2023 -: Април 12, 2016, 12:48:32 am »
Мда, и 7° се оказаха лъжовни, явно не са били седмици, а за по-дълъг срок определено не пасват. Освен да е трябвало да гледаме господина по пети дом в ролята на желан, а не по седми като "назован".

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2024 -: Април 15, 2016, 08:38:38 am »
с приятелят ми пак се скарахме това ли е края на отношенията ни