Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759026 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2130 -: Май 25, 2016, 05:10:46 pm »
Тук няма дрога, не и сега. Абсолютно спортна натура и здравословно хранене. Та... Заедо докато има пари?
Е, то тези дето се друсат или напушват не бият камбана, че го правят- няма как да знаеш, дори да живееш с такъв човек, освен ако с лакмус не му следиш урината. Докога ще са заедно няма как да се каже.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2131 -: Май 25, 2016, 05:59:16 pm »
Случайно видях един скайп отворен. Въпросът е Х харесва ли, среща ли се с някоя от жените, с които си пише?

П.П. Как за бога се определят сигнификаторите като се пита за друга жена?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2132 -: Май 25, 2016, 06:40:54 pm »
Случайно видях един скайп отворен. Въпросът е Х харесва ли, среща ли се с някоя от жените, с които си пише?

П.П. Как за бога се определят сигнификаторите като се пита за друга жена?
Не изговаряй напразно името божие!

Луната У3 за Х описва жена, с която си пише, в съвпад с Плутон У8 за него- може само да си пишат на интимни теми, да флиртува на приказки, но едва ли се среща, защото тя е надалеко- в негов 9д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2133 -: Май 25, 2016, 06:50:34 pm »
Неговият сигнификатор е в 8- я му дом, а негов У5 - в 1-я , така че нищо чудно да има някоя тръпка.
С този късен час на хорара навярно си наясно със ситуацията, особено ако си и прочела някой ред.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2134 -: Май 25, 2016, 07:01:18 pm »
Благодаря, момичета.
Тази тръпка по-силна ли е от тръпка му към мен, ако приемем, че аз съм представена от Венера в Близнаци?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2135 -: Май 25, 2016, 07:09:51 pm »
Е, знам ли..
Но твоят сигнификатор е сменил знак, неговият също ще и с тази опозиция не е изключено да има временна криза в отношенията и отдръпване.
Това го казвам малко от личен опит, защото вчера бях задала хорар с тези сигнификатори като У1,7 и тъкмо се чудих що така, но малко по- късно му се обидих на едно съобщение, та скоро няма да ми види очите.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #2136 -: Май 25, 2016, 10:27:25 pm »
По картата излиза, че вече имате приятелство, чувствата ви са взаимни, но до сериозна връзка и брак едва ли ще стигнете, рано е още за това.

Да знам, че няма да се стигне до това. Той е женен, въпреки че не съжителства със съпругата си.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2137 -: Май 26, 2016, 01:16:52 am »
За момента проявява известен интерес към другата мацка. По-скоро тя е клъвнала, отколкото той. Акциите ти са паднали, но когато Марс се мръдне в Скорпион — скоро, значи — и Хъ се почувства в свои води, ще се вдигнат отново. С тоя късен асцендент и граничен управител (на У7), сякаш не зависи много от теб.
« Последна редакция: Май 26, 2016, 08:39:15 am от Reptil »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2138 -: Май 26, 2016, 11:16:42 am »
Ако мислите, че това е моментна "криза" - да вложа усилия и търпение да мине. Ако няма добри изгледи за мен - да се преориентирам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2139 -: Май 26, 2016, 11:27:12 am »
Не мога да отговоря на въпросът ти ,но то пожелавам дано наистина да е моментна,защото май май при мен така като гледам е повече от монетни скарване.Пожелавам ти успех.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2140 -: Май 26, 2016, 01:02:38 pm »
4 дена вече сме разделени има ли смисъл да очаквам някакво развитие или да се откажа да чакам каквото и да било от тази ситуация.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2141 -: Май 26, 2016, 01:48:33 pm »
Благодаря, момичета.
Тази тръпка по-силна ли е от тръпка му към мен, ако приемем, че аз съм представена от Венера в Близнаци?
Това е вече друг въпрос, а картата ти е конкретно по въпроса дали се среща с тази, с която си пише- не се среща, точка по въпроса!

Обърни поглед навътре в себе си- на теб самата харесва ли ти да си с този човек, чувстваш ли се добре с него, какво не ти достига, за да се чувстваш уверена и обичана в тази връзка и въобще- преодолей/заобиколи пречките в тази насока, защото няма значение дали ще е Х или У- когато не си уверена в себе си, няма как да имаш пълноценна връзка. 


adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2142 -: Май 26, 2016, 01:55:18 pm »
akruks това последното не е по моя хорар нали.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2143 -: Май 26, 2016, 02:01:01 pm »
4 дена вече сме разделени има ли смисъл да очаквам някакво развитие или да се откажа да чакам каквото и да било от тази ситуация.
Луна без курс- това в хорарите показва често задаван въпрос по една тема, случая отношенията ти с този човек, нежелание на питащия да действа, а пита и пита, с намерение да получи отговор, който иска да чуе, вместо да действа по въпроса и го разреши.
Толкова ли е трудно да му се обадиш и поискаш да поговорите, за да изясните отношенията си? А ако е от типа "чук и бег", един отговор на хорар няма да промени ситуацията, независимо дали е положителен или не. Картата не показва да сте разделени, а само липса на комуникация или влошена такава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2144 -: Май 26, 2016, 02:02:38 pm »
akruks това последното не е по моя хорар нали.
това последното като съм го написала съм вмъкнала цитат с въпроса- вижда се на кого!