Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759900 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2160 -: Май 26, 2016, 03:22:16 pm »
Готово пуснах я в Натали те.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2161 -: Май 26, 2016, 03:59:15 pm »
Akruks тогава какво иска луната в скорпион.
Луната в скорпион е в падение, не може да изрази лунните/емоционални нужди на индивида така добре, както ако е например в телец, където е екзалтирана.
Иначе нуждите на скорпионската Луна се свеждат до плутонови теми- секс и власт. Опасността тук е от саморазрушително поведение, нужно е да се научи да гради, без да руши, да бъде ангел на светлината, а не на мрака.

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #2162 -: Май 26, 2016, 09:21:23 pm »
 Приключи ли всичко между мен и Х , чувствата му към мен лъжа ли са били ? Ще си изясним ли отношенията или всичко приключи окончателно?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2163 -: Май 26, 2016, 10:03:34 pm »
Приключи ли всичко между мен и Х , чувствата му към мен лъжа ли са били ? Ще си изясним ли отношенията или всичко приключи окончателно?
Не, ще изгладите отношенията. Неговите чувства са свързани с 8д, нормално за мъж.
Теб финансови проблеми ли те мъчат?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2164 -: Май 26, 2016, 11:09:15 pm »
Въпросът е един и същ. ама сигнификаторът различен, бе! ;D

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #2165 -: Май 27, 2016, 10:43:34 am »
Не, ще изгладите отношенията. Неговите чувства са свързани с 8д, нормално за мъж.
Теб финансови проблеми ли те мъчат?

Благодаря за отговора, akruks. Има нещо такова за финансите, странно, че това ми излиза на въпроса, но по - скоро е свързано с това, че мисля, че финансови проблеми, които има той оказват влияние на връзката и на тази раздяла.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2166 -: Май 27, 2016, 06:16:22 pm »
О. (момиче) пита дали с В. (момче) ще имат среща до 1 месец или поне дали ще направят конкретна уговорка за такава. Към момента двамата живеят в различни държави. Какво бихте казали за техните отношения по картата? Асцендентът излезе много късен обаче....

Обратна връзка: В рамките на 1 месец - не. Благодаря на Веселин и Акрукс за точно разчетената карта. 

..........................
И нова карта от същото момиче за следващия 1 месец, дали ще успеят да се уговорят за среща. Тя смята, че е твърде малко вероятно, но да видим какво казва картата:
« Последна редакция: Май 27, 2016, 06:48:07 pm от Bobolina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2167 -: Май 27, 2016, 08:26:58 pm »
И нова карта от същото момиче за следващия 1 месец, дали ще успеят да се уговорят за среща. Тя смята, че е твърде малко вероятно, но да видим какво казва картата:
По тази карта също не се дава път в чужбина, нито за питащата, нито за човека, за когото се пита, а нали по педната карта имаше уточнение, че живеят в различни държави. Комуникацията им ще продължи, макар и затруднена от нейна страна, чувствата и желанията им са споделени и хармонични, остава само да преодолеят разстоянията и се съберат, което може да се случи през лятото.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2168 -: Май 27, 2016, 09:34:48 pm »
Да, Акрукс, точно така, в различни държави са в момента. Според мен сегашното й положение е добра проверка за силата на чувствата им, макар че я разбирам, че не й е никак приятно. Какво имаш предвид под затруднена комуникация от нейна страна, защо от нейна? 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2169 -: Май 27, 2016, 11:43:10 pm »
Какво имаш предвид под затруднена комуникация от нейна страна, защо от нейна?
Защото Сатурн У3 е ретро и ретро Плутон У1 е на неин К3

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2170 -: Май 28, 2016, 12:20:27 pm »
Неудобно ми е вече,но как мислите окончателно е приключило всичко така , като гледам картата май да.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2171 -: Май 28, 2016, 12:25:15 pm »
Неудобно ми е вече,но как мислите окончателно е приключило всичко така , като гледам картата май да.

Асцендентът е в последните градуси, Луната също е минала в трета декада и последният ѝ аспект ще бъде квадрат с ретро Марс в 4 дом. Има и сходяща опозиция между вашите сигнификатори - Слънцето и Сатурн.

На този етап ситуацията се е закучила, не виждам положителен изход. Квезитът е представен от ретро Сатурн - отдръпнал се е и не проявява инициатива.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2172 -: Май 28, 2016, 12:30:18 pm »
Благодаря предполагам,че не виждаш и промяна скоро в ситуацията.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2173 -: Май 28, 2016, 12:33:28 pm »
Засега не, с АС в последните градуси на фиксиран знак и апликиращ квадрат между Луната и ретро Марс във фиксирани знаци. Опозиция между Венера и Марс, като сигнификатори на отношенията, също вече се е състояла.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2174 -: Май 28, 2016, 12:38:01 pm »
Да разбирам, а и до колкото бях чела някъде с този късен ац би трябвало да означава,че вече знам отговорът,но не искам да приема ситуацията,но все пак твърде често задавам въпроси за този човек и като нищо даденото инфо от картата може да е неверно.