Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759866 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2205 -: Юни 01, 2016, 08:48:44 pm »
Здравейте човекът за който питах преди няколко дни онази вечер звъня,но когато вдигнах се оказа,че е много пиян и разговор не може да се води затворих и не вдигах през цялата вечер надявайки се , че ако е искал нещо ще се обади и на трезво,но от тогава ни стон ни звук и се питам наистина ли съм му станала безразлична завинаги.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2206 -: Юни 01, 2016, 08:57:18 pm »
Според мен очаква да му вървиш по гайдата, да реагираш на негови моментни/импулсивни хрумвания и всичко това да се крепи на единия му чар/въздействие върху теб, ако на това разчита. Но маймуни с трици не се ловят, нито с алкохолни изпарения и меки пи*ки.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2207 -: Юни 01, 2016, 09:01:19 pm »
Здравейте човекът за който питах преди няколко дни онази вечер звъня,но когато вдигнах се оказа,че е много пиян и разговор не може да се води затворих и не вдигах през цялата вечер надявайки се , че ако е искал нещо ще се обади и на трезво,но от тогава ни стон ни звук и се питам наистина ли съм му станала безразлична завинаги.
За какво ти е пияница, радвай се, че не те търси и си се отървала. Луната е без курс, не предстои нищо повече от това, което се е случило.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2208 -: Юни 01, 2016, 09:10:08 pm »
С две думи да не се надявам и на комуникация от тук нататък.Благодаря ви все пак таях още някакви надежди,но явно няма смисъл да се надявам на каквото и да било извинявам се за досаждането.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #2209 -: Юни 02, 2016, 11:16:19 am »
Здравейте, може ли някой да погледне боба, който хвърлих :-))) Важно ми е, защото предните дни трябва да пътувам... а и този неаспектиран Марс ме обърква допълнително.

Ще прекараме ли с И. заедно вечерта в понеделник?

Прощавайте, че давам зор така, но може ли някой да даде мнение по хорара, че се налага да планирам пътуване за няколко дни?  :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2210 -: Юни 02, 2016, 01:59:16 pm »
Здравейте, може ли някой да погледне боба, който хвърлих :-))) Важно ми е, защото предните дни трябва да пътувам... а и този неаспектиран Марс ме обърква допълнително.

Ще прекараме ли с И. заедно вечерта в понеделник?
Меркурий У3, У5 на И. е в сходяща опозиция с Марс У1, У8, У12 при него, така че среща, развлечение, свързано с тайна интимна връзка на него не му се дава. Венера У1 за теб и Луната съу3, съу12 за него, и втори твой сигнификатор, са в сходящ куинконкс с Марс- как да не е аспектиран? Венера У1 в схоящ квадрат с Юпитер У3- сигурно ли е пътуването при теб, че с този аспект сякаш няма да пътуваш и ще си останеш в твоето населено място на работа- Луната с последен аспект съвпад с Уран У4 в 6д.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #2211 -: Юни 02, 2016, 02:17:03 pm »
Да, пътуването ми е служебно и трябва така да го организирам, че да се върна до понеделник. Но понеже при него никога не е сигурно, се чудя дали уговорката ще остане и дали трябна да се връщам. Да разбирам, че няма да остане поради причина в него? Защото пък и Луната транзитира по това време през мой 9 и негов 6д, не виждам интимна среща в това отношение.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2212 -: Юни 02, 2016, 02:45:45 pm »
Здравейте,
зациклих нещо в любовта....ще има ли промяна в личният ми живот? Това е хорарът, който пускам.
Благодаря предварително!  :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2213 -: Юни 02, 2016, 02:58:12 pm »
Здравейте,
зациклих нещо в любовта....ще има ли промяна в личният ми живот? Т

Картата отразява зацикляне, не виждам реално възнамерена промяна и някакви действия да се предприемат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2214 -: Юни 02, 2016, 03:21:01 pm »
Картата отразява зацикляне, не виждам реално възнамерена промяна и някакви действия да се предприемат.

Да,точно така се чувствам и аз  :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2215 -: Юни 02, 2016, 03:31:15 pm »
Здравейте,
зациклих нещо в любовта....ще има ли промяна в личният ми живот? Това е хорарът, който пускам.
Луната, която е екзалтирана в знака телец, е в сходящ съвпад с Меркурий У1, У10 -МС се свързва с основната цел, статуса в обществото, но преди това ще извърши секстил и тригон с Нептун У7 и Юпитер съУ7, като по този начин ще пренесе светлина към отминалите вече хармонични аспекти на У1 с У7, така че ще се раздвижат делата по отношение на партньорствата.
Последният аспект на Луната обаче е негативен- опозиция с Марс У3, У8 в 3д- няма да си удовлетворена в интимен план, пази се от избухване, неконтролирани емоции и непремерени думи, които може да ти навредят за едно хармонично общуване, към което се стремиш.
« Последна редакция: Юни 02, 2016, 03:46:34 pm от akruks »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2216 -: Юни 02, 2016, 03:36:36 pm »
Луната, която е екзалтирана в знака телец, е в сходящ съвпад с Меркурий У1, У10 -МС се свързва с основната цел, статуса в обществото, но преди това ще извърши секстил и тригон с Нептун У7 и Юпитер съУ7, като по този начин ще пренесе светлина към отминалите вече хармонични аспекти на У1 с У7, така че ще се раздвижат делата по отношение на партньртвата.
Последният аспект на Луната обаче е негативен- опозиция с Марс У3, У8 в 3д- няма да си удовлетворена в интимен план, пази се от избухване, неконтролирани емоции и непремерени думи, които може да ти навредят за едно хармонично общуване, към което се стремиш.

Акрукс, Лила,
Благодаря за коментарите.  :58:

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #2217 -: Юни 03, 2016, 07:28:19 pm »
Според мен ще си останеш вкъщи, а и без това е безперспелтивна връзка- вашите У1 отиват към куинконкс, но ако си склонна на неангажираща забежка- върви.

Давам обратна връзка, ходих на срещата :)
Останах доволна  :19: а бе имам нужда от душевна отпуска ...... :72:

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2218 -: Юни 05, 2016, 05:33:51 pm »
какви са шансовете да възсттановим  изстинали отношения помежду си
« Последна редакция: Юни 05, 2016, 05:39:17 pm от mimss »
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2219 -: Юни 06, 2016, 07:49:00 pm »
За съжаление, не мога да ти дам положителна прогноза. Нито между вашите У1 виждам надежден аспект, между У5 е отдавна разходящ. У3 са направили опозиция, което значи, че сте приключили комуникация или че тя се е влошила. Последният аспект на Луната е секстил с твоя У4 - безболезнено ще приемеш края. Твоят У1 е ретро - след време ще видиш нещата по нов начин.
Каквато и да е ситуацията, ти си по-силна в нея. Другият човек е объркан и не е обективен.
Твоят управител според мен показва и че, за да запазиш позиции трябва да останеш пасивна и за момента да не предприемаш нищо.
« Последна редакция: Юни 06, 2016, 07:52:07 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.