Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759910 пъти)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2220 -: Юни 06, 2016, 07:58:23 pm »
Благодаря TNE_ONE..Благодаря за изчерпателния отговор..Пасивна бях до преди седмица,незнам откъде изявих желание след няколко месечно затишие
пак да се опитвам да предприемам нещо..напразно..
И за мен по скоро-да, не е обективен,а объркаността -може би идва от трети лица около него..може би след време ще гледам по друг начин..ще дам обратна връзка.. Така поставена картата,кога ще е най-подходящ периода за предприемане на нещо ново в тая насока..
« Последна редакция: Юни 06, 2016, 08:01:03 pm от mimss »
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2221 -: Юни 06, 2016, 08:57:36 pm »
Имам един хорар, който не знам дали изобщо е радикален...и дали има отговор на този въпрос.
Той е:  Х защо флиртува в скайп?

По картата гледам неговия У1. Това е Сатурн, но понеже е ретро съм склонна да приема и Уран. Макар че въпросът не е с дългосрочен характер и може би по-точна към момента информация дава Сатурн. Сигнификатор на въпроса обаче си е и Уран - Интернет комуникация. Другият сигнификатор е неговият У3. Това е Юпитер. И му е в осмия дом. И Луната ще направи тригон с него. Това, което си мисля ли е?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2222 -: Юни 06, 2016, 11:15:03 pm »
Този хората не е мой....а въпросния господин дали флиртува в Скайп съвсем не съм наясно 😉
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2223 -: Юни 06, 2016, 11:18:21 pm »
Ако един мъж е тръгнал да флиртува, в скайп, фейсбук или чрез смс-и, не можеш да го спреш. Все ще намери начин, ако има такава потребност. И все по-изобретателен ще става, ако го направиш на въпрос.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2224 -: Юни 07, 2016, 08:19:16 am »
Така е. Затова нито го спирам, нито показвам, че знам или че ме интересува. В противен случай ще го прави още повече и на пук. Но ми коства нерви и усилия да се сдържам. С хорара се опитвам да разбера поне каква е причината, какво го мотивира да го прави.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2225 -: Юни 07, 2016, 01:51:18 pm »
Изглежда ми, че го прави по навик заради Уран на К4. Картата ми изглежда радикална. Но аз съм много субективна и в един момент виждам нещата в най-черни краски, в следващ се успокоявам...и така не мога да стигна до отговор. За мен е много важно да знам защо го прави и няма да е пресилено, ако кажа, че от това зависи какво ще реша за отношенията ни.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2226 -: Юни 07, 2016, 01:59:00 pm »
За мен е много важно да знам защо го прави и няма да е пресилено, ако кажа, че от това зависи какво ще реша за отношенията ни.

Отговора на този въпрос по-скоро ще намериш в наталната му карта.

Ние често си мислим, че на нас нещо не ни е наред и с нещо провокираме такова отношение, а причината може да бъде много по-тривиална - човекът насреща просто си е такъв. Един мъж, който обича неангажиращи флиртове, докато не улегне и не се почувства уверен в една връзка, може да продължава да се оглежда за странични възможности. Понякога и заради единия флирт, не задължително с цел интимна близост, изневяра. Има и мъже, които се самоутвърждават в собствените си очи по този начин, има и такива с недостатъчен опит в отношенията и затова търсят повече разнообразие, опознават и сравняват различните възможности.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2227 -: Юни 07, 2016, 02:01:18 pm »
В природата на мъжа е да е ловец и да трупа бройки, пък било то и паднали си по него чрез чат.
По картата не бих могла да кажа нищо, обаче на твое място бих го попитала директно, пък да става каквото ще.
Човек трябва да умее с достойнство да излиза от отношения, които му носят болка.
Мъжете са отвратни същества :85:, колкото по се дърпаш и показваш безразличие, бягат след теб, паднеш ли им в лапите и засвидетелстваш чувства, бързо изстиват.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2228 -: Юни 07, 2016, 04:53:54 pm »
Имам един хорар, който не знам дали изобщо е радикален...и дали има отговор на този въпрос.
Той е:  Х защо флиртува в скайп?

По картата гледам неговия У1. Това е Сатурн, но понеже е ретро съм склонна да приема и Уран. Макар че въпросът не е с дългосрочен характер и може би по-точна към момента информация дава Сатурн. Сигнификатор на въпроса обаче си е и Уран - Интернет комуникация. Другият сигнификатор е неговият У3. Това е Юпитер. И му е в осмия дом. И Луната ще направи тригон с него. Това, което си мисля ли е?
Сигнификатор на въпроса е Нептун У3 за него- определено в общуването е хлъзгав, не е открит, което провокира подобни мисли в теб, че флиртува с други. Луната У6 в негов 4д ще извърши секстил с Нептун и тригон с Юпитер съУ3, У11 за него, което показва хармонично общуване с домашно обкръжение и приятели, свързано с работата му, Слънцето У8 в негов 5д е в квадрат с Нептун У3, така че не флиртува по скайп или където и да е, пък ти си мисли каквото искаш.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2229 -: Юни 07, 2016, 05:44:22 pm »
така че не флиртува по скайп или където и да е, пък ти си мисли каквото искаш.

+1 за това заключение. Аз го разглеждам по Сатурн в негов 11 в знак на Юпитер - У3 и У11 -не флиртува, търси информация и изява в общество на хора, които са му интересни :-)
De omnibus dubitandum est

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2230 -: Юни 07, 2016, 09:00:35 pm »
обратно инфо..THE_ONE доста прозорлива се оказа ...не обективен ,на моменти объркан! накратко-май времето не променя нищо
много хладен разговор..след година ходене по мъките,май една раздяла ще разреши всичко
ето и картата,той май вече си го е решил доколкото виждам тук
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2231 -: Юни 09, 2016, 09:26:54 pm »
Ще започне ли Х (назован по име,бивш) да общува с мен отново?

Не е невъзможно, но някой ще трябва да озапти хапливия си език, а също да се елиминират предпоставки за неяснота и недоизказаност, ако те са били причина да се прекъснат отношенията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2232 -: Юни 09, 2016, 09:40:07 pm »
Ще започне ли Х (назован по име,бивш) да общува с мен отново?

ПС-визирам контакт от сорта "здравей-здрасти"
Благодаря!
едва ли- Луната прави последен аспект квадрат с Меркурий у1, у3 на Х

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2233 -: Юни 09, 2016, 11:21:10 pm »
Карта с въпрос: "До края на 2016 ще започна ли сериозна връзка?" На мен не ми е много ясен въпросът, как се започва сериозна връзка, то се започва, пък дали ще е сериозна, времето ще покаже и сигурно ще е нужно повече от един хорар време. Девойката е нещастна, защото единият от ухажорите й не я влече, вторият затрупан с проблеми и не й обръща нужното внимание, третият.... и т.н.  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2234 -: Юни 09, 2016, 11:27:13 pm »
Карта с въпрос: "До края на 2016 ще започна ли сериозна връзка?"

Струва ми се, че тя самата още не е готова и на този етап един флирт, едно романтично увлечение биха я устройвали и биха ѝ създали по-малко главоболия. За поемане на по-сериозен ангажимент според мен още не е дошъл моментът, може и сама да го разбере в един момент. Някакво увлечение може и да има, такава е нагласата - леко самовлюбена и нарцистична.
« Последна редакция: Юни 09, 2016, 11:28:46 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui