Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758471 пъти)

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #2265 -: Юни 22, 2016, 12:27:48 pm »
Здравейте, моля Ви кажете : Това ли е края на връзката ни ? Снощи приятеля ми с който сме заедно от няколко години, че иска да прекратим отношенията си, а преди дни говорихме да създадем дете. Попитах дали има друга не отговори категорично ! Помогнете какво се вижда в картата. Благодаря

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2266 -: Юни 22, 2016, 03:59:29 pm »
Луна без курс, но все пак ..
Има точна квадратура между ваши У1, но пък Луната като твой сигнификатор е в тригон с неговия у1, който е на АЦ.
Мисля, че точно разговорът за бебе му е дал причина за заден ход-твой У1 на негова К3.
Като цяло си в по-изгодна позиция, но не ми изглежда много розово бъдещето на връзката.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2267 -: Юни 22, 2016, 04:29:18 pm »
Съжалявам, че досаждам пак обаче по тази карта виждате ли вероятност Х да ми навреди? Заплаши ме, но според мен няма какво да направи.
Само не ми харесват аспектите на моят У1 и това, че неговият У8 екзалтира. Предстои ни и тригон - тоест, бъдещ контакт, който аз не желая.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2268 -: Юни 22, 2016, 04:54:04 pm »
По скоро на себе си ще навреди, неговият У1/8 е ретро в Скорпион и 8-ми дом, себе си ще саморазрушава. Не виждам да имаш проблеми с него, даже скоро едва ли ще се видите, дори да има уговорка някаква, тя ще пропадне.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2269 -: Юни 22, 2016, 05:05:30 pm »
Той тригонът е далечна работа.
Той е ретро, в своя 8-ми, мисля, че просто иска да бъде оставен на мира да се занимава с неговите си там похождения.
Явно унизяването му го е накарало да сипе заплахи, но то е просто от засегната чест.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2270 -: Юни 22, 2016, 05:11:34 pm »
Моят сигнификатор ще прави опозиция с вторият му У8 - Плутон. Но и той е ретро. А и Луната без курс също говори за липса на действие.
Предстои квадрат на нашите У3 - може да злослови по мой адрес.
По картата той излиза в по-силна позиция от мен. Имам избор - да спра нещото, с което го дразня. Или на пук да продължа. Ако спра все едно се предавам. Искам да продължа.

П.П. Ако мога да съм спокойна, че нищо няма да ми направи и няма да ми навреди на авторитета - ще продължа.
« Последна редакция: Юни 22, 2016, 05:23:51 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2271 -: Юни 22, 2016, 05:26:24 pm »
Съжалявам, че досаждам пак обаче по тази карта виждате ли вероятност Х да ми навреди? Заплаши ме, но според мен няма какво да направи.

Ако гледаме хорара, се чувстваш физически застрашена /нахлуване в твоята зона на сигурност/ - неговият сигнификатор е в твоя 2 дом, Луната /заточена/ е в 4ти. Погледнах ключовите сигнификатори в хорара – Венера за теб, Марс за него и Луната като сигнификатор на въпроса. Венера е в собствен триплицитет, а Марс и Луна са в триплицитет на Венера, т.е. в твои владения.

Марс изглежда надървен, перчи се, но по-скоро се набира и трупа вътрешен гняв, без готовност към предприемане на реални действия. Важното е, че не се намира в терма или фас на малефик /или в собствени/. Във фас на Венера попада /ти/ и в терма на Юпитер /все още – от 24 гр. започва Сатурн/.

Луната е в 4 дом и без курс – това може да показва, че ситуацията е приключила и не се очаква по-нататъшно развитие. Твоят у8 /и същевременно у1/ също не е афликтиран от малефик, намира се в благоприятен дом и в лъчите на Слънцето /у11/ - имаш протекции и закрила. От Юпитер също, макар и есенциално слабичък. Струва ми се, че само със сплашване ще се размине. На този етап квезитът само пуфти и сублимира злоба.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2272 -: Юни 22, 2016, 05:29:12 pm »
Сатин, Корея, Лили, много съм ви благодарна, момичета! Това е голяма подкрепа за мен  :58:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2273 -: Юни 22, 2016, 05:44:21 pm »
Имам избор - да спра нещото, с което го дразня. Или на пук да продължа. Ако спра все едно се предавам. Искам да продължа.

Нищо не губиш, ако спреш.  :)

Достатъчно е унизен вече. Такова нещо се случва по веднъж на хиляда, попаднал е в представителната извадка.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2274 -: Юни 22, 2016, 06:38:33 pm »
Напротив-губи- най-малкото енергия, която може да вложи в нещо позитивно.Така му показваш, че ти пука за него.
По същия начин тръгнах да отмъщавам по време на про Скорпи Луна и тр.Плутон опозе Луна.
Няма да описвам какви средства ползвах, защото ме е срам от себе си и защото позволих да се унизя в своите, неговите и на още общи познати очи.Продължи с месеци и накрая се чувствах опустошена. Никога повече не бих си причинила такова изживяване.
Най-голямото отмъщение е да те види щастлива.
« Последна редакция: Юни 22, 2016, 06:41:25 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2275 -: Юни 22, 2016, 06:55:43 pm »
Не му отмъщавам. Унижавам го, подигравам се с него. Не влагам нито усилия, нито енергия. Дори почна да ми става досадна цялата история, та може и да извади късмет и да забравя, че го има на тоя свят  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2276 -: Юни 22, 2016, 10:30:52 pm »
Здравейте, моля Ви кажете : Това ли е края на връзката ни ? Снощи приятеля ми с който сме заедно от няколко години, че иска да прекратим отношенията си, а преди дни говорихме да създадем дете. Попитах дали има друга не отговори категорично ! Помогнете какво се вижда в картата. Благодаря

Корея вече ти е отговорила, да допълня още нещо.

Не е изключено отдръпването му да е психологическа реакция, особено ако става въпрос за първо общо дете. Понякога в такива ситуации мъжът получава паник атака, представяйки си бремето на отговорността и как досегашният му начин на живот рязко се променя, и дава на заден ход. Може да му е нужно малко време за размисъл.

Но ако по-задълбочено разгледаме хорарната карта /скритите мотиви, стоящи зад въпроса/, нещата не изглеждат далеч толкова прости. Споменаваш, че става въпрос за дългогодишна връзка. Според мен, ако в отношенията ви е назрявало някакво несъгласие, несинхроничност в начина, по който си представяте вашите бъдещи перспективи, разговорът за дете може да му е подействал така провокативно и да е отпушил насъбралото се напрежение.

...............................

И все пак въпросът е друг, дали това е краят. Луната е без курс, затова засега не бих очаквала съществена промяна. Освен ако не е проработил квадратът ѝ с Уран в 8 дом. Ситуацията обаче не е особено изгодна и за двама ви, назрява напрежение във връзката. По-скоро не е готов за дете и си търси причини да ”избяга” от ситуацията.

---
Редактирах, защото описанието е твърде лично и не ми се вижда редно да се развява като байрак в някой форум. Нито е училищен практикум по астрология тук.


« Последна редакция: Юни 25, 2016, 10:30:48 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #2277 -: Юни 23, 2016, 08:11:03 pm »
Мерси,  Lilla, имам усещане, че си до нас. В шок съм и неадекватна. Ще пиша за развръзката по-късно.
Голямо благодаря.
« Последна редакция: Юни 23, 2016, 08:17:15 pm от valski »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2278 -: Юни 23, 2016, 08:19:44 pm »
Под завивките не гледам, нито съм целяла да те засегна с нещо.

Дано има добра развръзка, може просто да не се чувства готов за сериозни отговорности.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Любовни хорари
« Отговор #2279 -: Юни 23, 2016, 09:13:50 pm »
От днес , вече не се търсим - официално разделени , казахме си сбогом, не довиждане - ще опитваме. Но на мен нещо не ми се получава. А той каза, че иска да опита другаде късмета си ??? т.е. съм наритана - за сега ... това.