Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759119 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2340 -: Юли 12, 2016, 05:20:29 pm »
Благодаря ти явно че трябва да овладея себе си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2341 -: Юли 12, 2016, 08:06:06 pm »
С приятелят ми пак сме скарани и днес по късно имаме среща за да говорим , как мислите дали  ще мине добре или това наистина  ще е края на тази история, вече имам чувството, че на него му е все тази за мен макар да твърди обратното.
Дори да не е сега края, връзката няма да я бъде с този сходящ куинконкс на У7 с У1

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2342 -: Юли 16, 2016, 05:41:02 pm »
От известно време имам чувството че има друга жена , как мислите, дали има или си вкарвам параноии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2343 -: Юли 16, 2016, 06:11:13 pm »
От известно време имам чувството че има друга жена , как мислите, дали има или си вкарвам параноии.
Другата много скоро може да се окаже факт, в случая си го надушила една стъпка напред.
 Какво стана с телефона ти?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2344 -: Юли 16, 2016, 06:17:28 pm »
Не се появи, а за надушването просто се дърйи страно и се нерви на всичко .А и намерих странен смс в тела му ,тои по принцип смс не пише. Макар че не мисля че би ми дал клуч за ъ тях, ако имаше друга ,но ше видим времето ше покайе.Дано все пак не си права .Извинявам се за правописа на този лаптоп нямам крилица.
« Последна редакция: Юли 16, 2016, 06:30:09 pm от adelina »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2345 -: Юли 17, 2016, 10:33:52 am »
Снощи ми влезе от моите мухи, дето са безконтролни, в главата и ме хвана ревността, знам си аз че близките срещи никак не са здравословни  :57:
Има ли жена, в която Х е влюбен?
Не че е от някакво значение по-принцип за отношенията ни, но просто понякога не си сдържам ревността, осъзнавам колко е вредна, ама какво да направя, не мога непрекъснато да съм като робот в емоциите си към него, а и всякаква връзка ще приключи след 5 дни /до тогава съм му дала време за размисъл/ и мога да си позволя малко емоция, после пак ще се роботизирам :)

Като съдя по картата, неговият У1 и У8 са в точен съвпад, Луната е направила вече тригон към тях, последният ѝ аспект е с негов У5. В един по късен етап У1/У8 също ще направят тригон с У5.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #2346 -: Юли 17, 2016, 10:46:33 am »
Виж сега как ми е трудно да претегля факторите.

Луната (въпросът) е имала контакт с управителя на 5-тия му дом (чувствата), който е ретро Сатурн. Неговият управител Венера също е имал контакт с Луната (тригон). Но Венера се намира в знак, където Сатурн е заточен, а Луната няма достойнства. Обаче Лъв пък се свързва мунданно с 5-тия дом. Дали тези разсъждения са достатъчни, за да се направи извод, че е влюбен?

Заради присъствието на огнени знаци - Луна, Венера и Сатурн са в огнени знаци - мисля, че флиртува, че се забавлява. Липсва ми вода за дълбока емоция и влюбване. Огънят е искрата, но за дълбоки чувства бих търсила повечко вода. Точният съвпад между Венера и Меркурий също ме кара да клоня към някакъв флирт, комуникация - може би с колежка или по-младо момиче. Уран е на върха на 7-мия му дом. Ако гледаме картата от негова гледна точка, с тоя Уран отношенията му към момента са по-скоро нестабилни. И тоя ретрограден у5 (традиционния управител Сатурн имам предвид) дали пасва за нова любов изобщо?

Извинявай, ако греша.
« Последна редакция: Юли 17, 2016, 10:48:17 am от Mirabella »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2347 -: Юли 17, 2016, 10:53:24 am »
Мерси Мирабелке  :-*

И аз не виждам по картата дълбоки емоции, както ти казваш забавление, заинтригувам е, има тръпка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2348 -: Юли 17, 2016, 01:47:28 pm »
Има ли жена, в която Х е влюбен?
Ти също си жена ;)


Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2349 -: Юли 17, 2016, 02:56:12 pm »
Бихте ли погледнали картата на моя приятелка. Ситуацията там е следната. Четири години се мъчеше с един "принц", срещаха се, разделяха се и т.н. докато тя най-накрая прие, че той е страшен егоцентрик с емоционални проблеми и тя не иска да се бори повече за тези отношения, осъзна, че няма да може да е щастлива с него. Когато тя му каза, че не може повече, той беше готов едва ли не на всичко, за да я бъде тази връзка. Сега вече той излиза с друго момиче, което е познавал от няколко години, още  докато мъчеше отношенията с приятелката ми. Според нея нещата там са сериозни и няма да се изненада да се стигне до сватба още тази година. Предвид това, че й се тръшкаше да оправят отношенията им и да се стигне до големи неща, а след отказа й тръгва с друга, която е познавал от много време, тя пита "Х. влюбен ли е истински в новата му приятелка?". Съществува и вероятност просто да му е удобно да има жена до себе си, той е наистина голям егоист и ако реши, че нещо му е изгодно, няма скрупули. Това, което я кара да дълбае в историята, е чуденето дали този мъж внезапно и незнайно как е успял да предложи пълноценна връзка на една жена или новата просто е хипер доволна и зашеметена от завидното му финансово състояние и няма нищо против да има емоционална връзка със себе си, доколкото може да му харчи парите.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2350 -: Юли 17, 2016, 06:42:20 pm »
Сатен, съвпадът на Венера и Меркурий действително изглежда подозрително, но има и по-невинно тълкуване. Меркурий за него управлява VIII, IX и XII дом. Съвпадът е малко след върха на XI. Влияние над двете планети си поделят Слънце и Юпитер, Слънцето е У11 за него, Юпитер У2 и У3. Бих предположил, че за момента отношенията им са топли и приятелски и по-скоро няма повод за притеснение (макар Х да не е споменавал нищо (☿/У12) — вероятно понеже те знае каква си ревнива ;D). Дали ще станат други отношенията, това е друг въпрос :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2351 -: Юли 18, 2016, 06:02:36 pm »
Младежи във връзка и момичето пита дали гаджето и я следи?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2352 -: Юли 18, 2016, 06:07:10 pm »
Младежи във връзка и момичето пита дали гаджето и я следи?
не я следи, но е много потаен и човърка в нейното минало, което може би тя усеща

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2353 -: Юли 18, 2016, 06:30:27 pm »
не я следи, но е много потаен и човърка в нейното минало, което може би тя усеща

 :72: Благодаря!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2354 -: Юли 18, 2016, 08:09:04 pm »
Бихте ли погледнали картата на моя приятелка. Ситуацията там е следната. Четири години се мъчеше с един "принц", срещаха се, разделяха се и т.н. докато тя най-накрая прие, че той е страшен егоцентрик с емоционални проблеми и тя не иска да се бори повече за тези отношения, осъзна, че няма да може да е щастлива с него. Когато тя му каза, че не може повече, той беше готов едва ли не на всичко, за да я бъде тази връзка. Сега вече той излиза с друго момиче, което е познавал от няколко години, още  докато мъчеше отношенията с приятелката ми. Според нея нещата там са сериозни и няма да се изненада да се стигне до сватба още тази година. Предвид това, че й се тръшкаше да оправят отношенията им и да се стигне до големи неща, а след отказа й тръгва с друга, която е познавал от много време, тя пита "Х. влюбен ли е истински в новата му приятелка?". Съществува и вероятност просто да му е удобно да има жена до себе си, той е наистина голям егоист и ако реши, че нещо му е изгодно, няма скрупули. Това, което я кара да дълбае в историята, е чуденето дали този мъж внезапно и незнайно как е успял да предложи пълноценна връзка на една жена или новата просто е хипер доволна и зашеметена от завидното му финансово състояние и няма нищо против да има емоционална връзка със себе си, доколкото може да му харчи парите.

Някой може ли да вземе отношение по тази карта?

На пръв поглед може да изглежда глупаво да се човърка в приключила връзка, но аз мога да я разбера защо иска да знае. Една връзка би имала смисъл, ако си научим уроците от нея. Не е никак странно, че иска да знае как човек, който в един ден настоява за връзката си с нея, на следващия се оказва вече влюбен в момиче, което е познавал от години...
« Последна редакция: Юли 18, 2016, 08:22:02 pm от Bobolina »