Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758701 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #2415 -: Август 10, 2016, 01:04:57 pm »
Д.Д. влюбен ли е в мен?  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2416 -: Август 10, 2016, 01:10:15 pm »
Д.Д. влюбен ли е в мен? 

На този етап не виждам тенденция за силни и дълбоки чувства, но му е приятно да общува, да се среща с теб. Повече изглежда фокусиран върху собствения си комфорт в тези отношения, не толкова върху чувствата и емоционалната страна на връзката.

Вие отскоро ли сте заедно, добре ли сте се опознали? Понякога се случва да си губим времето и с неподходящи хора...
« Последна редакция: Август 10, 2016, 01:13:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #2417 -: Август 10, 2016, 03:30:52 pm »
На този етап не виждам тенденция за силни и дълбоки чувства, но му е приятно да общува, да се среща с теб. Повече изглежда фокусиран върху собствения си комфорт в тези отношения, не толкова върху чувствата и емоционалната страна на връзката.

Вие отскоро ли сте заедно, добре ли сте се опознали? Понякога се случва да си губим времето и с неподходящи хора...
Колеги сме и двамата сме семейни, но той се държи много особено с мен, за вс яко нещо се допитва и до мен, често тръси комуникация с мен по телефона... Доскоро мислех, че има симпатии към моята колежка, но разбрах, че я използва заради мен, което е доста неприятно..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2418 -: Август 10, 2016, 03:34:41 pm »
Бих се замислила дали да бъда с човек, който не подбира средствата, но ти решаваш... Както казват, тоя живот веднъж се живее.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2419 -: Август 10, 2016, 11:38:34 pm »
Пада ли си по мен д-р К?

P.S. Кверентът е жена и пита за мъж.
Харесва те, но без скрити помисли.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2420 -: Август 11, 2016, 02:37:14 pm »
Този хорар повече отразява твоето текущо състояние - в процес на /обмисляне/ на раздяла, отколкото възможностите за нова връзка. Но все пак позицията на Слънцето в хорара е препратка към естеството на въпроса - желание за флирт, ухажване от страна на мъж. В неговите очи изглеждаш "ангажирана" все още, което го изпълва с неувереност и съмнения относно перспективата на този флирт.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2421 -: Август 11, 2016, 03:17:22 pm »
Може и да изпитва сексуално влечение, но за силни чувства на този етап не бих гарантирала, противоречив ми изглежда този хорар.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2422 -: Август 11, 2016, 04:44:45 pm »
Здравейте! Моля ви, дайте мнение за моя хорар. Влюбена съм в това момче и не знам как да интерпретирам държанието му.  Не флиртуваме открито, защото съм в процес на разделяне още, усещам, че ме харесва, но не знам какво чувства всъщност, доста е прикрит.
Въпросът е хлътнал ли е по мен В.?
 Благодаря ви!
Венера У1 в негов 12д го прави загадъчен за теб, относно чувствата му, но той не е влюбен, не предстои и да хлътва, картата показва, че ти си настроена за флирт и любов, докато той си има други скрити планове, свързани с работа, кариера, изкарване на пари- може да събира пари за нова, по-голяма кола  или да влага пари в дома си, да има стари дългове в тази насока...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2423 -: Август 14, 2016, 10:20:55 pm »
Колега ли е?
Харесва те, но е възможно ти да го " разхаресаш".
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2424 -: Август 16, 2016, 11:45:06 am »
привет на всички тук
след дълга раздяла ще се съберем ли..или каквото било-било е и няма смисъл да гледаме в една посока
хубав ден на всички
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2425 -: Август 16, 2016, 03:17:34 pm »
Момичета, извинявам се, ако досаждам с въпросите си, но искам да разбера някои неща, защото мисля, че се заблуждавам и живея в свят на фантазии.
Питах "Въобразявам ли си, че В. ме харесва като жена?"
Предната карта, по която питаше дали е хлътнал по теб В. За същия В. ли питаш и тук?
Картата ти е с АСЦ на няколко минути, което по правилата я прави нерадикална, нещо не си запозната с всички обстоятелства около въпроса, прекалено много си подранила с питането.
Въпреки това- Луната У1 за В. на твоя К12 в съвпад със Сатурн У1 за теб, в квадрат с Нептун У3 и квадрат с Венера У5 ме кара да мисля, че имаш заблуди относно твоите чувства, неговото приятелство и начина ти на възприятия. Харесва те като човек и приятел, не ти дава грешни сигнали, за да си мислиш друго- проблемът е в твоята антена.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2426 -: Август 17, 2016, 12:06:04 am »
Здравейте,
ще се задълбочат ли отношенията ни със Стоян? В момента са само сексуални и той твърди, че не иска да се обвързва.

За съжаление тук всичко приключи.. Окончателно. Явно не винаги звездите познават. Човек каквото си направи сам...  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2427 -: Август 17, 2016, 01:54:14 am »
За съжаление тук всичко приключи.. Окончателно. Явно не винаги звездите познават. Човек каквото си направи сам...
Е, утре-вдругиден ще му домъчнее за теб и ще сте пак заедно, по картата излиза, че си в сърцето му, не само в леглото. Може, докато е насаме, да промени и отношението си към връзката и да се замисли да стане по-сериозна, въпросът е ти дали си готова да го чакаш, дали ти е ок с него дотолкова, че да се обвържеш по-серриозно и за дълго с него, особено ако имаш деца или прекалено големи очаквания от партньора.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2428 -: Август 17, 2016, 06:34:06 am »
Нямам деца. Просто се бяхме разбрали, че всичко е само секс, но при мен нещата се промениха и му казах. Естествено, той не отвърна. Дори каза, че не иска друго. Безсилна съм да променя това  :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2429 -: Август 17, 2016, 01:43:49 pm »
Така, аз съм представена от 1-ви дом, Уран У1(?) и Луната, а той от 7-ми дом, Слънцето У7(?).
Прочетох, че добър аспект между У1 и У7 показва желание да се формира съюз. В случая аплицирането е чрез тригон.
Моят сигнификатор Уран се намира във втори дом, аспектите, които сключва са тригон със Слънцето, куинконс с Юпитер и сескиквадрат със Сатурн.
Интересно, че Слънцето У7 попада в шести дом - той ми лекува зъбите.
Нептун в първи дом вероятно показва, колко объркана се чувствам - от 10 години имам връзка с друг мъж(по-възрастен от мен с цели 8г) и винаги си мислех, че ще е първата и последната ми любов, но ето, че за първи път си позволявам да мечтая за друг, който не само, че ме лекува и няма как да флиртува с мен, ами е и на 25г, а аз на 28г.

Предполагам трябва да разглеждам и Марс(млад мъж, работещ с остри инструменти). Намира се в 9 -ти дом в Стрелец, в съвпад със Сатурн и МС.
Какво значение да отдадем на Хирон в първи дом, който прави тригон с Марс?

Предварително се извинявам се за обърканите ми разсъждения, но темата не ми дава мир. Може би  и някакви други карти трябва да си направя (транзит към наталната), за да видя как така изведнъж дойде желание да се хвърлям към неща, от които до сега само ме е било страх и съм смятала за невъзможни (не само на любовния фронт).
За да има желание да се формира съюз, неговото Слънце У1 трябва да е в твоя 1д. , не е достатъчно апликиращия тригон с твоя УранУ1, още повече то е извършило вече тригон със Сатурн У1 за теб, което показва, че просто се познавате и имате съвместни дела, в случая връзка лекар-пациент, която се развива по един хармоничен начин. Това, че си представена и от Сатурн показва, че в известна степен си трайно обвързана с по-възрастен, макар че 8г не е кой знае колко голяма разлика в годините, имам две познати двойки, при които мъжът е с 20+, а си живеят много добре и си отгледаха по едно дете. Любовта не е цифра!
В любовен хорар се гледат и други показатели, не единствено У1 и У7, например Луната е основен сигнифокатор на въпроса и втори сигнификатор на питащата, а тя е в сходящ квадрат със Слънцето У1 за него, като Луната се явява У12 за него, затова и написах, че няма тайни опмисли спрямо теб, както и навика да поддържа тайна връзка, а за явна ти не си свободна, не си приключила с миналото, че да се озърташ за нещо ново, а колкото до внезапно появил се флирт, нужно е да има нещо по 8д, а Венера У8 за теб е в квадрат с Марс У8 за него.
Марс У3, У8 в негов 3д е в сходящ съвпад със Сатурн У1 за теб, ако те потърси и се срещне с теб, ще е свъзрано с това да ти оправи зъбите. И последно, но не и по значение, а точно обратното- харесването, чувствата са по 5д, а Луната У5 за теб няма връзка със Сатурн У5 за него, т.е. няма споделеност на чувства и симпатии.