Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760214 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2430 -: Август 17, 2016, 04:15:20 pm »
Мъжът (име) има ли отношения с някоя жена?

Като заинтересована /трета/ страна ли задаваш този въпрос, в резултат на възникнало неразбирателство или твои притеснения? Дори ако е имало някакви контакти с жени или флирт при него, според мен не е имало предпоставки отношенията да се задълбочат и да преминат на плътска основа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2431 -: Август 19, 2016, 10:10:20 am »
Р. пита дали до края на тази година ще започне да се среща с Е. Запознали са се по работа, харесали са се и засега толкова.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2432 -: Август 19, 2016, 03:10:10 pm »
Р. пита дали до края на тази година ще започне да се среща с Е. Запознали са се по работа, харесали са се и засега толкова.
може да се срещат, но тайно, което в крайна сметка едва ли ще я удовлетворява и ще прекрати срещите/общуването.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2433 -: Август 19, 2016, 03:33:22 pm »
Акрукс, Р. ти благодари. Интересува се дали Е. ще иска тайни отношения, ако може да се определи според тази карта. Макар че като я знам, тя също не надува фанфарите, що се отнася до личен живот.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2434 -: Август 19, 2016, 03:42:59 pm »
Питащата е по-склонна да не афишира отношенията си,  Венера У1, У8 в 12д, в знак на падение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2435 -: Август 19, 2016, 08:45:32 pm »
Здравейте, имам въпрос и направих хорар. 'Харесва ли ме Х като нещо повече от приятел?' Благодаря ви:)
Х. харесва преди всичко себе си- представен от Слънцето на негов АСЦ, което е в разходящ хармоничен аспект с негов У5- с голямо самочувствие, което може и да е без покритие.
Към теб не е безразличен, харесва те и му е приятно да общува с теб, не като приятел, а друг въпрос е, че самата ти не се харесваш достатъчно и си склонна към измама/самоизмама, да си внушаваш нереални чувства или очакваш идеалната любов.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2436 -: Август 19, 2016, 09:56:17 pm »
Благодаря!
Разсмя ме с това, че той е с голямо самочувствие и харесва само себе си- абсолютно е така! Последното изречение за мен също е много вярно, все не се харесвам и се самокритикувам.
Значи.. не бил безразличен, да разбирам, че ме харесва като жена, не само като приятел. Интересно.
Само че как ги виждаш тия две неща да се съчетаят и дали би била щастлива от това?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #2437 -: Август 24, 2016, 07:04:20 pm »
Здравейте, затресе ме любовна вълна, с човека до мен имаме няколко годишна връзка и сега явно трябва да мине на друго ниво. Ту се караме , ту се обичаме, ще трябва да промрним нещо ... Ще се оженя ли за него?  е въпроса, като естестевено развитие на връзката или ... напротив ще се разделелим? Как мислите? ... само да споделя, че за мен ще 2 брак, ако се случи
Благодаря Ви за отделеното време
« Последна редакция: Август 24, 2016, 07:35:56 pm от veleff »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2438 -: Август 26, 2016, 09:22:34 pm »
veleff, много си се заинатила за този брак с Марс и Сатурн в първи. По тази карта брак не виждам заради аспектите на Луната. Но според мен ще продължите да имате връзка, в която ти все така няма да се чувстваш много комфортно. До 3-4 месеца ще има промяна в отношенията, твоята нагласа ще се промени. У5 и за двамата са в последни градуси. Изчерпано откъм чувства ми изглежда.

Сега, за да загрея съвсем с лИбовните хорари и аз да пусна един  ;D
Въпросът е Х харесва ли ме? Защо ме търси?

Това е един познат, който от миналата година периодично ме търси, но аз нямам усещане като да ме харесва кой знае колко и затова не мога да разбера защо упорства. А по този хорар ми се вижда, че съвсем не е заинтересован от мен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2439 -: Август 26, 2016, 11:55:52 pm »
Здравейте, затресе ме любовна вълна, с човека до мен имаме няколко годишна връзка и сега явно трябва да мине на друго ниво. Ту се караме , ту се обичаме, ще трябва да промрним нещо ... Ще се оженя ли за него?  е въпроса, като естестевено развитие на връзката или ... напротив ще се разделелим? Как мислите? ... само да споделя, че за мен ще 2 брак, ако се случи
Благодаря Ви за отделеното време
Няма да се разделите, но и не ви виждам опд един покрив, иначе любовната ви връзка ще продължи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2440 -: Август 27, 2016, 12:03:29 am »


Сега, за да загрея съвсем с лИбовните хорари и аз да пусна един  ;D
Въпросът е Х харесва ли ме? Защо ме търси?

Това е един познат, който от миналата година периодично ме търси, но аз нямам усещане като да ме харесва кой знае колко и затова не мога да разбера защо упорства. А по този хорар ми се вижда, че съвсем не е заинтересован от мен.
По картата излиза, че ти си по-заинтересована от него, не е влюбен, обича да общува с повече хора, с теб може и да флиртува, да има желание за секс.

палечка91

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #2441 -: Август 29, 2016, 09:54:49 pm »
Здравейте!
Нова съм във форума. Интересува ме една синастрия. Не знам дали тук е точното място за въпросите ми. Ако не е- простете ме! Който може да ми каже нещо интересно от това, което вижда, ще съм благодарна. Проблема е , че не знам часа на раждане на момчето. Но само и от планетите, каквото може да се каже ще съм благодарна.  :engel016:
 Мои:                                                   Негови:
Слънце- Близнаци-12гр                     Слънце- Дева 8гр
Луна -Водолей- 13гр                          Луна- Везни- 25гр
Мерк- Телец-25гр                              Мерк- Лъв- 24гр
Венера- Рак-27гр                               Венера- Дева- 29гр
Марс-Лъв- 6гр                                   Марс- Близнаци -23гр
Юпитер- Лъв- 7гр                             Юпитер- Дева -21гр
Сатурн- Водолей-10гр                      Сатурн- Водолей- 13гр

Имаме една година разлика във възрастта. Това което аз виждам е квадратура на Луна(негова) и Венера(моя). Квадрат на Слънцата ни и на Меркурий. Как могат да се разтълкуват аспектите ни. Ние сме много близки, но не сме двойка, тъй като той е вече зает...
Моля за мнение и благодаря!  :-*

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2442 -: Август 29, 2016, 10:00:09 pm »
Здравей :) Това е въпрос за тема Синастрии.
Ако искаш да зададеш конкретен хорарен въпрос за отношенията си с този човек, направи карта с часа и мястото на въпроса в www.astro.com и я качи тук. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2443 -: Август 30, 2016, 11:53:45 am »
Има ли чувства към мен х .

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2444 -: Август 30, 2016, 12:12:11 pm »
Привет! Въпросът ми е има ли още живот (любов) във връзката ми с г-н Х?

 :58:

Според мен сте поприключили - Слънце, У на негов 5 дом е в Тао квадратура със Сатурн, У на твой 5 дом в съвпад с Марс, У за него и с участието на Нептун, У негов 12. Венера, управител на твой първи дом е в твой 12. Има нещо, за което не искате или не можете да говорите. Венера и Марс нямат аспект помежду си, а Уран в съвпад с негов 1 дом - импулсивен е и непредсказуем. Уран е в квадрат и половина и с двата управителя на 5-те домове.
« Последна редакция: Август 30, 2016, 04:55:52 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми