Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759253 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2475 -: Септември 08, 2016, 11:08:16 pm »
или просто се притеснява за пари, че в днешно време хората заборчляват, за да направят дори скромна сватба, а може да не е свързано с неговите родители, а с нейните, да е почувствал, че е нежелан зет

Това от картата ли? Проблем с пари няма, семейството му е много богато, сватбата ще е в най-скъпия хотел в София. Нейните родители го възприемат, според това, което ми е известно. Но неговите дали приемат булката - тук вече не знам, те са доста претенциозни хора.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2476 -: Септември 09, 2016, 12:36:33 am »
Това от картата ли? Проблем с пари няма, семейството му е много богато, сватбата ще е в най-скъпия хотел в София. Нейните родители го възприемат, според това, което ми е известно. Но неговите дали приемат булката - тук вече не знам, те са доста претенциозни хора.
Не, не е от картата- не я помня и не съм я поглеждала, а изказах предположения просто ей така...

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #2477 -: Септември 09, 2016, 10:49:09 am »
Обича ли ме е въпросът ми.. писна ми да се измъчвам, той е козирог и не мога да го разбера... студен и сдържан, ако поискам да се разделим не иска, в същото време пък и не можел да ми дава всичко. Благодаря ви.

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Любовни хорари
« Отговор #2478 -: Септември 09, 2016, 11:47:53 am »
Здравейте, и аз се усмелих да питам.
Въпроса е дежурния ... Има ли друга "еди кой си"? ... интересувам от астрология, но от скоро. Забелязах, че АЦ е във Via Combusta , но е близо до Спика. От тук и другия въпрос - тълкува ли се такава карта? Надявам се опитните и знаещи да помогнат със съвет. Ако е Не, кога мога да задам отново този въпрос?
Благодаря ви - поздрави

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2479 -: Септември 11, 2016, 04:00:52 pm »
Здравейте, за хорара от стр. 122

"Ще се задълбочат ли отношенията ни със Стоян? В момента са само сексуални и той твърди, че не иска да се обвързва."

искам да дам обратна връзна
Окончателно там всичко приключи. Човека каза, че не изпитва това към мен, което аз. Много добре си прекарвал като сме заедно, има ме за приятел но дотам :( Благодаря много за отговорите, но явно при мен нещата просто не се получават  ???
« Последна редакция: Септември 11, 2016, 04:28:18 pm от vermm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2480 -: Септември 11, 2016, 04:11:42 pm »
Благодаря много за отоговорите, но явно при мен нещата просто не се получават  ???

Или това не е човекът за теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2481 -: Септември 11, 2016, 04:27:50 pm »
Или това не е човекът за теб.
сигурно е така :)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2482 -: Септември 13, 2016, 06:04:56 pm »
ще се радвам,ако някой отговори..Хорарите би трябвало да се правят с основателна и сериозна при4ина .
но питайки във форума това би трябвало да значи,че за всеки от нас причините явно са сериозни...
не намирам решение на проблема дълго време ,затова ще се радвам,ако някой разчете картата,
ще се съберем ли накрая,понеже това преливане от пусто в празно....омръзва все някой ден..благодаря
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2483 -: Септември 13, 2016, 06:07:07 pm »
ще се съберем ли накрая,понеже това преливане от пусто в празно....омръзва все някой ден..благодаря

Този отговор, а и като цяло какви са тенденциите в личния ти живот, би трябвало да се види в натала. Ако става въпрос за връзка с конкретен човек - и в неговата карта също да има такива указания. А хорари могат да се задават до безкрай и нещата да не се получават...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2484 -: Септември 13, 2016, 06:09:50 pm »
благодаря ;(
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2485 -: Септември 15, 2016, 04:06:52 am »
Този път се скарахме много жестоко това ли е края на връзката ни

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2486 -: Септември 15, 2016, 09:41:08 pm »
Според мен не е.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2487 -: Септември 15, 2016, 11:03:21 pm »
Според мен има някаква едностранчивост, склонна си към по-идеалистичен и мечтателен подход, а той гледа по-практично на нещата. Венера може да е в 5 дом и в силна позиция по знак, но тя е у5 за теб, не за квезита. Въпреки това бих казала, че не е като да няма физически магнетизъм между вас /не са изпепеляващи страсти, но няма и тотална незаинтересованост или отблъскване/, но на ниво дълбоки емоционални потребности липсва синхрон, интересите не се срещат /ако става въпрос за съществуваща връзка, може да означава и временно дистанциране/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2488 -: Септември 16, 2016, 12:13:39 pm »
Привет, пускам две карти по един и същ въпрос, едната е по Кох, другата по Плацидус. Доста се измества домовата система, как ги разчитате вие? Въпросът е- А влюбен ли е в мен? Асцендента е много ранен, но не съм избързала за въпроса, ние сме заедно от 9 години.
Мерси предварително
Ранният АСЦ не означава избързване, а че е нужно повече време за развитието на въпроса, а също, че по време на развитието може да настъпят промени, които да го обезсмислят- например ти сега се чудиш дали е влюбен в теб, а съвсем скоро да узнаеш истината и да се окаже, че напразно си питала. Влюбен е отдавна в теб, но не го показва- Марс У5 за него в разходящ съвпад със Сатурн У1 за него в негов 12д. Това, за което приказва и показва е секса, затова и имаш съмнения относно чувствата му- Луната У8 за него в негов 3д. е в разходящ секстил с негов У1 и в разходящ секстил с Уран У3 в негов 5д.  Но категорично има чувства към теб- Сатурн У1 в тригон с К5 при него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2489 -: Септември 16, 2016, 12:20:19 pm »
Пускам един хорар за един мъж от работата, който се държи доста интересно с мен, но разбрах,че е обвързан.

Би ли изневерил на приятелката си с мен?  Реших,че така обобщавам всички въпроси,които си задавам около него :ecomcity:

Мерси!!
Не, той е приятелски настероен и може да бъдете само приятели, останалото си върши вкъщи и няма намерение да промени сатуквото.