Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759566 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2520 -: Септември 21, 2016, 02:15:45 pm »
Да и това се раздува още повече от съвпадът с Юпитер.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2521 -: Септември 21, 2016, 05:38:51 pm »
Ще ме потърси ли М.да излезем?




Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #2522 -: Септември 23, 2016, 11:22:55 am »
 :engel016:
Добър ден.
"Г-н Х харесва ли ме?"
 :58:
Да.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2523 -: Септември 23, 2016, 12:13:30 pm »
Здравейте, това е карта с въпрос ''обича ли ме - назован по име''.  Имам връзка от известно време с въпросната личност, но  към дадения момент сме  в неясни отношения, съмнявам се в чувствата му, поради пасивността му. Между нас се породиха проблеми, предизвикани от него, но той не пое отговорност, а се отдръпна от мен. Не виждам аспекти между мен (Луна) и Сатурн (той), но пък виждам, че  моят сигнификатор е в неговия  владетел, тоест има домова рецепция, което означава положителен отговор?  ::)

Всъщност няма рецепция, само Луната е в падение. Той на теб ти е мил и драг, но ти на него в момента му причиняваш някакво неудобство в неговия XII дом. Може би разногласията ви са заради някаква тема, чийто сигнификатор е Юпитер — за него тя изглежда много важна, докато на теб ти е противна. С Юпитер в трети дом евентуално засяга комуникацията помежду ви, но това вече е спекулация. Иначе на въпроса ти — няма показатели да не те обича. По-скоро е нещо временно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2524 -: Септември 23, 2016, 03:16:21 pm »

SolIngwar, не се влагай в нефелни отношения. Някой, ако иска да бъде с теб- ще бъде.
Това извън хорара.
Иначе, и аз мисля, че ти си запалена, а той- не. :(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2525 -: Септември 23, 2016, 03:35:39 pm »
Uran, вложих се, сега се чудя как да се измъкна...  Но и все търся нещо положително, което да ми върне вярата в този човек, заради дълбочината на онова, което съм дала от себе си, и нежеланието да е напразно. Затова и пуснах двата хорара, надявам се да се хвана за нещо. Положението не е толкова трагично, колкото изглежда... Не искам да губя този човек, макар че хорарите не ми показват, че изобщо съм го ''имала'' (доколкото мога да ги разчета).
Слагаш точка и продължаваш напред. Не пускаш хорари, не се интересуваш какво прави, мисли и т.н.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2526 -: Септември 23, 2016, 04:10:02 pm »
Струва ми се, че сега М. е зает с други неща, има нещо за приключване и не е в кондиция да инициира срещи. Първо трябва да се промени ситуацията при М., има указания и за това.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2527 -: Септември 23, 2016, 04:53:14 pm »
Значи може и да стане занапред вбъдеще, след като си подреди нещата?
Малко е неуверен, мислех,че е твърдо не, но дано аз греша  :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2528 -: Септември 23, 2016, 06:25:58 pm »


Ами ако не е неверен,  ако държи на мен... Как се слага точка и край, ако няма защо. Аз също не съм "цвете за мирисане", и си имам кисури. Ще преживея недостатъците му, ако зная, че има защо. Той към моите е бил сляп, от - до.

Ти нали не очакваш хорар да ти даде тези отговори?
Щом се съмняваш, значи имаш основателна причина.
Картата и на мен ми е в негова полза, ти си хлътнала и влюбена, той е Сатурн в Стрелец.
Има някаква надежда заради положителния аспект между ваши У5, но според мен, смятай го за началото на края.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2529 -: Септември 23, 2016, 06:37:06 pm »
::)
Мисля , че да, между ваши У 3 има хубав аспект.
Обаче дали няма да си останете само с това излизане, не ми е любовна картата много..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2530 -: Септември 23, 2016, 09:01:33 pm »
Мисля , че да, между ваши У 3 има хубав аспект.
Обаче дали няма да си останете само с това излизане, не ми е любовна картата много..

Благодаря и на теб, ще дам ОВ по-натам...слабо се познаваме.. покрай определени обстоятелства, сложно е...може би затова не е много любовна, което е нормално, пък да видим....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2531 -: Септември 23, 2016, 09:41:26 pm »
Да обосноваваш чужди анализи и твърдения не е най-благодарното нещо, това е работа на отговорилия по хорара.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2532 -: Септември 23, 2016, 10:32:32 pm »
Благодаря ти! А как се отразява това, че негов сигнифатор е Меркурий, който се стационарен. Това влияе ли? Виждам, че е добре поставен по знак, друго какво те навежда към положителен отговор?
Аз съм за Не, или поне недостатъчно.
Има квадрат между Луна и Меркурий, според мен ти си по-заинтригувана, а той флиртува словестно-Мерк в негов 3-ти.
Да, между У 5 има секстил и сигурно това го е навело на положителен отговор, но скоро сигнификаторите сменят знак, та не знам колко се брои.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2533 -: Септември 25, 2016, 02:51:12 pm »
Моят подход е друг - първо гледам отношенията между сигнификаторите на кверента и квезита, а също така между естествените сигнификатори на въпроса, след това - домовата връзка. В основата на всичко стоят сигнификаторите, домовете са поле за изява, т.е. гледаме къде се срещат и как си комуникират /чрез аспектна връзка/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2534 -: Септември 25, 2016, 02:55:32 pm »
Привет момичета и момчета,бих искала да попитам-по кои домове в Хорара се гледа за това дали някой ме харесва?-моля да ме поправите ако   греша...
-по 1-ви дом ли е харесването или по 5 дом???
-по 8 дом иска само секс
-по 12 дом-тайна връзка...Така ли е ?
Според мен, трябва да има предстоящ хармоничен аспект между сигнификаторите на двамата, също така между техните У3 и У5. Ако У1 на единия е в 1 дом на другия, значи първия мисли повече за него. Същото и за У5.
Ако асцендентът е късен или Луната без курс, а не е имало до момента никакво развитие, малко е вероятно нещо да се случи и занапред.