Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759288 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2535 -: Септември 25, 2016, 06:28:13 pm »
Привет момичета и момчета,бих искала да попитам-по кои домове в Хорара се гледа за това дали някой ме харесва?-моля да ме поправите ако   греша...
-по 1-ви дом ли е харесването или по 5 дом???
-по 8 дом иска само секс
-по 12 дом-тайна връзка...Така ли е ?

А,ако даден мъж ми харесва и искам да разбера дали има приятелка/съпруга/деца-кои домове и планети сe гледат?-за деца сигурно негов 5 дом,за приятелка Венера,а за съпруга Луната ли...и евентуално трябва да имат АСПЕКТ с неговия сигнификатор ли???

Харесах си един мъж,но не знам още нищо за него,разменили сме само няколко фрази,понеже той е доста дръпнат,та реших да попитам чрез Хорар -какво мисли за мен и дали ме харесва?Като гледам тоя Сатурн в негов 1 дом-ето защо не е контактен човека...Според вас-какво показва Хорара,има ли симпатии към мен/и дали може да се разбере по тази карта дали има деца/жена?

Моля за насоки и тълкуване,ако някой желае...Благодаря.
p.s./Въпросният човек е назован по име/
По хорара се вижда, че е имало закачка с Марсово- Венерин характер, но, като че ли, апогеят е превалян. Променил си е мнението и ако нещата продължат, няма да са така невинни- Венера от тронова е преминала в падение.
п.п.Прави впечатление съвпадите със звезди. Oсобено Регулус на К5.
« Последна редакция: Септември 25, 2016, 08:13:08 pm от Uran »

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Любовни хорари
« Отговор #2536 -: Септември 25, 2016, 09:07:58 pm »
Благодаря на всички ви. :-*

p.s.URAN-би ли конкретизирала какво имаш предвид -относно неподвижните звезди???и че си е променил мнението-това в негативен аспект ли?

И в Хорарната-"старите" Управители на знаците ли се гледат или и старите и новите???
« Последна редакция: Септември 26, 2016, 04:57:11 pm от venera1978 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2537 -: Септември 25, 2016, 09:18:44 pm »
И в Хорарната-"старите" Управители на знаците се гледат или и старите и новите???

По собствено усмотрение, зависи на каква астрологична школа си последовател.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2538 -: Септември 26, 2016, 05:42:54 pm »
Пусни хорар и тогава ще експериментираме. Много зависи как ще бъде дефиниран въпросът, трябва да е максимално логично и без противоречия, без "и... и...", "или... или...".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2539 -: Септември 26, 2016, 06:30:02 pm »
Според мен, понеже ти не си в отношения в квезита, би трябвало въпросът с обвързването му да може да се разгледа директно по 1-7 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2540 -: Септември 26, 2016, 08:37:15 pm »
Благодаря на всички ви. :-*

p.s.URAN-би ли конкретизирала какво имаш предвид -относно неподвижните звезди???и че си е променил мнението-това в негативен аспект ли?

И в Хорарната-"старите" Управители на знаците ли се гледат или и старите и новите???
Асцендентът- Ти е съвпад с виолентна звезда- не е харно за теб. Твой К5 в съвпад с Регулус- имаш необходимост от страст, бялсък, красиви емоции...

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #2541 -: Септември 27, 2016, 12:40:18 am »
Здравейте, за обратна връзка пиша и за размишления малко.. въпроса ми беше дали ще ми предложи брак, акрукс тогава писа че ще има временно охлаждане на чувствата и ще има промяна, но за брак е рано, Корея също написа за промяна. Определено има промяна, защото той реши да дойде да живее при мен, от две години сме във връзка от разстояние.. и най-накрая се реши да говорим по тази тема. Просто аз се заинатих, че или нещата ще стават на моето или това е края. Корея, а и преди някъде ми бяха писали, че сме заедно защото сме си удобни. Аз съм мн ината и имам чувството, че променям това, което ми е по картата, нали все пак значение имат и решенията които взимаме, дано само е за добро. Това е от мен..

Като гледам картата, си мисля , че ако още сте във връзка, то е защото сте си удобни един на друг.
Обаче наистина ще има промяна , вероятно той ще стане придирчив и ще иска да поставя условията, на  теб пък ще ти се ще да поотпуснеш примката около врата.
И да има предложение, то няма да е искрено, а по задължение.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2542 -: Септември 27, 2016, 09:41:48 am »
Здравейте,
от доста време ме тормози този въпрос. Обича ли ме? Мисля, че знам отговора, но имам нужда да си го изясня, ако изобщо е възможно, защото нещата не винаги са такива, каквито изглеждат.

P.S. Може би трябва да уточня, че този човек ми е колега, приятел и интимен партньор.
« Последна редакция: Септември 28, 2016, 08:11:45 am от vermm »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2543 -: Октомври 02, 2016, 02:33:40 pm »
Здравейте,
от доста време ме тормози този въпрос. Обича ли ме? Мисля, че знам отговора, но имам нужда да си го изясня, ако изобщо е възможно, защото нещата не винаги са такива, каквито изглеждат.

P.S. Може би трябва да уточня, че този човек ми е колега, приятел и интимен партньор.
Интимността е видна в картата. Кое те накара да зададеш този въпрос? По картата излиза, че и ти искаш дискретност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2544 -: Октомври 02, 2016, 03:15:58 pm »
Уран , моми4ето ( както и аз често търси нещо повече) , тя за това е постнала картата :)
« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 03:18:17 pm от greg07 »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2545 -: Октомври 02, 2016, 03:39:23 pm »
Уран , моми4ето ( както и аз често търси нещо повече) , тя за това е постнала картата :)
Знам, но като виждам повече секс и- хм,.... партньорство, но едно такова- премерено.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2546 -: Октомври 02, 2016, 04:27:25 pm »
Интимността е видна в картата. Кое те накара да зададеш този въпрос? По картата излиза, че и ти искаш дискретност.
Не искам дискретност. Просто не мога да разбера от него има или не нещо повече към мен. И двамата сме необвързани, но по този въпрос не се говори. Тема табу  :91:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2547 -: Октомври 02, 2016, 05:43:12 pm »
Не искам дискретност. Просто не мога да разбера от него има или не нещо повече към мен. И двамата сме необвързани, но по този въпрос не се говори. Тема табу  :91:

Като мъж ще ти кажа , че най-вероятно не отговоряш на всичките му критерий за бъдеща съпруга и майка на децата му. По-скоро си нещо интересно ,като интересен десерт по-скоро , който ти е хубаво да похапваш и толкова. За това съвета от мен е да намериш човека , за който ти си най-важната и иска да бъде с теб. Не си губи времето с еднодневнки, сълзите и раозчарованието след това са големи. Това е без хорара :) а лично мнение

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2548 -: Октомври 02, 2016, 05:55:52 pm »
Като мъж ще ти кажа , че най-вероятно не отговоряш на всичките му критерий за бъдеща съпруга и майка на децата му. По-скоро си нещо интересно ,като интересен десерт по-скоро , който ти е хубаво да похапваш и толкова. За това съвета от мен е да намериш човека , за който ти си най-важната и иска да бъде с теб. Не си губи времето с еднодневнки, сълзите и раозчарованието след това са големи. Това е без хорара :) а лично мнение
Мда, и ти си прав :) Мерси за съвета.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2549 -: Октомври 02, 2016, 07:17:00 pm »
Боболина, повярвай ми когато един мъж е истински влюбен нещата са много различни ...

Момичета, като отидете на среща гледайте внимателно как мъжа срещу вас се държи в ресторант / кино , дали иска да ви плати сметката и т.н. може да са малки неща , но са много важни. Ако видите , че е кретен , бягайте , не се заблуждавайте , че понеже е красавец всичко ще е приказка след това. Такива горчиви примери имам около мен , че не е истина.