Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757937 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2550 -: Октомври 02, 2016, 07:33:06 pm »
Една позната, влюбена , правят с приятеля й годеж, на годежа , той се напи , скарали се и я хвърли през терсата  :85:

Добре , че терасата беше на първия етжа , дори нищо не си счупи , оцеля.

След това пак се събраха , този път сериозно се опита да я убие обаче, та с полиция го хванаха и полежа малко в затвора, та и такива истории знам.

Тя на всяка цена искаше да има мъж до себе си ама уви ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2551 -: Октомври 02, 2016, 07:35:33 pm »
Според мен всеки случай е индивидуален и не бива да правим генерални обобщения, изхождайки от личния си опит. Има случаи, когато мъжът не се чувства готов, има и жени, за които не си струва да си дава зор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовни хорари
« Отговор #2552 -: Октомври 02, 2016, 07:42:31 pm »
Грег, виждала съм истински влюбен мъж, знам на какво е способен. :72: Но и мразя моделът, при който се очаква жената да е музата-вдъхновителка, която да накара мъжа да надскочи комплексите си. И съответно - той не дава всичко от себе си - ти не си достатъчно добра за него. Еййй, колко удобно, а.

И защо мразиш модела? Не знаеш ли,че жените именно това им е функцията(а и защо функцията да бъде само в една посока,може и обратно,но не за постоянно разбира се),та удобно е ами,какво, и си е супер готино.
« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 07:45:10 pm от Ali_Lun »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2553 -: Октомври 02, 2016, 07:49:23 pm »
Грег, я им пусни на тези- двамцата, картите. Синастрията им трябва да е взривоопасна. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2554 -: Октомври 02, 2016, 07:51:30 pm »
Не искам дискретност. Просто не мога да разбера от него има или не нещо повече към мен. И двамата сме необвързани, но по този въпрос не се говори. Тема табу  :91:

Не си му безразлична.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовни хорари
« Отговор #2555 -: Октомври 02, 2016, 08:31:07 pm »
Съвсем не очаквам разбиранията ни за функцията на жените да се припокрият, Али. :012: За момченца, ненаясно със себе си и търсещи си жена да ги доотглежда, ще е "супер готино", нямам съмнение. Относно двупосочност на "услугата" вече мога да се съглася. :) Но както написа Лили, всеки случай е сам за себе си, безполезно е да се правят обобщения. Винаги ще има "обаче".

Услуга ли? :)
Бъркаш се нещо... :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2556 -: Октомври 03, 2016, 10:15:06 pm »
Харесва ли ме Х (назован по име)?


 :19:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2557 -: Октомври 05, 2016, 08:15:36 pm »
Харесва ли ме Х (назован по име)?


 :19:

Опитах се сама да разчопля нещо по хорара, уж започнах, но не мога да довърша  :57:

Тук Венера се явява управител на асц и на въпроса едновременно (гледам 5д). В такъв случай четох, че Луната става главен сигнификатор на питащия, а планетата -на въпроса. Луната и Венера са в съвпад, което се тълкува като положителен отговор, тоест да, нали така? Обаче останалите неща, планетите в 5д?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2558 -: Октомври 05, 2016, 08:41:00 pm »
В този хорар виждам една бездейност, всеки за себе си. Физическите ви сигнификатори не се срещат /АС-ДС/. Между Слънцето и Луната също няма аспект, намират се в съседни знаци и двете са есенциално слаби. Може и да те харесва – неговият сигнификатор е в твоя 5 дом, но или се чувства объркан, или не му е ясна много ситуацията с теб /невидим Юпитер/. Твоят сигнификатор е в твоя 5 дом и е силно поставен, но няма обмен на енергия с квезита, някак самоцелно е всичко, поне на този етап. Луната е в знак на падение и в сходящ съвпад със заточена Венера в кадентен дом - тази позиция не ми изглежда много любовна, но вероятно ситуацията ти причинява емоционален дискомфорт. И неяснотата те кара да се чувстваш неуверена, Луната се намира в 12 дом на квезита. Луната има само сходящ съвпад Венера, която е в градуса на Лунните възли  - засега ситуацията изглежда объркана и не се развива, не ти носи и положителни емоции. Няма никаква връзка между вашите сигнификатори, никакво движение, всичко е застинало. Неговият сигнификатор е изгорен и се намира в интерсептиран знак в твоя 5 дом – да не би да си мисли, че си имаш някой? Според мен в тоя хорар има повече предпоставки за игра на криеница, а не за реални отношения.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2559 -: Октомври 05, 2016, 09:28:40 pm »
Леле, благодаря за тълкуването :) Той има връзка по принцип, не знам дали си мисли това и за мен  :017: Той търси контакт, но си казваме някакви общи приказки и така остават в нищото....не се държи като сериозно обвързан мъж, но и не предприема нищо. Страшна каша ми е, той и хорара един такъв.....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2560 -: Октомври 05, 2016, 09:43:12 pm »
Щом има връзка, да си стои до половинката или да се разделя, а не да си го вади скришом.  ;D
Затова и хорарните карти при такива обстоятелства излизат неясни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2561 -: Октомври 05, 2016, 09:46:43 pm »
Щом има връзка, да си стои до половинката или да се разделя, а не да си го вади скришом.  ;D
Затова и хорарните карти при такива обстоятелства излизат неясни.

Е именно, ама като гледам не го устройва нито едно от двете :57:


А по принцип колко време може "да се има вяра" на хорар? Тоест за какъв срок приблизително излизат, месец?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2562 -: Октомври 05, 2016, 09:51:49 pm »
А по принцип колко време може "да се има вяра" на хорар? Тоест за какъв срок приблизително излизат, месец?

Стандартно, според повечето астрологични твърдения - от 3 до 6 месеца. Но зависи от спецификата на картата, някои са по-дългосрочни. Според астролози от немската школа валидността може да бъде и няколко години, при акцент на неподвижни знаци. Но в твоя хорар, предвид знаците по оста АС/ДС, нещата могат да бъдат и по-скоротечни, т.е. да отразява текуща ситуация и в по-краткосрочен план.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Nautillus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #2563 -: Октомври 06, 2016, 02:07:04 pm »
Привет! Чета ви от доста време и се уча от този форум, престраших се да публикувам и аз свой хорар, по въпрос касаещ бъдещето ми в личен план, а той е: Ще се омъжа ли за приятеля си?  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2564 -: Октомври 06, 2016, 02:19:52 pm »
Ще се омъжа ли за приятеля си?  :)

Засега като че ли не, ако бракът на този етап те интересува от гледна точка на сигурността и социалния статус, да си смениш "визията" за пред обществото. Приятелят също все още не се чувства готов за толкова отговорно решение, пребивава в неяснота и колебание. Но иначе, ако се пита за любовни отношения помежду ви, не виждам пречки - светилата са в хармоничен аспект, Венера и Марс също.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui