Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759673 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2610 -: Октомври 20, 2016, 06:22:39 pm »
Иска ли Х да се съберем?


по Тарото ми излиза да,но аз повече вярвам на астрологията.. 5 дом ли гледаме иначе тук? Ако е така,ни интересува Слънцето ( 7д), което прави тригон с Луната (3д), да не би да е замислил среща? Но пък Марс е с кофти аспекти.. човека ме търси съмнително много напоследък, но не знам какви са му намеренията..моля ви за мнение, имам усещането, че има нещо гнило в поведението му.
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 06:30:42 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2611 -: Октомври 20, 2016, 06:41:53 pm »
Под събиране не знам какво да разглеждаме, зависи от контекста. Едни искат да се съберат за интимни/романтични отношения - гледаме петите домове, други под един покрив, да станат семейство - четвъртите домове. Във всички случаи основно значение имат сигнификаторите на кверента и квезита, да се види в каква връзка са - гледаме 1 и 7 дом.
По 3 дом са срещите и комуникацията, но според мен не играе водеща роля, само на началния етап, т.е. нещо да се инициира. Но една среща пролет не прави, нали? Нужни са по-сериозни предпоставки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2612 -: Октомври 20, 2016, 06:44:17 pm »
Като задавах въпроса си мислех за събирането каквото е по 5 дом. Т.е.да възобновим връзката си.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2613 -: Октомври 20, 2016, 06:46:27 pm »
Имам малко по-друг подход в хорарите - ако става въпрос за отношения, разглеждам ситуацията по АС/ДС, дори ако не се пита за брак. И архетипно, т.е. с оглед на естествените сигнификатори, а не толкова според това коя планета кой дом управлява. Защото например у2 върху к11 какво отношение може да има към естеството на въпроса, ако се пита за любов?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2614 -: Октомври 20, 2016, 06:52:50 pm »
Луна без курс и никакви аспекти между сигнификаторите.
В такъв случай гледам знака и положението им- неговият сигнификатор е в Стрелец и едва ли му е до сериознинамерения.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2615 -: Октомври 20, 2016, 06:57:44 pm »
по Тарото ми излиза да,но аз повече вярвам на астрологията..

А в таро подредбата какви карти са излезли?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2616 -: Октомври 20, 2016, 07:45:47 pm »
В предното гледане кралица пентакли,влюбените, 2 чаши
обаче сега правих нова подредба - паж жезли, 6 жезли, сила
честно да ви кажа не зададох въпроса с надежда да кажете "да", даже би ме притеснило да иска да се събираме..но ми казва "мъчно ми е" "искам да излезем" и тн.,не мога да му разбера нагласите.
То май и хорара е един такъв..като ситуацията..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2617 -: Октомври 20, 2016, 07:50:18 pm »
То май и хорара е един такъв..като ситуацията..

Хорарът е много мътен, трудно е да се отсъди категорично.

Цитат
В предното гледане кралица пентакли,влюбените, 2 чаши

В тази подредба не виждам директно участие на мъж, но може да описва ситуацията около теб.

Цитат
обаче сега правих нова подредба - паж жезли, 6 жезли, сила

Тук положението изглежда по-натопорчено  ;D

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2618 -: Октомври 20, 2016, 08:37:24 pm »
Какво значи "по-натопорчено"  :57:

скоро мисля да проведем един внасящ светлина в ситуацията разговор и ще кажа какво е станало,да сравним с хорара
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 08:40:50 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2619 -: Октомври 20, 2016, 08:54:59 pm »
Какво значи "по-натопорчено"  :57:

Ако искаш, задай уточняващия си въпрос в някоя Таро тема, защото тук пак рискувам да вляза в ролята си на най-голямата форумна спамаджийка.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #2620 -: Октомври 20, 2016, 11:37:38 pm »
Имам малко по-друг подход в хорарите - ако става въпрос за отношения, разглеждам ситуацията по АС/ДС, дори ако не се пита за брак. И архетипно, т.е. с оглед на естествените сигнификатори, а не толкова според това коя планета кой дом управлява. Защото например у2 върху к11 какво отношение може да има към естеството на въпроса, ако се пита за любов?

Lilla,далеч съм от мисълта точно на теб да казвам как се тълкува любовен хорар и всякакви такива отнасящи се до астрология,но аз в една руска книжка съм чела,че ако е замесен 2 дом с управител или планета намираща се там в любовен хорар се чета ,че има нужда от твоето уважение ,че е ценен за теб като личност,и иска да бъде  оценяван всеки негов жест или действие.
Ако си спомня точно от коя книжка съм го чела ще го копирам тук.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2621 -: Октомври 20, 2016, 11:43:58 pm »
А, тълкувайте както си искате. Всеки има индивидуален подход и чете от различни източници.

За повече тънкости правя по-фин анализ на сигнификаторите и връзките между тях - залагам повече на това, отколкото на домове, които нямат отношение към въпроса. И в наталната астрология също, ако анализирам конкретна тема от хороскопа.

Няма нужда да копираш и цитираш, аз не работя по книжки. Но вярвам, че някъде го пише.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2622 -: Октомври 21, 2016, 06:27:47 pm »
Иска ли Х да се съберем?
За събиране 4д на двамата се гледа, към което насочва и Луната У4 за теб, която е извършила негативен аспект със Сатурн У4 за него, отделно още в самото начало е извършила опозиция с Венера У1 за него- може би на него не му е възможно да е там, където си ти, както и да е затормозен да те приеме там, където е той- Марс съУ1 за него в съвпад с Плутон в негов 4д.
Желанията са по 8д, Меркурий У8, У9, у12 при него е на негов АСЦ в 1д- желанията му са свързани с работа в чужбина- Луната У10 за него е извършила хармоничен аспект с Меркурий. 
Слънцето У5 е направило опозиция с Уран У1- има известно  разминаване на чувства и това, кой какво харесва. Луната обаче е без курс, в последен градус на хлъзгав знак, така че не би трябвало много да се притесняваш по въпроса.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2623 -: Октомври 21, 2016, 07:01:03 pm »
Тъкмо влизах да дам ОВ. Говорихме и се оказа, че (по думите му) иска да опитаме... Хорара не знам защо такъв излиза, може би защото в моята глава е голяма каша  :lol_hitting:
akruks, "може би на него не му е възможно да е там, където си ти, както и да е затормозен да те приеме там, където е той" имаш предвид физически ли, като дом/място? Не го разбрах това.
А че желанията са по 8Д - да не ми се умилква само заради се*с?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2624 -: Октомври 21, 2016, 09:32:16 pm »
А че желанията са по 8Д - да не ми се умилква само заради се*с?
Не, нямах предвид подобни желания, а в общ план- желанията са по 8д, който е на скорпиона с девиз- аз искам! Щом иска да опитате- опитайте, тъкмо ще прецентите дали сте един за друг.