Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758427 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2655 -: Ноември 22, 2016, 11:59:29 am »
Кофти му е, но не знае. Пробвай с телепатични внушения.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2656 -: Ноември 22, 2016, 01:43:05 pm »
Х знае ли защо му се цупя? Кофти ли му е?

Това е въпросът по хорара. А аз съм жена космонавт....нали знаете вица:
-Хюстън, Хюстън имаме проблем!
-Какъв?
- Ти си знаеш.

И аз така се сърдя и чакам да се сещат. Обаче дали той изобщо загрява? :012:

извън хорара, просто личен опит - мъжете не са жени, те не могат да се досещат. Ако желаеш да си нямаш проблеми, просто директно си кажи какво ти е, какво искаш ..... те нямат тази способност да се сещат, не че не искат :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2657 -: Ноември 22, 2016, 02:01:46 pm »
Исках да попитам дали ще изляза скоро на някакъв дейт ( среща ) ... това не се е случвало много време за съжаление , все ме режат :(
« Последна редакция: Ноември 22, 2016, 02:07:02 pm от greg07 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2658 -: Ноември 22, 2016, 02:13:33 pm »
Исках да попитам дали ще изляза скоро на някакъв дейт ( среща ) ...

Съдейки по тоя хорар, сега не си в особена кондиция за любовни връзки. Но самотата и липсата на споделеност ти тежи, това е движещият мотив вероятно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2659 -: Ноември 22, 2016, 02:16:41 pm »
Просто самотата се е превърнала в единствения ми приятел , може би заради състоянието на майка ми , емоционално не съм готов за среща , а така искам :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2660 -: Ноември 22, 2016, 02:23:19 pm »
Създавай приятелства, включително и по-близки виртуални. И това е нещо, живеем в такива времена - виртуалното измества реалното. С читави хора можеш да общуваш и без да си ги виждал навън, без да ги докосваш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2661 -: Ноември 22, 2016, 02:24:00 pm »
Просто самотата се е превърнала в единствения ми приятел , може би заради състоянието на майка ми , емоционално не съм готов за среща , а така искам :(

ще ти отговоря в темата на цифрите, да не спамя тук

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2662 -: Ноември 22, 2016, 02:27:41 pm »
Благодаря ти Хепи!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2663 -: Ноември 22, 2016, 04:01:07 pm »
Исках да попитам дали ще изляза скоро на някакъв дейт ( среща ) ... това не се е случвало много време за съжаление , все ме режат :(
Според мен засега няма вариант да се случи, просто защо не отиваш (или не попадаш) на подходящи места, където да случиш на човек, който да те хареса. Но не прави компромиси, само защото си сам! Спомни си колко връзки и бракове има създадени поради тази причина и после как се разпадат с гръм и трясък. С любовта, а дори и със секса не трябва да се правят компромиси, да се навиеш да харесваш човек, който по принцип не ти допада само заради самотата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2664 -: Ноември 22, 2016, 04:08:56 pm »
Аз няма какъв компромис да направя , защо няма никой и нищо до мен , то просто ми звучи като научна фантастика ... аз толкова съм обгърнат от ангажименти и проблеми , а и честно казано никой не ме харесва , според мен проблема е в мен , може би просто не съм привлекателени трябва да го приема ...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2665 -: Ноември 22, 2016, 08:53:58 pm »
извън хорара, просто личен опит - мъжете не са жени, те не могат да се досещат. Ако желаеш да си нямаш проблеми, просто директно си кажи какво ти е, какво искаш ..... те нямат тази способност да се сещат, не че не искат :)

От една страна си права, Хепи, но това няма да е уместно за конкретната ситуация и отношения. Ще гледам някак да подскажа какъв е проблема...макар че по хорара не мога да преценя дали му пука. Може да мисли, че просто се надувам, а всъщност наистина ме натъжи една негова реакция.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #2666 -: Ноември 22, 2016, 10:33:34 pm »
Дано си права дано се оправим.А за другия хората ще пиша веднага щом ни изпишат.

Аделина , да ти е живо и здраво детенцето , другото няма значение

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2667 -: Ноември 23, 2016, 11:49:26 am »
Исках да попитам дали ще изляза скоро на някакъв дейт ( среща ) ... това не се е случвало много време за съжаление , все ме режат :(

Огледай се сред кръга си от колеги или "съратници" в някакъв социален ангажимент. С "покана за дейт" няма да стане, връзката не е директна, свързва ви общ диспозитор - това е по-скоро поле на общи интереси, обща компания, обща среда, не е тип със знамето на любовта напред. Огледай се за някой новопоявил се обект, макар и не такъв, от който ти заблестяват очите.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2668 -: Ноември 23, 2016, 11:53:30 am »
Х знае ли защо му се цупя? Кофти ли му е?

И знае, и страда, и скоро ще се извинява, и ще се отсърдвате и въобще... Ама, защо така бе, Хюстън, кифлееш? Не ти върви на Марса и Сатурна. Кога намираш време за такива игрички? Трябва да върнем Драката за малко междуполов отношенчески коучинг.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2669 -: Ноември 23, 2016, 11:56:59 am »
Ще празнуваме ли заедно предстоящия му рожден ден?
Той има други планове по-скоро.
De omnibus dubitandum est