Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757929 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2670 -: Ноември 23, 2016, 02:33:42 pm »
Diyana, много благодаря за коментара! Интересно... какви планове подозираш според тази карта?   :017:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2671 -: Ноември 23, 2016, 09:01:54 pm »
Да бъде със семейството си.
De omnibus dubitandum est

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2672 -: Ноември 23, 2016, 09:34:58 pm »
Да бъде със семейството си.

А, това ще бъде доста трудно. Родителите му живеят далече, ще се видят за Коледа. Точно сега не му е възможно да пътува до тях, има служебни ангажименти.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2673 -: Ноември 24, 2016, 01:00:03 pm »
Ще празнуваме ли заедно предстоящия му рожден ден?

На мен хорарът ми изглежда противоречив. Луна в сходящ съвпад със СЛВ и в хубав дом по принцип има свойството да сбъдва желания, но ситуацията завършва с неблагоприятни аспекти, най-вече със Сатурн. Може и рожденикът /гледам го по отсрещния 7 дом/ в последния момент да реши нещо друго, да има някаква корекция в плановете. Не е изключено обаче да се видите, колкото да почерпи и да го поздравиш. Но за голямо съвместно празненство не виждам достатъчно потвърждения. Не знам какви са ти очакванията – да сте само двамата или да празнувате с компания, някъде навън? Струва ми се, че финансово не е планирал голямо тържество, да е нещо специално. Макар че специалните моменти сами си ги правим, с подходящо настроение и нагласа – за това нито са нужни много пари, нито големи компании.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2674 -: Ноември 24, 2016, 03:55:43 pm »
Лили, много ти благодаря, че разгледа картата! :58: Мисля, че си усетила много точно нещата отново. Той няма планове да празнува. Има бизнес проект, който не върви и му носи загуби, така че изобщо не му е празнично. За голямо празненство абсурд. Максимумът в очакванията ми е да се видим само двамата, за да го разведря малко. Напълно си права за специалните моменти, многото хора няма да му създадат усещане за специалност. Лошото е, че е притеснен, а не иска да говори за това с мен, за да не изглежда слаб уж (...ами Его, какво да кажа), затова и имам съмнения дали изобщо ще направи усилие да се случва нещо около този му рожден ден, особено предвид факта, че не сме в един град.
« Последна редакция: Ноември 24, 2016, 03:57:21 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2675 -: Ноември 24, 2016, 03:59:29 pm »
Благодаря за обратната връзка.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2676 -: Ноември 25, 2016, 07:26:55 pm »
И знае, и страда, и скоро ще се извинява, и ще се отсърдвате и въобще... Ама, защо така бе, Хюстън, кифлееш? Не ти върви на Марса и Сатурна. Кога намираш време за такива игрички? Трябва да върнем Драката за малко междуполов отношенчески коучинг.

ОВ по хорара: Днес се видяхме и опитваше да ме заговаря, но аз тъпо и упорито държах фронта. Отговарях му едва-едва. После той нарочно почна да ме игнорира и се вледени. Много гадно ми стана. Май това беше с нашия флирт. Ще видя как ще работя с него от тук нататък...дано някак се оправят нещата.
Диана, писна ми от марсовата праволинейност. И аз понякога искам да съм жена в тоя живот. Ш'си кифлея.  :P
« Последна редакция: Ноември 25, 2016, 07:28:43 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2677 -: Ноември 26, 2016, 02:00:14 am »
Момичета пак се скарахме какво мислите ще оправим ли нещата или да се откажа от всичко.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2678 -: Ноември 26, 2016, 08:48:07 am »
И пак ли аз трябва да бъда човекът,който да търси сдобряване.Знам че на всички им е писнало от мойте хорари,но истина е че ако не се сдобием трябва да дам малката за осиновяване защото няма как да я отгледам сама,моля ви без осъдителни коментари.
« Последна редакция: Ноември 26, 2016, 09:15:13 am от adelina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2679 -: Ноември 26, 2016, 12:51:54 pm »
Според мен ситуацията е прекалено сложна за хорар, твърде често задаваш повтарящи се въпроси. Отговор по–скоро би следвало да се търси във вашите натални карти и в синастрията. Нещо не може да напасне там. Ти май имаше Марс и  Сатурн в 4 дом от Асцендента /по античната система/, мъжът да не ти активира синастрично тези планети?

Теб не си те представям като скандалджийка, може по–емоционална да си... но защо попадаш на такива мъже? И такъв да е бащата на детето ти, вечен тормоз... Тия неща предварително се обмислят, а не пост фактум – ще може ли да се понасяте заедно като семейство с дете, а не само като двойка. Това не ти го казвам с укор, просто се ядосвам, че сега и детето може да го отнесе. А за твоя мъж да питам защо е правил това бебе, ако не може да се понася с майка му? Не беше ли същият, от който абортира първото? Още тогава е трябвало да ти светне червена алармираща лампичка. А ти се върна при него, така ли? Или става въпрос за друг човек?

А този хорар някак нерадикален ми изглежда или не дава ясен отговор. Твърде често питаш едно и също. А проблемът явно е по–дълбок, не е за простичък хорар.

« Последна редакция: Ноември 26, 2016, 12:57:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2680 -: Ноември 26, 2016, 01:21:20 pm »
Момичета пак се скарахме какво мислите ще оправим ли нещата или да се откажа от всичко.

а за какво точно се скарахте този път?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2681 -: Ноември 26, 2016, 01:25:11 pm »
Ади, ако той си разхвърля чорапите или се карате за други дребни битовизми, просто го приеми за даденост. Такъв си го избрала да бъде баща на детето ти. Но вече ако е налице системен психотормоз от страна на мъжа, нещата загрубяват и трябва да се мислят варианти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2682 -: Ноември 26, 2016, 01:31:08 pm »
Незнам какво да мисля,но все пак как мислиш ще се сдобрим ли и аз ли да го търся, или просто да изчакам него той да ме потърси.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2683 -: Ноември 26, 2016, 01:35:29 pm »
Ади, ако той си разхвърля чорапите или се карате за други дребни битовизми, просто го приеми за даденост. Такъв си го избрала да бъде баща на детето ти. Но вече ако е налице системен психотормоз от страна на мъжа, нещата загрубяват и трябва да се мислят варианти.

тук по-скоро е налице обратното - човека може и да не издържа вече .....

Ти си правиш труда да обясняваш, да разсъждаваш, да предлагаш ..... търпеливо ..... а отсреща се чува само едно и също ..... ще се сдобрим ли? И така до след 2-3 седмици.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2684 -: Ноември 26, 2016, 01:38:36 pm »
Ясно няма на кво да се надявам с две думи мерси все пак поне вече знам какво ще правя с малката.