Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759216 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2700 -: Ноември 27, 2016, 12:02:35 pm »
А може просто да те разиграва и манипулира, за да те държи на тръни и в зависимост.
Те май са така с Луна в тази накшатра, а уж била от най-благоприятните. Имала съм възможност да им наблюдавам маниера. Познавам съпружеска двойка с такива Луни – при мъжа е рачешка, при жената е лъвска. Той е скандалджията в семейството, тя е актрисата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2701 -: Ноември 27, 2016, 12:06:02 pm »
Искрено се надявам да сте прави , как виждате хората според него ,как стоят нещата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2702 -: Ноември 27, 2016, 12:07:35 pm »
И една друга наблюдавана черта – лъжат, за да те държат в очакване.
Тъй че тия закани не знам доколко са сериозни, предвид натала на човека.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2703 -: Ноември 27, 2016, 12:09:47 pm »
Да права си,че има навика да лъже.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2704 -: Ноември 27, 2016, 12:12:56 pm »
Важното е номерът да мине, а ти щом се хващаш на въдицата...  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #2705 -: Ноември 27, 2016, 12:14:42 pm »
Ако такава ви е все динамиката с този, по-добре да намериш друга среда на това дете. И ти го казвам това от името на дете, което е изоставено от баща си, който по-късно все пак си прави семейство и си гледа децата;
Та, въпрос на синастрия, само дето като има дете, егоизмът няма много място, но пак - не всеки е правен за родител, затова и не всеки трябва да се възпроизвежда; Успех ти желая, ти си знаеш приоритетите!; Аз подобен пишльо го гоня след първата изцепка, онзи деца щял да прави, мухъл. //няма да се цензурирам.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2706 -: Ноември 27, 2016, 12:17:18 pm »
Вече почвам да мисля, че няма никакви чувства,към мен и му е все тази , звъня му като лудите,но изобщо не ме отразява.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2707 -: Ноември 27, 2016, 12:19:28 pm »
Това е изключително безотговорно поведение, особено за мъж на неговата възраст. Слуша ли го главата?

Държи се така, сякаш си му се натресла с това дете и не го е правил той. Да ги таковам в мръсните номерца! /и аз няма да се цензурирам/
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2708 -: Ноември 27, 2016, 12:21:55 pm »
За главата незнам , вече и аз започвам да се замислям дали го слуша.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2709 -: Ноември 27, 2016, 12:34:18 pm »
Aделина, ако ти имаш желание, можеш да намериш сили да си стъпиш на краката и да се изявиш като майка. Виждала съм жени да правят чудеса от храброст, за да си отгледат децата и сами. Отвратително е детето да се превръща в разменна монета на токсичните ви отношения с този мъж - "ако съм с него, ще задържа детето", "ако той задържи малката, ще задържи и мен" и т.н. Ако пък не искаш да бъдеш майка, тогава наистина е по-добре за детето да бъде в среда на хора, които копнеят да дадат родителска обич на едно малко създанийце, но по физиологични причини не могат.

Дано Лила е видяла хубави неща в натала на детето.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2710 -: Ноември 27, 2016, 12:36:42 pm »
Арт7 е права, не всеки е създаден за родител. И 3-4 деца да направиш – всеки го може, важното е как се държиш с тях, отношението.

Освен това са налице и астрологични указания за това, че има да отработва родителската тема и свързана с отговорностите между родител и дете – има разновидност на Питри доша в основната карта и в саптамша, отговаряща за децата и поколението.

Не знам доколко му е категорично решението, по-скоро му е кеф да те върти на малкия си пръст. Номерца. Нали трябва да се почувства като Властелинът на света, че той контролира ситуацията?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2711 -: Ноември 27, 2016, 12:46:56 pm »
Можеш ли да погледнеш един последен хората ,дали изобщо има чувства или му е все тази .Няма да занимавам повече хората тук с нашите скандали само това ме интересува има ли някакви чувства или съм му безразлична тотално.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2712 -: Ноември 27, 2016, 12:55:00 pm »
Хорарният въпрос не е формулиран така – дали те обича, а дали ще се откаже от детето. Не може по карта с един въпрос да се отговори на друг.

Според мен ще се прибереш у дома /при него/, преди това обаче ще се изредят сцени с караници, вдигане на пушилка... И в крайна сметка не смятам, че ще останеш на улицата с детето, но вероятно те чака завръщане в не много добра емоционална кондиция, със свито сърце.

Чак толкова да е полудял не ми се вижда.
Виж след 30 ноември как ще се развие ситуацията, дотогава би трябвало да узрее някакво решение.
« Последна редакция: Ноември 27, 2016, 01:00:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2713 -: Ноември 27, 2016, 01:00:26 pm »
Мислех да се въздържа от коментар, но........ Аделина, имаш очи само за мъжа. А за детето? Колкото и да е малко, то усеща че е нежелано, необичано и че много лесно биха се отказали от него. Тази травма оставя много дълбоки следи в живота, имай предвид това! Виждала съм резултата от подобно отношение.
Напълно съм на мнението на Боболина - не може едно беззащитно същество да става разменна монета в грозните ви отношения, в които ти имаш очи само за този мъж, на когото грам не му пука за вас. Въобще дори не ми е нужно да гледам хорар или натал - този мъж ще продължава да си играе с теб, докато му го позволяваш, докато трепериш за всяко негово обаждане или жест и не обърнеш внимание на вас с дъщеря ти.
Сама ли си, нямаш ли родители, семейство, роднини, близки, които да те подкрепят?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2714 -: Ноември 27, 2016, 01:05:58 pm »
Оф ето я и другата карта,забравих одеве да я кача,дано си права,че ще си се съберем.