Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758501 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2730 -: Ноември 28, 2016, 07:48:52 am »
По-горе коментирах моята наивност, с която помагах на приятелки. Не говорех за теб и твоите мотиви.

А има и актриси, които могат да те убедят /да се опитват/, че слънцето изгрява на запад.  :012:

Ако говорим за "мъничко щастие", ти си със съвпад на Луна и Юпитер в 5 дом. А символиката на този дом нали се сещаш каква е? Не е като да имаш афликтиран малефик там, който да поставя радостта с децата под въпрос.

Та ти си със силен Раху в изгряващия знак и Кету в 7 дом, при това с Ардра на Асцендента. Много ми е интересно как се оставяш партньорът все да те (ръ)ководи? Програмата на възлите е друга. Но в тази двойка знаци се дава възможност проблемите в отношенията да се решават чрез консенсус. И Юпитер като у7 във ведическата карта не ти е слабо поставен, дори формира благоприятна йога в 5 дом. Не бих казала, че си съвсем без късмет. Имам чувството, че по някакъв начин сама си саботираш късмета, като се хвърляш заслепена в отношения, които изначално са деструктивни за теб, и трудно излизаш от такива връзки. С тенденция да стават симбиотични – единият сипва отрова, другият я поглъща и моли за още.
                                                                                                            По принцип това ,което си казала,че се оставям партньорът да ме води за носът,се случва последните няколко години,преди не е било така,предполагам че е някакъв период и го отдавам на транзитът на Плутон през 7 дом.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #2731 -: Декември 01, 2016, 02:36:30 am »
Здравейте,

въпросът ми е: Ще ме потърси ли И.? (назован е по име)

Предисторията - познаваме се от 4-5 месеца, излизали сме само в компания на общите приятели, чрез които се познаваме. Наскоро направихме уикенд извън града с компанията и нали знаете, на път по-лесно се опознава човек какъв е  :012: Харесах го, струва ми се че и той не остана безразличен. На това пътуване обаче беше дошла една девойка, с която разбрах че се познават по-отдавна и която има мераци към него, а може и да са имали нещо преди, не знам със сигурност.

Та, ще ме потърси ли? Разбира се имам предвид дали ще го направи с любовни намерения.

Благодаря!
Чувствам се добре!

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #2732 -: Декември 01, 2016, 11:44:10 am »
Да.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #2733 -: Декември 02, 2016, 12:06:56 am »
Aska, SolIngwar, благодаря ви за отделеното време! Каквото е такова.   :)

Ако някой друг има нещо да добави, ще се радвам.
Чувствам се добре!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2734 -: Декември 03, 2016, 09:28:32 am »
v
Момичета пак се скарахме какво мислите ще оправим ли нещата или да се откажа от всичко.
.                                                                                                  Давам ОВ по всичките си хорари от онези дни всичко се оправи и всъщност , човекът никога не е смятал да се отказва от малката.Лили се оказа права , че реагирам твърде емоционално .Благодаря на всички за отделеното време.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2735 -: Декември 03, 2016, 12:31:29 pm »
Завръщате се у дома? Супер, много се радвам за вас! Дано таткото да се вземе в ръце и да си поеме отговорностите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2736 -: Декември 03, 2016, 01:24:30 pm »
Страхотна новина, Аделина! Дай Боже, повече да нямаш причини да задаваш хорарни въпроси и да живеете мирно и щастливо!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2737 -: Декември 03, 2016, 06:14:36 pm »
Реснице, момъкът ми се вижда тежка гемия, по-скоро ти него ще потърсиш, ако изобщо някой някого.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #2738 -: Декември 03, 2016, 06:45:27 pm »
Reptil, благодаря ти.

"Тежка гемия" е точно! Търсене явно няма да има, ясно.
Чувствам се добре!

novobranka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2739 -: Декември 11, 2016, 03:59:26 pm »
здравейте!
моля ви помогнете ми искам да разбера дали ще има нещо между мен и един човек (назован по име). знам че не съм му безразлична, но се държи адски странно и нищо не разбирам. софия, 15:57.
благодаря ви предварително.

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #2740 -: Декември 12, 2016, 03:41:54 pm »
Аз мога да се объркам,ако ти отговоря сега,така,че задай въпроса някой друг път. Сатурн е в 7-ми дом.
« Последна редакция: Декември 12, 2016, 03:50:41 pm от Aska »

novobranka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2741 -: Декември 12, 2016, 05:06:42 pm »
благодаря aska!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2742 -: Декември 12, 2016, 05:09:51 pm »
Сега погледнах. И на мен ми се струва нерадикална тази карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

novobranka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2743 -: Декември 12, 2016, 05:12:40 pm »
благодаря ви! загадката за мен си остава :-) след колко време може пак да се зададе въпроса в такава ситуация?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2744 -: Декември 12, 2016, 05:14:47 pm »
Картата изглежда много противоречива, не само заради Сатурн в 7 дом.

Пробвай пак след някой–друг месец.
А през това време наблюдавай как се държи, дребните жестове, реакциите. Все някакъв "знак" би трябвало да има, за да се внесе повече яснота по въпроса ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui