Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758180 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2760 -: Януари 04, 2017, 12:16:06 am »
Здравейте!
ЧНГ! :cheer:
Един хорарен въпрос от мен
Ще се съберем ли да живеем заедно
Възобновихме връзката си с господина след известно прекъсване,но в момента живеем на различни места.
Питам се дали си струва времето и усилията ......Връзка от разстояние не е много обещаваща,ако не се съберем да живеем заедно .
Ще се радвам ,ако някой се включи с мнение
на тиози етап не предстои да се съберете под един покрив, но не е невъзможно да стане след време, връзката ви ще продължи и укрепне, мисля това е най-важно!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #2761 -: Януари 04, 2017, 08:49:47 pm »
Здравейте!
ЧНГ! :cheer:
Един хорарен въпрос от мен
Ще се съберем ли да живеем заедно
Възобновихме връзката си с господина след известно прекъсване,но в момента живеем на различни места.
Питам се дали си струва времето и усилията ......Връзка от разстояние не е много обещаваща,ако не се съберем да живеем заедно .
Ще се радвам ,ако някой се включи с мнение
И аз мисля, че на по - късен етап би било възможно. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2762 -: Януари 07, 2017, 07:14:28 pm »
Сатурн е у1 и твой управител. Точно на к12, за него к6. Просто се набива на очи. Ти по натура си го имаш това сатурновто. Та не е изключено да има усещането, че се опитваш да го направляваш, да го командиш.
Сатурн е в хармоничен аспект с Юпитер у12 и у6 за него. И си личи, че идеите ти са за добро. Сатурн е в хармоничен и с Уран, за теб у2, за него у8. Може би насърчаваш за повече отговорност/смелост да предприеме нещо ли? Общи занимания?

Но той е представен от Луната. В негов 7 дом, в твой 1 дом. Явно е емоционален. Но Луната е в каре с Юпитер - негов у6, твой у12. Може би да има нещо, което го притеснява и не ти е съвсем известно. Луната е в квадрат и с Уран - за него у8, за теб у2. Нещо в ценностите, идеята за ресурсите не му е тамън.
Твой управител на 5 дом е Меркурий - ретрограден и в 12 дом за теб. Може да има усещането, че нещо криеш. Или даваш назад, малко си дръпната.

Ема, извинявам се, че малко късно давам ОВ, но чак днес най-после имах целия ден за себе си и за всякакви мои си хобита :) Благодаря ти за отговора, много добре си разчела ситуацията. Според мен не случайно точно ти отговори на този хорар. Момчето е ураново-венерин типаж - какъвто мисля, че си и ти заради урановия стелиум във Везни. Но при него Сатурн, Марс и Венера са във Водолей, а Луната е в Телец. Затова намирам синхроничност в отговора ти. :58:

Може би отстрани изглеждам дръпната, но това е само защото той не е достатъчно настъпателен. Мисля, че чака някакво "побутване" от мен, а аз...нямам нагласата за това. Ако иска - да действа, ако не - некст.  ::)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2763 -: Януари 08, 2017, 11:08:05 am »
Може да не ги прекратите, но охладняването в отношенията да остане засега. Какво толкова сте се горещили, че да се стига до там? Има много хора, които правят доста брутален секс и не мислят за раздяла.
Може би по-скоро е заради това, че е женен, сигурно има и деца (Меркурий У1 и Сатурн У5 са в негов 4 дом) и това да го обърква и да преосмисля приоритетите си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2764 -: Януари 10, 2017, 04:47:31 pm »
Имам отношения с В. от известно време, но страстите така се разгорещяват, че в момента сме си дали една седмица почивка, за да премислум всичко, което се случва между нас.
Въпросът ми е: Ще прекратим ли отношенията си?
Луната е без курс и не предстои нещо ново да се случи.
Отношенията ви, както се вижда по картата, са базирани на секс/флирт, такива и ще си останат, няма изгледи да установите здрава любовна връзка, ако това това е подтекст на въпроса ти.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2765 -: Януари 11, 2017, 05:56:51 pm »
Пускам един хорар с късен асц, но тъй като не питам за бъдещо събитие, доколкото знам може да се тълкува...то е нещо, резултат от минали действия..
Питах Х. харесва ли ме?
Доколкото виждам Луната като управител на асц прави тригон към Венера, която е в 8д, та май има осмодомни симпатии. Нещо друго можете ли да кажете по хорара  :cheer:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2766 -: Януари 11, 2017, 08:35:43 pm »
Пускам един хорар с късен асц, но тъй като не питам за бъдещо събитие, доколкото знам може да се тълкува...то е нещо, резултат от минали действия..
Питах Х. харесва ли ме?
Доколкото виждам Луната като управител на асц прави тригон към Венера, която е в 8д, та май има осмодомни симпатии. Нещо друго можете ли да кажете по хорара  :cheer:
8д за теб, но за него е 2д- Венера му е У5, неговите чувства и харесвания са свързани с моралните норми
конкретно на въпроса- харесал те е, Луната У1 за теб е извършила хармоничен аспект с Венера У5 за него, но и ти си го харесваш и свързваш осмодомните си стремежи с него- Сатурн У1 за него и У8 за теб в твоя 5д.
неговите осмодомни мераци и действия не ги демонстрира открито- Слънцето У8 за него в негов 12д. е извършило съвпад с Плутон У11- приятелски се оножда  :012:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2767 -: Януари 11, 2017, 08:48:09 pm »
О, много благодаря за отговора!

« Последна редакция: Януари 15, 2017, 04:45:02 pm от 666 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2768 -: Януари 13, 2017, 10:19:23 pm »
Пак с периодичния си и тъп въпрос- ще си имам ли гадже най-накрая  ;D

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #2769 -: Януари 14, 2017, 01:19:55 am »
Здравейте,

Моля за помощ : Ще имат ли развитие тези отношения с Х?

На Луната моя У1,2 и предстои да направи тригон със Сатурн негов У1, У2, но отношенията са много по 12 дом и за двамата.....и то в чужбина /за мен/.
Неговия У1 в негов 12 дом значи ли, че той не е искрен и ме лъже? В същото време негов У12 Плутон в 1 дом? Как се тълкува това?
Мислите му негов У3 Уран в негов 5 дом-само за забавление?

Ако разгледам по 12 домове-моя У12,5 Венера ще направи секстил с неговия У12 Плутон....Брои ли се?
Ако някой се включи да ми хвърли малко яснота ще съм благодарна :)


novobranka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2770 -: Януари 14, 2017, 07:06:40 am »
здравейте. питах ви преди време дали ще има нещо между мен и един човек, защото знам че ме харесва, но изобщо не разбирам поведението му - тогава картата беше нереадикална. може ли да питам пак - ще има ли нещо между нас? какво? кога? дали пък не е обвързан и това да го спира? 7:05 часа 14.01.2017. софия. благодаря ви.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2771 -: Януари 14, 2017, 06:14:42 pm »
Satin, по твоя хорар мисля, че се задава флирт и то доста приятен, но нещо по-дълготрайно и седмодомно - засега не. Луната ще направи тригон с твоя У5 - Сатурн, а и той е добре аспектиран.
Твоят У1 е малко зашеметен. Мерка е в нулев градус, тъкмо излязъл от ретроградност. Според мен показва, че си объркана, не виждаш перспектива и изход, НО скоро предстои пренареждане на мисли, приоритети и цели (Мерк е У1, У10 и ще прави съвпад с У3 - Плутон и секстили с вторият У3 - Марс и с Венера - У9 и У2).
Заради далечният, но сходящ и то в кардинални знаци, квадрат между У1 и У7 не виждам да се задава някакво по-постоянно гадже. Но по 5-ти дом ще имаш приятни изживявания. Заради позицията на Луната и на У5 допускам, че приятелство с близък до теб човек, със съсед - с някой в близкото обкръжение, може да прерасне във флирт.
Ти си представена от асцендент в подвижен знак, оста МЦ-ИЦ също е в подвижни знаци, така че хорарът показва само настоящето и е валиден за момента, към който е зададен въпросът. При такива хорари ситуацията може да се промени до 1-3 месеца. Не са критерий за продължителни тенденции.

Поли, по твоя хорар - да.
« Последна редакция: Януари 14, 2017, 06:18:55 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #2772 -: Януари 14, 2017, 07:05:03 pm »
The One благодаря за включването ;), да ще има развитие ?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2773 -: Януари 14, 2017, 07:12:36 pm »
Ще има развитие, отношенията ще продължат. Но ти си инициаторът за това. Той е представен от Сатурн в хорара...стои ми леко индиферентен към цялата ситуация. Твоят У5 екзалтира, неговият е в падение, У3 са ви в квадрат. Ти влагаш повече в тези отношения. Ако можеш - провери дали той нещо не послъгва.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2774 -: Януари 14, 2017, 08:00:21 pm »
Един хорар - М има ли други намерения, освен приятелски, към мен?
С него сме приятели от няколко години. Той ми е тръпка, но аз не знам дали аз съм му. Интересно ми е какви са намеренията му и дали е възможно това приятелство да прерасне в нещо повече.
Не и не ти трябва, тиха и дълбока вода, няма романтини чувства/харесване към теб.