Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758373 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2940 -: Март 09, 2017, 04:55:55 pm »
Момичета как мислите х ще се обади ли сам или няма такива намерения
вместо да си хабиш времето да правиш карти и да се дърлиш тук, вземи се обади и се разберете с този човек, нали бебенцето е при него или греша? Каква майка си бе?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2941 -: Март 09, 2017, 05:00:03 pm »
Малката си е при мен вече.Просто исках да знам ще се обади ли сам нищо повече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2942 -: Март 09, 2017, 05:13:40 pm »
Малката си е при мен вече.Просто исках да знам ще се обади ли сам нищо повече.
Каква е гаранцията, че ако се обади ще го направи защото не може да диша без теб, може да му е мъчно за дъщеричката? Реши сама за себе си и веднъж завинаги какво искаш от него, какво може да дадеш в отговор, дете имате, дай го малко по-отговорно, а и не сте малки на години, зрели хора сте. Какво ще го чакаш да се обажда- така ще се почувстваш значима и желана ли, това е избиване на комплекси за малоценност. Той може да ти се обажда по сто пъти на ден и пак да не му пука за теб, а може да мълчи и да му пука за теб и детето- разбираш ли ме какво казвам?
Луната ще извърши хармоничен аспект с Уран и Сатурн- неговите управители, така че ще имате контакт, ще се сдобрите, но като му гледам каратата- този човек не е добре с финансите, разчита на тебе покрай детето- Мерка У2 за теб, У5 и У8 за него в негов 2д и разходящ съвпад с Нептун У2

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2943 -: Март 09, 2017, 05:22:25 pm »
Права си но за обаждането го чакам него не за друго а защото като реши да не вдига просто не вдига и толкова, много съм далеч от мисълта,че като ми се обади видиш ли примира за мен.Благодаря ти Аркус за отговорът.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2944 -: Март 09, 2017, 05:31:00 pm »
Що се отнася по въпросът с парите по принцип е по изгодно аз да работя защото почне ли работа бившата му жена ще го погне веднага за издръжка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2945 -: Март 09, 2017, 05:40:32 pm »
Що се отнася по въпросът с парите по принцип е по изгодно аз да работя защото почне ли работа бившата му жена ще го погне веднага за издръжка
и според теб е нормално да не дава пари на детето от бившата, така ли?
 а знаеш ли, че на моя бивша колежка дъщерята осъди таткото на нейното детенце, също безработен тарикат, да изплати за седем години назад издръжките на детето, а той понеже нямал пари и отиде в затвора- там да ги изработи

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2946 -: Март 09, 2017, 05:43:40 pm »
Тъкмо ме засърбя езикът и аз да го кажа и се чудех дали има смисъл да изказвам мнение.

Ади, вие с таткото сте си направили сметката. Но по този начин той ощетява предишните си деца, ако има да им плаща издръжка, а ти не можеш пълноценно да се грижиш за дъщеричката. Не е много нормално жената да издържа семейството, а мъжът да гледа бебето. Но живеем в "модерни" времена, вече всичко е възможно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2947 -: Март 09, 2017, 05:43:46 pm »
Аркус не го намирам за нормално и ми е ясно,че ако не я плаща може да се окаже в затвора, а и никой не е казал , че това на което е осъден не се плаща.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #2948 -: Март 09, 2017, 06:43:05 pm »
И ти си се събрала с мъж, който не иска да плаща издръжка на собствените си деца?!?!
Ти как си представяш, че ще се грижи за вашето дете? Да удря петмесечно бебе, защото плаче? Добре ли разбирам? Теб също сигурно те удря? Ако не го е направил досега, ще го направи. Който удря бебе, ще удари и възрастен човек (жена).

Няма да се извинявам, че коментирам и си изказвам мнението.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2949 -: Март 09, 2017, 07:03:51 pm »
Няма и нужда да се извиняваш .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2950 -: Март 09, 2017, 07:07:49 pm »
От един сперматозоид пътешественик колко хорарни въпроси се раждат...  ;D  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #2951 -: Март 09, 2017, 07:56:34 pm »
То да се чудиш дали тази булка не е нарочен провокатор, но явно просто е наистина изхакана огромна лъвска луна, на която й трябва да е значима. Събужда странна смесица от желания едновременно да я хванеш за раменете и разтръскам, белким се наместят пластовете, да й изшиеш два Шамара да се осъзнае, да я пооплачеш и да благодариш на звездите за натала, който имаш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2952 -: Март 09, 2017, 08:04:35 pm »
Всъщност при жениха Луната е лъвска, съвсем в началото на знака. А булката е със съвпад Луна/Юпитер – там има от всичко по много.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #2953 -: Март 09, 2017, 08:16:02 pm »
Да, знам какъв й е натала, видях го току що. Ролята й тук е като на лъвска луна на к5.
То хубаво нека си пуска хорари, но според мен това, което буди смут е не броя, а вида на хорарите, признанията и раЗсъжденията. Във форум от жени ние инстинктивно рефлектираме и не можем да се помирим, негодуваме. Иначе наталът й не е зле, даже чак се чудя как може луна в скорпи и осмодомно слънце да се забатачат дотолкова, но е кофти карето с ретроградната Венера във водолей, а и както си казала петия дом... но както и да е, аз добре се посмях, но е жалко, дано се вразуми.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #2954 -: Март 09, 2017, 08:18:19 pm »
От един сперматозоид пътешественик колко хорарни въпроси се раждат...  ;D  :72:
Изграждащо скеле на цялата тема, кажи речи 90 % от въпросите във хорарите се въртят около оста на планетата Хуя на въпроснатa персона  :012: