Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758020 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3015 -: Април 06, 2017, 03:08:35 pm »
Според мен - да. Луната ви свързва с тригон, имате сходящ тригон (или съвпад, ако гледаме Х по Уран) на сигнификаторите. А и той ти е в пети дом - има интерес към твоите чувства. Само е объркващо това, че се е обърнал ретро. Може да е показател за отдръпване от негова страна или че има обстоятелства, които го блокират да предприеме действия спрямо теб.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #3016 -: Април 06, 2017, 03:34:11 pm »
Задавам още един въпрос - Въобразявам ли си, че Х има чувства към мен?
Според мен - да. Луната ви свързва с тригон, имате сходящ тригон (или съвпад, ако гледаме Х по Уран) на сигнификаторите. А и той ти е в пети дом - има интерес към твоите чувства. Само е объркващо това, че се е обърнал ретро. Може да е показател за отдръпване от негова страна или че има обстоятелства, които го блокират да предприеме действия спрямо теб.
Много благодаря за отговора! А възможно ли е това, че е в моя 5 дом да показва това, че аз имам чувства към него,  а не че той се интересува от тях?
« Последна редакция: Април 06, 2017, 03:39:14 pm от Aquarius »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3017 -: Април 06, 2017, 04:18:28 pm »
Аз пак да си дам ОВ :) Минаха 2 месеца. Няма и следа от нещо ново на хоризонта. Дори старото взе да избледнява. Може би вината е в мен. Няма значение де. Сигурно трябва да си поостана малко самичка. Мерси за споделените мнения. Усмихнат ден на всички
Въпросът ти включва "дори да не е скоро", може би съм те подвела с изказването си, че до месец-два може да стане, а "може да стане" не трябва да се приема като "ще стане на момента".
С тайминга никога не съм била на малко "ти", затова и рядко споменавам време на изпълнение на въпроса, този път съм се изтървала в старанието да те утеша. Хубавите работи стават бавно!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3018 -: Април 06, 2017, 04:20:13 pm »
Това, че той е в твоя пети показва и че ти имаш чувства - да.
Представена си от огнени планети, екзалтиралото Слънце и лъвската Луна са показатели за добро самочувствие, висока самооценка, енергичност. Малко и самовлюбеност. Но индикации за самозаблуда в хорара не виждам.
Това момче нещо го спира. Да не е обвързан?
« Последна редакция: Април 06, 2017, 04:22:56 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3019 -: Април 06, 2017, 04:28:22 pm »
Х усеща ли, че имам чувства към него?
На този етап приема като приятелски сигналите, които получава от теб. Може би е нужно да действаш по-открито, подобаващо на екзалтираното Слънце У1, за да се размърда малко Сатурна У1 за него, който ти е влязъл в сърцето.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #3020 -: Април 06, 2017, 04:56:16 pm »
Това, че той е в твоя пети показва и че ти имаш чувства - да.
Представена си от огнени планети, екзалтиралото Слънце и лъвската Луна са показатели за добро самочувствие, висока самооценка, енергичност. Малко и самовлюбеност. Но индикации за самозаблуда в хорара не виждам.
Това момче нещо го спира. Да не е обвързан?
По принцип съм точно обратното на самоуверена, но в последно време чета разни неща за любовта към себе си и се опитвам да променя това. Може би заради това излиза така. Х не е обвързан. Възможно е да го спира това, че съм неинициативна и затворена.
На този етап приема като приятелски сигналите, които получава от теб. Може би е нужно да действаш по-открито, подобаващо на екзалтираното Слънце У1, за да се размърда малко Сатурна У1 за него, който ти е влязъл в сърцето.
Аз правя точно обратното - прикривам чувствата си защото искам първо да се убедя в неговите  ;D
« Последна редакция: Април 06, 2017, 04:58:14 pm от Aquarius »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3021 -: Април 06, 2017, 05:01:43 pm »
Е, вие от криене ще се разминете накрая. Дай по-лежерно, приеми го като игра. Провокирай го, виж как ще ти реагира.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3022 -: Април 06, 2017, 05:51:58 pm »
Въпросът ти включва "дори да не е скоро", може би съм те подвела с изказването си, че до месец-два може да стане, а "може да стане" не трябва да се приема като "ще стане на момента".
С тайминга никога не съм била на малко "ти", затова и рядко споменавам време на изпълнение на въпроса, този път съм се изтървала в старанието да те утеша. Хубавите работи стават бавно!

Супер си си!  ;) А за бавното - така е. По-добре късно, отколкото никога  :-*

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3023 -: Април 07, 2017, 10:27:54 am »
Този хорар много зациклил и безнадежден ми изглежда, но ще го пусна и за друго мнение. Може грешно да подхождам или нещо да ми убягва.
Меркурий - аз, съм забита на К12, той ретрограден и заключен. Луната прави хармоничен аспект към мен, но не и към него. Всеки се чувства добре в знака на другия - на Меркурий му е ок във въздушните Везни, на Юпитер му е ок в земния венерин Телец. Ама само толкова.
Въпросът е: Х ще предприеме ли действия да се сближим и опознаем повече?

Като гледам колко ретро планети го представят - хич не се надявам да се размърда. А и по картата не откривам признаци от негова страна да има силно желание нещо да се случва.
Аз много го харесвам - преди всичко като човек, душевност, интелект. Интересът ми е сериозен и седмодомен, не петодомно-еднодневен. Зряло и осъзнато го харесвам.

« Последна редакция: Април 07, 2017, 10:34:51 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3024 -: Април 07, 2017, 02:28:04 pm »
Щом всички мълчите хорарът или е много зле и ви е жал да ми кажете, или е объркан и противоречив ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3025 -: Април 07, 2017, 04:01:30 pm »
Щом всички мълчите хорарът или е много зле и ви е жал да ми кажете, или е объркан и противоречив ;D
Ами всички не живеем във форума, че да откликваме на момента на всеки въпрос.
Дори професионалистите не го правят и си изключват нощем телефоните  :012:

Изобщо не ми е жал да ти кажа истината, че от тая туфа няма да изкочи заек.
И не са виновни ретроградните планети, а нужните аспекти, които или липсват, или са негативни.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3026 -: Април 07, 2017, 07:38:51 pm »
И аз не мисля, че този човек ще предприеме действия и ще се доближи до теб, свързан ли е с работата ти?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3027 -: Април 07, 2017, 07:44:53 pm »
Х усеща ли, че имам чувства към него?
Усеща, Луната като твой косигнификатор е в 7- я му дом.
Предвид ретроградността на Сатурн, който го представя, и Слънцето- ти , в негов 3-ти дом,  може и да си останете на ниво комуникация .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3028 -: Април 07, 2017, 09:20:14 pm »
Корея, да - свързва ни работа. Това ли му е спирачката или просто няма интерес?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3029 -: Април 07, 2017, 09:50:49 pm »

Въпросът е: Х ще предприеме ли действия да се сближим и опознаем повече?


Уан, изглежда ми резервиран и сух. От ретро Сатурн в 7 дом е представен. А квадратът на Сатурн с ретро Венера ме навежда и на други мисли. Не е изключено все още да изживява някаква раздяла, да му тежи емоционално или да се чувства разочарован от някоя жена. И просто го хващаш в такъв период, цикли върху нещо и гледа с критично око върху всяка нова възможност.

Между вашите сигнификатори няма никаква връзка – нито по аспект, нито по рецепция или есенциално достойнство. Всеки за себе си. Но имат общ диспозитор – ретро Венера, която е в квадрат с ретро Сатурн. Някак назадничава ми се струва цялата ситуация, на този етап поне.

Луна в мутабелен знак и ъглов дом може да бъде указание за нестабилно положение, особено щом е в съвпад с нодалната ос. Раху създава такива настроения. И мажорен аспект между светилата няма. На този етап някак едностранчиво ми се струва. Но с тази Луна се прехласваш по него, стимулира ти въображението и някакви очаквания у теб.

Луната, когато се придвижи по–нататък в знака, ще направи опозиция с Венера и квадратура със Сатурн. Мисля, че моментът не е особено подходящ за офанзива и директно изясняване на неговото отношение към теб. Има нещо, което го възпира. И не е задължително ти да си причината, нещо на теб да не ти е наред.

Но все пак с този мутабелен акцент може да се предположи и скорошна промяна, ситуацията да не бъде трайно неизгодна за теб. И въпросът е зададен в час на Луна, което също може да бъде знак за скоротечност, бързо развиваща се динамика, особено щом имаме Луна в сходящ съвпад с Раху, ъглова, растяща, пълнеща се /отива към пълнолуние/. Не изключвам някаква по–нататъшна динамика, но не на този етап. Една от причините, която може да го възпира да предприеме нещо спрямо теб, е вероятността да излъчваш противоречиви сигнали – на подсъзнателно ниво, може би ти самата не си даваш сметка. А него това нещо да го кара да се чувства несигурен. Друг вариант на развитие с така поставена и аспектирана Луна – ако го "натиснеш" по–натрапчиво, да се получи бърза обратна реакция и да ти се изясни отношението му към теб. Смятам, че засега той не е в състояние на готовност да заяви по–сериозни намерения.



« Последна редакция: Април 07, 2017, 09:55:52 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui