Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759791 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3030 -: Април 07, 2017, 10:09:44 pm »
Акрукс, Корея, Лили - благодаря ви  :38:

Лили, отношението му е на приливи и отливи, наистина се държи все едно нещо го спира. Допусках, че може да е обвързан, но сега 99% съм сигурна, че не е и май от нещо е наранен и затворен. Не смея да предприема офанзива, а и не ме бива по директните нападения, колкото и да не ви се вярва заради овчия ми стелиум  ;D Може да го провокирам, за да видя какво ще прави, но е деликатно, малко по детски дори, най-често минава през някоя шега.

Опитвам се да му покажа топло приятелско отношение, да го накарам да се чувства спокоен и приет и да разбере, че и на мен ми е добре с него. Но е малко див и труден - по натал е със съвпад на Сатурн, Марс и Венера във Водолей. Изначално си е леко блокиран...обаче от няколко месеца все повече ми харесва и отвреме-навреме се утешавам с някой хорар за него  ;D Много е сериозен, отговорен и зрял за годините си - това плюс други неща ме привлича. Може би Сатурн при него описва и това.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3031 -: Април 07, 2017, 10:13:16 pm »
А, щом има Сатурн, Венера и Марс в съвпад, не са му лесни връзките. Предполагам, че минават в сидералния Козирог? Не са в последните градуси на знака, нали? Там му е болното място и областта на фрустрация. Контролът е важен елемент на връзките. Но също така зависи как е поставена и аспектирана Луната.
« Последна редакция: Април 07, 2017, 10:14:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3032 -: Април 07, 2017, 10:23:36 pm »
Луната е близнашка, Слънцето - рибешко и върху моя СЛВ  :012:
Луната не е ранена, има квадрати със Слънцето и Юпитер, но знакови и не точни.
По сидерал Марс и Сатурн минават в Козирог в 19-22 градус, а Венера остава в първия градус на Водолей.
Има някаква драма с връзките, но това не ме тревожи. И аз не съм съвършена, а и него не ми е трудно да го приема с всичките му минуси.
При такава лежерна Луна поне не задълбава много и може би всичко му минава някак на повърхността. Цикленето е от многото фикс - не че толкова тежко изживява нещо по Луна.
Забелязала съм, че тези с лични планети във фиксирани знаци трудно "минават нататък". Не заради чувства, не заради страх. Инертни са и им е трудно да излязат от даден период, ако е бил по-наситен.
« Последна редакция: Април 07, 2017, 10:25:51 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3033 -: Април 07, 2017, 10:43:06 pm »
По сидерал Марс и Сатурн минават в Козирог в 19-22 градус, а Венера остава в първия градус на Водолей.

Имаш късмет, че Венера се отделя. Това е по–добрият вариант.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #3034 -: Април 08, 2017, 11:56:07 am »
Този човек обича ли ме... Държи ли на мен... :58:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3035 -: Април 08, 2017, 07:39:32 pm »
Този човек обича ли ме... Държи ли на мен... :58:
Не мисля, и да е имало нещо, сега има други приоритети.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3036 -: Април 08, 2017, 09:56:51 pm »
„Лудост: да правиш едно и също нещо отново и отново, и да очакваш различни резултати.“ Алберт Айнщайн.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #3037 -: Април 08, 2017, 09:58:39 pm »
Не мисля, и да е имало нещо, сега има други приоритети.

Ау, ужас.. Е, преди два месеца ми предложи брак... Сега приоритетите са му други, защото заминава за чужбина, да изкара пари... Но не мисля, че едното има нещо о що с другото....

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3038 -: Април 08, 2017, 11:19:28 pm »

Ау, ужас.. Е, преди два месеца ми предложи брак... Сега приоритетите са му други, защото заминава за чужбина, да изкара пари... Но не мисля, че едното има нещо о що с другото....
Хах, то и аз имах три сериозни предложения за брак, в това число и пръстен още ми се подмята, обаче , ей го , на - сама съм.
Щом питаш, значи имаш съмнения .. В тази карта не виждам и бегли намеци за любов.
Неговите сигнификатори са ретро и ще има застой в ситуацията.
« Последна редакция: Април 08, 2017, 11:28:57 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3039 -: Април 08, 2017, 11:33:28 pm »
Вдъхнових се за въпрос :)
"Чефо ли е сродната ми душа"  :58:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3040 -: Април 08, 2017, 11:41:41 pm »
Имате чувства един към друг, но АЦ е ранен, твоят сигнификатор ретро и връзката или отношенията ви, ако не е в напреднал стадий, може и да не оправдаят очакванията ти.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3041 -: Април 09, 2017, 08:03:26 am »
Нямаме връзка. Приятели сме. Просто винаги съм го имала за много близък. Благодаря ти :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #3042 -: Април 09, 2017, 12:04:20 pm »
Здравейте,
Имам връзка с Л. от близо половин година, в която той изключително се опитва да ме убеди, че ме обича. Вчера, случайно изпуснати думи, ме накараха да се усъмня в това му твърдение.
Та въпроса ми е:
Обича ли ме Л.?
Неговият управител Sa е в негов 12 дом, което ми показва че нещо скатава от мен. Аз в 4 дом съм направила квадрат с неговия управител. Явно май имам право да се съмнявам.
Права ли съм?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3043 -: Април 09, 2017, 12:30:52 pm »
Безразлично ли съм му вече, честно прочетете го тгтъпия  хорарната ще откача, вече мисля за глупости и моля, ако някой не иска да ми отговори да не ме критикува. Ако можех сама да го разчита щях да го направя.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3044 -: Април 09, 2017, 12:31:38 pm »
Луна без курс, ретро негов управител, квадрат между вас- човекът ми изглежда поизстинал в чувствата си- това е по хорара на Zoh.
« Последна редакция: Април 09, 2017, 12:34:08 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...