Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758209 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3045 -: Април 09, 2017, 12:35:45 pm »
Мога да наредя и карти, но там излизат неудобни послания, разголващи душата и някои скрити страни на въпроса.

В случая не знам дали ще има смисъл и полза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3046 -: Април 09, 2017, 02:13:50 pm »
Този човек обича ли ме... Държи ли на мен... :58:
Да, държи на теб, ще имате споделеност на чувствата и общуване, но на този етап не предстои да сте заедно, на него не му е лесно в момента, нуждае се от твоето разбиране.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3047 -: Април 09, 2017, 02:58:39 pm »
Здравейте,
Имам връзка с Л. от близо половин година, в която той изключително се опитва да ме убеди, че ме обича. Вчера, случайно изпуснати думи, ме накараха да се усъмня в това му твърдение.
Та въпроса ми е:
Обича ли ме Л.?
Неговият управител Sa е в негов 12 дом, което ми показва че нещо скатава от мен. Аз в 4 дом съм направила квадрат с неговия управител. Явно май имам право да се съмнявам.
Права ли съм?
Не, не си права- Луната е без курс. Последен неин аспект е квадрат с негов у1 Сатурн, излиза, че сте скъсали, а в действителност не е така, нали?
Това, че негов У1 е в 12 не означава, че се скатава от теб, за него Сатурн е също У2, У3- може да къта пари, да си спестява някои приказки, но това не го прави лицемер. Твоя У1 в 4д дълбае в миналото и издребнява. Спести си този тормоз, предстои ви споделеност на чувствата, когато вашите У5 направят секстил, както и интимно общуване, с негов У3 Уран може да намери оригинален начин да се изрази така, че да го разбереш и да задоволи очакванията ти.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #3048 -: Април 09, 2017, 05:42:37 pm »
Akruks,  благодаря за прочита. Точно изпуснати думи, разбрах, че нещо скатава и затова попитах.
Но инак, не, не сме се разделяли.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3049 -: Април 09, 2017, 05:43:16 pm »
Здравейте,
Лъже ли ме Х?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3050 -: Април 09, 2017, 06:14:25 pm »
Здравейте,
Лъже ли ме Х?
не те лъже

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3051 -: Април 09, 2017, 06:32:48 pm »
Akruks благодаря :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3052 -: Април 09, 2017, 07:46:28 pm »
Вдъхнових се за въпрос :)
"Чефо ли е сродната ми душа"
за сродна душа не може да става дума, но имате сходство, заради еднаквия диспозитор на знаците, в които се намират вашите У1
негов У1 в твоя 4д до хирон- може би има връзка с миналото ти, помогнал ти е да преодолееш  болка, нараняване от страна на семейството ти, било в детството или близкото минало

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3053 -: Април 09, 2017, 07:57:12 pm »
за сродна душа не може да става дума, но имате сходство, заради еднаквия диспозитор на знаците, в които се намират вашите У1
негов У1 в твоя 4д до хирон- може би има връзка с миналото ти, помогнал ти е да преодолееш  болка, нараняване от страна на семейството ти, било в детството или близкото минало
Благодаря ти много! Просто той ме разбира и приема каквато съм. Много сме си помагали един на друг. Може би затова се заблуждавам  :58:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3054 -: Април 13, 2017, 09:37:39 am »
Здравейте, мисля да задам тоя въпрос за последно и повече да спра да ровя там.
Понеже с него вече нямаме никаква комуникация но нещата приключиха много тъпо и сякаш недовършено, ми се иска да попитам дали ще се съберем отново.
Според мен няма да стане но ще съм благодарна и на друго мнение. Отношенията ни според него бяха "приятели с облаги"  макар, че не показваше точно това ...
Мерси предварително и повече няма да Ви тормозя с тоя младеж  :) Обещавам  ;)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3055 -: Април 13, 2017, 11:53:36 am »
В момента хорара не показва развитие. Вижда се циклене от двете страни и толкова.

Но!  Двамата сте с общ диспозитор - Венера. Това е положителен знак, свързва ви нещо. Луната ще направи тригон към Венера - пак добре. Не всичко е загубено. Ретроградността на двата ви управителя - Меркурий за теб и Юпитер за него, показва, че сте в изчаквателна позиция,  объркани и никой не може да вземе решение какво и дали да предприеме. Квадратът между Венера и Сатурн показва, че протича процес на отрезвяване и преоценка на отношенията ви и стойността на всеки за другия.
Ако се стигне до комуникация инициаторът ще си ти - твоят У3 Луната, е по-бързата планета. А и неговият У3 Сатурн е ретрограден, което потвърждава, че засега не е настроен за общуване.
Луната в Скорпион е направила опозиция с твоя управител, който е и в заключен дом. Предстоящата ѝ опозиция с Марс (У12 за теб) показват, че се фрустрираш и те мъчи отчаяние. Нямаш полезен ход в тази ситуация.
Неговият управител е малко изолиран. Няма аспект нито с твоя управител, нито с Луната. Изглежда ми все едно е надмогнал случилото се, не е ангажиран психически и емоционално.

Този хорар според мен показва, че се налага изчакване и е възможно някакво пренареждане на позиции, отношения, чувства в последствие. Гледайки картата мисля, че моменът не е удачен ти да го търсиш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3056 -: Април 13, 2017, 12:29:30 pm »
В момента хорара не показва развитие. Вижда се циклене от двете страни и толкова.

Но!  Двамата сте с общ диспозитор - Венера. Това е положителен знак, свързва ви нещо. Луната ще направи тригон към Венера - пак добре. Не всичко е загубено. Ретроградността на двата ви управителя - Меркурий за теб и Юпитер за него, показва, че сте в изчаквателна позиция,  объркани и никой не може да вземе решение какво и дали да предприеме. Квадратът между Венера и Сатурн показва, че протича процес на отрезвяване и преоценка на отношенията ви и стойността на всеки за другия.
Ако се стигне до комуникация инициаторът ще си ти - твоят У3 Луната, е по-бързата планета. А и неговият У3 Сатурн е ретрограден, което потвърждава, че засега не е настроен за общуване.
Луната в Скорпион е направила опозиция с твоя управител, който е и в заключен дом. Предстоящата ѝ опозиция с Марс (У12 за теб) показват, че се фрустрираш и те мъчи отчаяние. Нямаш полезен ход в тази ситуация.
Неговият управител е малко изолиран. Няма аспект нито с твоя управител, нито с Луната. Изглежда ми все едно е надмогнал случилото се, не е ангажиран психически и емоционално.

Този хорар според мен показва, че се налага изчакване и е възможно някакво пренареждане на позиции, отношения, чувства в последствие. Гледайки картата мисля, че моменът не е удачен ти да го търсиш.

Изключително точно казано! И аз съм на това мнение. Мерси много :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3057 -: Април 13, 2017, 02:50:04 pm »
Здравейте, мисля да задам тоя въпрос за последно и повече да спра да ровя там.
Понеже с него вече нямаме никаква комуникация но нещата приключиха много тъпо и сякаш недовършено, ми се иска да попитам дали ще се съберем отново.
Според мен няма да стане но ще съм благодарна и на друго мнение.  ;)
А според мен тази карта е нерадикална- не само защото е с прекалено ранен АСЦ, а защото не отразява въпроса.
Ако наскоро си питала за същия човек се придържай към картата и тълкуването ѝ от преди.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3058 -: Април 13, 2017, 03:30:48 pm »
А според мен тази карта е нерадикална- не само защото е с прекалено ранен АСЦ, а защото не отразява въпроса.
Ако наскоро си питала за същия човек се придържай към картата и тълкуването ѝ от преди.
Мисля, че бях питала за него преди 2-3 месеца, но оттогава нещата се промениха няколко пъти :)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #3059 -: Април 13, 2017, 07:54:45 pm »
Благодаря! А проблем ли е, че само 3-4 минути преди този въпрос си бях задала друг съвсем различен и той е дали Х има чувства към У? Малко е оплетено и не ми се обяснява защо съм задала и такъв, но след като отговора на този хорар е положителен то с другия какво става?
Все още се надявам да получа отговор